Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପାଲଘର ମାମଲାରେ ଆଉ ୨୪ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୫ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ବିହାର ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ବିଜେପି ଜାରି କଲା ସଂକଳ୍ପ ପତ୍ର
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୯୧୩ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଭୀଷଣ ଅବପାତର ରୂପ ନେବ ଲଘୁଚାପ ! ଆଜି ଓ ଆସନ୍ତାକାଲି ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା
  • ||
  • ଟ୍ରେଲର ପଛରେ ପିଟିହେଲା ସିମେଣ୍ଟ ବୋଝେଇ ଟ୍ରକ୍, ଡ୍ରାଇଭର ମୃତ
  • ||

୩ଟି ରାଜ୍ୟରେ କଂଗ୍ରେସ ସରକାର ଗଢିବା ସମ୍ଭାବନା, ଓଡିଶା କଂଗ୍ରେସ ଭବନ ଠାରେ ବିଜୟ ଉଲ୍ଲାସ: ସୁର କହିଲେ ଫଳ ଭୋଗିଲେ ରମଣ

11/12/2018 at 12:58 PM

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୧୧/୧୨ : ୩ଟି ରାଜ୍ୟରେ କଂଗ୍ରେସର ବିଜୟ ସମ୍ଭାବନା ଯୋଗୁଁ ଓଡିଶା ପ୍ରଦେଶ କଂଗ୍ରେସ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଠାରେ ଉତ୍ସବର ମାହୋଲ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି | ବାଣ ଓ ବାଜା ସହିତ କଂଗ୍ରେସ କର୍ମୀମାନେ ବିଜୟ ପାଳନ କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି | କଂଗ୍ରେସର ବରିଷ୍ଠ ନେତାମାନେ ମଧ୍ୟ ଉତ୍ସବ ପାଳନରେ ସାମିଲ ହୋଇଛନ୍ତି | ବିଶେଷକରି ପଡୋଶୀ ଛତିଶଗଡ଼ରେ ବିଜେପିର ବିପର୍ଯ୍ୟୟ ନେଇ କଂଗ୍ରେସ ନେତାମାନେ ଉତ୍ଫୁଳିତ ଅଛନ୍ତି | ଛତିଶଗଡ଼ରେ ଥିବା ରମଣ ସିଂ ସରକାର ମହାନଦୀ ଜଳ ବିଭାଜନ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଯେଉଁଭଳି ଟାଳଟୁଳ ନୀତି ଅବଲମ୍ବନ କରିଥିଲେ ସେଥିରେ ଓଡ଼ିଶାବାସୀ କ୍ଷୁବ୍ଧ ଅଛନ୍ତି | କଲମା ଠାରେ ବ୍ୟାରେଜ ନିର୍ମାଣ କରି ଓଡିଶାର ସ୍ୱାର୍ଥକୁ ସେ କୁଠାରାଘାତ କରି ଆସିଛନ୍ତି ବୋଲି ଏହି ନେତାମାନେ କହିଛନ୍ତି | କଂଗ୍ରେସ ଭବନ ଠାରେ ଚାଲିଥିବା ଉତ୍ସବ ବେଳେ ବରିଷ୍ଠ କଂଗ୍ରେସ ନେତା ସୁର ରାଉତରାୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ରମଣ ସିଂ ତାଙ୍କ କୃତ କର୍ମର ଫଳ ଭୋଗିଲେ |

   Related Posts