Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଦେବାଳିଆ ଦ୍ଵାର ଦେଶରେ ଥିବା ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ପାଇଁ ଅକ୍ସିଜେନ ପାଲଟିଲା ଭାରତ, ଦେଲା ଏତେ କୋଟି ସହାୟତା
  • ||
  • ପଞ୍ଚାୟତ ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ କଂଗ୍ରେସର ୧୮ ଜଣିଆ ନିର୍ବାଚନ କମିଟି, ନରସିଂହ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ
  • ||
  • ପଞ୍ଚାୟତ ନିର୍ବାଚନ: ପ୍ରଥମ ଦିନରେ ନାମାଙ୍କନପତ୍ର ଦାଖଲ କଲେ ୮୭୭୨ ଜଣ ପ୍ରାର୍ଥୀ
  • ||
  • ପୁଣି ନିରାଶ ହେଲେ ସୁମିତ୍, ଆବେଦନ ଖାରଜ କଲେ ଏସଡିଜେଏମ କୋର୍ଟ
  • ||
  • ପଞ୍ଚାୟତ ନିର୍ବାଚନ ପୂର୍ବରୁ ହିଂସା ! ସମିତି ସଭ୍ୟାଙ୍କ ଗାଡି ଜାଳିଦେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • ମହିଳାଙ୍କ ଦେହରେ ନିଆଁ ଲଗାଇ ଦେଲେ ଧରମ ଭାଇ ! ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • ବିଲଡର୍ ସଂସ୍ଥାର ଘର ଉପରେ ବୋମାମାଡ, ୩ ଶ୍ରମିକ ଆହତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୩ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୪୮୪କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୦ ହଜାର ଉପରେ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୦୪୮୯ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୪୪୪୦୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୨ ଲକ୍ଷ ୫୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୩୮୫ ମୃତ
  • ||

ମୁକ୍ତିଲାଭ ଅପେକ୍ଷାରେ ଥିବା ଏହି ୫ଟି ଭାରତୀୟ ଫିଲ୍ମରେ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇଛି ସବୁଠୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କା, ନମ୍ବର ୩ର ବଜେଟ ୧୦୦୦ କୋଟି

27/09/2019 at 3:55 PM

ମୁମ୍ବାଇ୨୭|୯: ଭାରତରେ କୌଣସି ଫିଲ୍ମ ରିଲିଜ ହେବା ପୂର୍ବରୁ ସିନେମାର କ୍ରେଜ୍‌ ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବହୁମାତ୍ରାରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳେ। ତେବେଆଗାମୀ ଦିନରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବାକୁ ଥିବା ୫ଟି ଫିଲ୍ମ ହାଇଫାଏ ବଜେଟ୍‌ରେ ନିର୍ମିତ ହୋଇଛି। ଜାଣନ୍ତୁ-

୧- ସାଇରା ନରସିମ୍‌ହା

ଅକ୍ଟୋବର ମାସ ୨ ତାରିଖରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ ହେବ ଫିଲ୍ମ ସାଇରା। ଫିଲ୍ମରେ ସାଉଥ ସୁପରଷ୍ଟାର ଚିରଞ୍ଜିବୀ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି। ଚିରଞ୍ଜିବୀଙ୍କ କ୍ୟାରିଅରରେ ନା କେବଳ ଏହା ସବୁଠୁ ଦାମୀ ଫିଲ୍ମ ବରଂ ତାଙ୍କର ଏହା ଏମିତି ଏକ ଫିଲ୍ମ ଯାହା ୫ଟି ଅଲଗା ଅଲଗା ଭାଷାରେ ରିଲିଜ ହେବ। ଏହି ଫିଲ୍ମ ୨୭୦ କୋଟି ଟଙ୍କାରେ ନିର୍ମିତ ହୋଇଛି।

ଭାରତର ପ୍ରଥମ ସ୍ବାଧୀନତା ସଂଗ୍ରାମୀ ଉୟଲୱାଡା ନରସିମ୍‌ହା ରେଡ୍ଡିଙ୍କ ଜୀବନ ଉପରେ ଆଧାରିତ ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ଚିରଞ୍ଜିବୀଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ, ସୁଦୀପ, ବିଜୟ ସେତୁପତି, ତମନ୍ନା ଭାଟିୟା, ନୟନତାରା ଓ ଜଗତପତି ବାବୁ ସମେତ ଅନ୍ୟ କଳାକାର ମଧ୍ୟ ନଜର ଆସିବେ।   

୨-ମହାବୀର କର୍ଣ୍ଣ

ତାମିଲର ପରିଚିତ ଷ୍ଟାର ବିକ୍ରମଙ୍କ ଜୀବନର ଏହା ସବୁଠୁ ବଡ ଫିଲ୍ମ। ଫିଲ୍ମରେ ଅଭିନେତା ବିକ୍ରମ ମହାଭାରତର କର୍ଣ୍ଣ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି। ଫିଲ୍ମରେ ମହାଭାରତ ବିଷୟରେ ଦେଖାଯାଇଛି। ଫିଲ୍ମରେ ପାଖାପାଖି ୩୦୦ କୋଟି ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇଛି। ଫିଲ୍ମଟି ଏକା ସହ ହିନ୍ଦି, ତାମିଲ, ମଲାୟଲମ୍‌ ଭାଷାରେ କରାଯାଉଛି। ହେଲେ ଏହି ୩ଟି ଭାଷା ବ୍ୟତୀତ ଅନ୍ୟ ଭାଷାରେ ମଧ୍ୟ ଫିଲ୍ମ ରିଲିଜ ହେବ।

୩- ମହାଭାରତ

ଗତ ବର୍ଷ ସାଉଥ ସୁପରଷ୍ଟାର ମୋହନଲାଲ ଭାରତୀୟ ସିନେମାର ସବୁଠୁ ବଡ ଫିଲ୍ମର ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ। ମୋହନଲାଲ ୧୦୦୦ କୋଟି ବଜେଟ୍‌ରେ ମହାଭାରତ ଉପରେ ଆଧାରିତ ଏକ ଫିଲ୍ମ ନିର୍ମାଣ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଫିଲ୍ମରେ ମୋହନଲାଲ ଭୀମ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିବେ। ଏହି ବିଗ ବଜେଟ୍‌ରେ ଅନେକ ସାଉଥ କଳାକାର ମଧ୍ୟ ନଜର ଆସିବେ।  

୪- ଟ୍ରିପଲ ଆର

ରାଜମୌଳୀଙ୍କର ଏହି ଫିଲ୍ମ ୪୫୦ କୋଟି ଟଙ୍କାରେ ତିଆରି ହେବ। ଫିଲ୍ମରେ ସାଉଥର ସୁପରଷ୍ଟାର ଜୁନିୟର ଏନ୍‌ଟିଆର ଓ ରାମ ଚରଣ ମୁଖ୍ୟଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିବେ। ଉଭୟଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ଫିଲ୍ମରେ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ଅଜୟ ଦେବଗନ ଓ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଆଲିୟା ଭଟ୍ଟ ନଜର ଆସିବେ। ଭାରତୀୟ ସ୍ବତନ୍ତ୍ରତା ସେନା ସୀତାରାମ ରାଜୁ ଓ କୋମରମ୍‌ ଭୀମଙ୍କ ଉପରେ ଏହି ଆଧାରିତ ହୋଇଛି ଯେଉଁମାନେ ହାଇଦ୍ରାବାଦରେ ବ୍ରିଟିସ ରାଜଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଲଢିଥିଲେ।

୫- ରାମାୟଣ

ରାମାୟଣ ଫିଲ୍ମ ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ନିର୍ମାଣ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ନିତେଶ ତିୱାରୀ ୬୦୦ କୋଟି ବଜେଟରେ ନିର୍ମିତ ହେଉଥିବା ଫିଲ୍ମ ରାମାୟଣ ବିଷୟରେ ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି। ଏହି ଫିଲ୍ମ ଏକା ସହ ୩ଟି ଭାଷାରେ ନିର୍ମିତ ହେବ। ରାମାୟଣରେ ରାବଣ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନେତା ପ୍ରଭାସ ଅଭିନୟ କରିବେ। ଶ୍ରୀରାମଙ୍କ ଭୂମିକାରେ ବଲିଉଡର ହ୍ୟାଣ୍ଡସମ ଅଭିନେତା ହ୍ରିତିକ ରୋଶନ ଅଭିନୟ କରିବେ। ଅପରପକ୍ଷରେ ସୀତା ଭୂମିକାରେ ବଲିଉଡର ସୁନ୍ଦରୀ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁର ଅଭିନୟ କରିବେ।ଫିଲ୍ମର ସ୍କ୍ରିପ୍ଟ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଉଛି। ସବୁକିଛି ଠିକ୍‌ ରହିଲେ ଆସନ୍ତା ବର୍ଷ ଫିଲ୍ମର ଶୁଟିଂ ଆରମ୍ଭ କରାଯିବ।

   Related Posts