Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଅଞ୍ଜନା ମିଶ୍ର ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ମାମଲା, ବୁଧବାର ମୁଖ୍ଯ ଅଭିଯୁକ୍ତ ବିବନର ହେବ ଟିଆଇ ପରେଡ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଅଞ୍ଜନା ମିଶ୍ର ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ମାମଲା, ମୁଖ୍ଯ ଅଭିଯୁକ୍ତ ବିବନକୁ ୨ ଦିନିଆ ରିମାଣ୍ଡରେ ନେବ ସିବିଆଇ
  • ||
  • ଆଠଗଡ : ଟାୟାର ଫାଟି ଓଲଟିଲା ଟ୍ରକ୍, ଡ୍ରାଇଭର ଆହତ
  • ||
  • ବାଲେଶ୍ବର : ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ସ୍ତ୍ରୀର ଉଲଗ୍ନ ଫଟୋ : ସ୍ବାମୀକୁ ଗିରଫ କରି ଦଫା ଲଗାଇଛି ପୋଲିସ, ଅଭିଯୁକ୍ତ କହୁଛି- ମୁଁ ଅପଲୋଡ୍ କରିନି
  • ||
  • ନୂଆପଡା : ୫ ଡକାୟତ ଗିରଫ, ଲୁଟ୍ ହୋଇଥିବା ଟଙ୍କା ସହ ଅଳଙ୍କାର ଜବତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ୧୦ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ୧୦ ଜିଲ୍ଲା ଦାୟିତ୍ବ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ଜଣେ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୯୧୭ ଛୁଇଁଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୭୪ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୩୩୭୩୫୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଭିସୁଟ୍‌ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍ ରିପୋର୍ଟ ଥିଲା ଭୁଲ୍, ଆଣ୍ଟିଜେନ୍ କିଟ୍ ଖରାପରୁ ୨୫ଜଣଙ୍କର ରିପୋର୍ଟ ଆସିଥିଲା ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • କୋରାପୁଟ : ଜବତ ହେଲା ୭ କୋଟି ୯୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଜାଲ ନୋଟ୍, ୩ ଅଟକ
  • ||

ଜାଣନ୍ତୁ ଭାରତର ଶ୍ରେଷ୍ଠ ବଡି ବିଲ୍ଡରମାନଙ୍କୁ, ତାଙ୍କ ଆଗରେ କିଛି ବି ନୁହନ୍ତି ଅଣ୍ଡରଟେକର

19/05/2019 at 7:17 PM

ସୁସ୍ଥ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ସମସ୍ତଙ୍କର ଇଛା। ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ସହ ଶରୀର ନିଶ୍ଚିତ ରୂପେ ଏକ ବରଦାନ କୁହାଯାଇପାରେ। ଏଭଳି ସୁନ୍ଦର ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ଯୁବକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ଦେଶରେ କମ୍ ନାହିଁ । ହେଲେ ଏକ୍ଷତ୍ରରେ ଖୁବ କମ୍ ଲୋକଙ୍କୁ ସଫଳତା ମିଳିପାରିଛି । ଏମାନଙ୍କର ସୁନ୍ଦର ଓ ସୁଠାମ ଶରୀର ଓ ଅନ୍ଦାଜ ଆଗରେ ଅଣ୍ଡରଟେକର କିଛି ବି ନୁହଁନ୍ତି । ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଭାରତର ଏଭଳି ସୁନ୍ଦର ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟର ଧନୀ ୟୁବକମାନଙ୍କୁ

ଏଇଭଳି ଶରୀର ଓ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟବାନ ଜଣେ ଯୁବକ ହେଉଛନ୍ଚି ସଂଗ୍ରାମ ଚୌଗୁଲେ। ତାଙ୍କ ମଜଭୁତ ଶରୀର ଓ ଅନ୍ଦାଜ ଆଗରେ କେହି ବି ଫିକା ପଡିଯିବେ। ସଂଗ୍ରାମ ତାଙ୍କ ସୁଠାମ ଶରୀର ପାଇଁ ୬ ଥର ମିଷ୍ଟର ଇଣ୍ଡିଆ ଟାଇଟଲ ବିଜୟୀ ହୋଇଛନ୍ତି। ସଂଗ୍ରାମଙ୍କ ଭଳି ଆଉଜଣେ ବଡି ବିଲ୍ଡର ହେଉଛନ୍ତି ବିଦ୍ୟୁତ ଜାମବାଲ। ବିଦ୍ୟୁତ ବଲିଉଡରେ ଅଭିନୟ ମଧ୍ୟ କରନ୍ତି। ନିଜ ଫିଲ୍ମରେ ସେ ନିଜେ ଷ୍ଟଣ୍ଟ ମଧ୍ୟ କରିଥାନ୍ତି ।ତାଙ୍କ ସୁଠାମ ଓ ମଜଭୁତ ଶରୀର ଦେଖିଲେ ଯେ କେହି ବି ପ୍ରଭାବିତ ହେବେ ନିଶ୍ଚିତ।

ସେହିପରି ଅନ୍ୟ ଜଣେ ବଡି ବିଲ୍ଡର ହେଉଛନ୍ତି ଠାକୁର ଅନୂପସିଂହ। ଅନୂପ ମଧ୍ୟ  ଫିଲ୍ମରେ ଅଭିନୟ କରନ୍ତି। ତେଲଗୁ, ତାମିଲ ସମେତ ବଲିଉଡ୍ ଫିଲ୍ମରେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କୁ ଦେଖାଯାଇପାରେ। ସିନେମା ସ୍କ୍ରିନରେ ନୁହେଁ ବାସ୍ତବରେ ତାଙ୍କ ଶରୀରର ଗଠନ ମଧ୍ୟ ସେମିତି। ୨୦୧୫ ସୁନ୍ଦର ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତିଯୋଗୀତାରେ ଅନୂପ ୩ଟି ରୌପ୍ୟ ଓ ୨ଟି କାଂସ୍ୟ ପଦକ ଜିତି ସାରା ବିଶ୍ବରେ ଭାରତର ନାମ ଉଚ୍ଚା କରିଥିଲେ। ଅନୂପଙ୍କ ଭଳି ଅନ୍ୟ ଜଣେ ବଡି ବିଲ୍ଡର ହେଉଛନ୍ତି ସୁହାସ ଖାମକର। ବଡି ବିଲ୍ଡର ଭାବେ ତାଙ୍କର ବେଶ ପ୍ରସିଦ୍ଧି ରହିଛି ।୨୦୧୫ ମସିହାରେ ସୁହାସ ମିଷ୍ଟର ଇଣ୍ଡିଆ ଟାଇଟଲ ବିଜୟୀ ହୋଇଥିଲେ।

ଅନୂପ, ସୁହାସ, ସଂଗ୍ରାମଙ୍କ ସହ ଅନ୍ୟଜଣେ ବଡି ବିଲ୍ଡର ସାହିଲ ଖାନଙ୍କ ନାମ ମଧ୍ୟ ନିଆଯାଇପାରେ। ସାହିଲ ମଧ୍ୟ ଫିଲ୍ମରେ ଅଭିନୟ କରନ୍ତି। ନିଜ ସହ ବଡି ବିଲ୍ଡିଂ ପାଇଁ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ଉତ୍ସାହିତ କରିବା ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟରେ ସାହିଲ ପ୍ରତିଷ୍ଠା କରିଥିବା ଜିମକୁ ଦେଶର ସର୍ବ ବୃହତ୍ତ ଜିମ କୁହାଯାଇପାରେ।

   Related Posts