Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ହାତ ଟେକିଦେଲେ ବାଚସ୍ପତି, କହିଲେ- ଯଦି ସବୁ ସଦସ୍ୟ ଗୃହ ଚଲାଇବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ନୁହଁନ୍ତି, ତେବେ ମୁଁ କ’ଣ କରିବି ?
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟା ପ୍ରସଙ୍ଗ : ଆସନ୍ତା ୧୦ରେ ବିଧାନସଭା ଘେରାଉ କରିବ ଛାତ୍ର କଂଗ୍ରେସ
  • ||
  • ପରଲୋକରେ ପଦ୍ମଶ୍ରୀ ନନ୍ଦ ସାର୍, ୧୦୪ ବର୍ଷରେ ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ଦେହାନ୍ତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରିପୋର୍ଟ ଆସିବା ପରେ ନିୟମ ଅନୁସାରେ ଚାଷୀଙ୍କୁ କ୍ଷତିପୂରଣ ଦିଆଯିବ : ମନ୍ତ୍ରୀ ସୁଦାମ ମାରାଣ୍ଡି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବିଡିଏ ଫେରାଇବ ସର୍ବକ୍ଷମା ଯୋଜନାର ଅଧିକ ଫାଇନ୍, ଆବେଦନର ଶେଷ ତାରିଖ ୧୦ ଡିସେମ୍ବର
  • ||
  • ଖୋର୍ଦ୍ଧା : ଭିଜିଲାନ୍ସ ହାତରେ ଧରାପଡିଲେ ନିର୍ବାହୀ ଯନ୍ତ୍ରୀ, ବିଲ୍ କରାଇ ଦେବାକୁ ଠିକାଦାରଙ୍କଠୁ ନେଉଥିଲେ ୧୦ ହଜାର
  • ||
  • ଟିଟିଲାଗଡ : ପୁରୀ-ଅଜମେର ଟ୍ରେନ୍‌ରେ ନିଆଁ, ଟ୍ରାକ୍‌ରେ ବ୍ରେକ୍ ଘସି ହୋଇ ଧୂଆଁ ବାହାରୁଥିଲା
  • ||
  • ରୋହିଙ୍ଗ୍ୟା ବିରୋଧୀ ହିଂସା ପାଇଁ ଫେସବୁକ ଦାୟୀ ! ୧୫୦ ବିଲିୟନ ପାଉଣ୍ଡର କ୍ଷତିପୂରଣ ଦେବାକୁ ମାମଲା
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ଇଚ୍ଛା ମୃତ୍ୟୁ ଆବେଦନକାରୀଙ୍କୁ ସାହା ହେଲା BSKY, ଯୋଜନାରେ ଆରମ୍ଭ ହେଲା ଚିକିତ୍ସା
  • ||
  • ତୁରେଇକେଲା ବ୍ଲକରେ ମାତିଲେ ୩୦ ଟିକିଆ ହାତୀପଲ, ଭାଙ୍ଗିଦେଲେ ଘର ଛପର
  • ||

ଆଡ଼ମିସନ୍ କରାଇଦେବା ନାଁରେ ବିଏଚୟୁ ହେଲିପ୍ୟାଡ୍ ଗ୍ରାଉଣ୍ଡରେ ୫ ନାବାଳକ ସହ ବଳପୂର୍ବକ ଅପ୍ରାକୃତିକ ଯୌନସଂପର୍କ: ମାମଲା ରୁଜୁ

26/10/2021 at 4:01 PM

ବାରାଣାସୀ ୨୬/୧୦ : ବାରାଣାସୀରେ ଆଡ଼ମିସନ ନାଁରେ ୫ ନାବାଳକଙ୍କ ସହ ଅପ୍ରାକୃତିକ ଦୁଷ୍କର୍ମ ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ମାମଲାରେ ବାରାଣାସୀର ଲଙ୍କା ଥାନାରେ ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ କରାଯାଇଛି। ମାମଲାର ତଦନ୍ତ ଚାଲିଛି। ନାବାଳକଙ୍କ ସହ ଅପ୍ରାକୃତିକ ଦୁଷ୍କର୍ମ ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବା ପରେ ଘଟଣାକୁ ନେଇ ଆଲୋଡନ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି। ଘଟଣା କାଶୀ ହିନ୍ଦୁ ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟ ପରିସରରେ ଥିବା ହେଲିପ୍ୟାଡ଼ ଗ୍ରାଉଣ୍ଡରେ ଘଟିଥିବା ଏଫଆଇଆରରେ ଲେଖାଯାଇଛି।

ନାବାଳକ ଶିଶୁ ଚୋୖବେପୁର ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଗରୟୋଲି ଗାଁର ଯେଉଁମାନଙ୍କ ବୟସ ୧୧ ବର୍ଷରୁ ୧୪ ବର୍ଷ। ଏମାନେ ବାରାଣାସୀ ଗାଙ୍ଗପୁର ବାସିନ୍ଦା ମୁରାରୀଲାଲ ବିରୋଧରେ ଅପ୍ରାକୃତିକ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି। ଘଟଣା ଦୁଇ ମାସ ପୂର୍ବର। ମୁରାରୀଲାଲ ବିଏଚୟୁ ସ୍ଥିତ କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ଆଡ଼ମିସନ କରାଇଦେବା ପ୍ରଲୋଭନ ଦେଇ ସେମାନଙ୍କୁ ବିଏଚୟୁ ନେଇ ଆସିଥିଲା। ଆଡ଼ମିସନ ପ୍ରଲୋଭନ ଦେଇ ସେମାନଙ୍କ ସହ ଅପ୍ରାକୃତିକ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲା। ଅଭିଯୁକ୍ତ ନାବାଳକଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କୁ କହିଥିଲା ଯେ କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ତାର ଚିହ୍ନା ପରିଚୟ ଅଛି ସେ ଆଡ଼ମିସନ କରାଇଦେବେ।

ଏହି ଲୋଭରେ ପରିବାର ଲୋକେ ପିଲାଙ୍କୁ ମୁରାରୀଲାଲ ସହ ବିଏଚୟୁ ପଠାଇ ଦେଲେ। ଘଟଣା ପରେ ପିଲାମାନେ ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ନିଜ ଘର ଲୋକଙ୍କୁ ଜଣାଇଥିଲେ। ତାପରେ ଅକ୍ଟୋବର ୨୧ ତାରିଖରେ ଘରଲୋକ ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ। ଘଟଣା ସମ୍ପର୍କରେ ଯାଞ୍ଚ କରିବା ପରେ ପୋଲିସ ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ କରିଛି।

ଗ୍ରାମୀଣ ଅଞ୍ଚଳର ମାମଲା ହୋଇଥିଲେ ସୁଦ୍ଧା ଏହାକୁ ଲଙ୍କା ଥାନା କମିଶନରେଟରେ ଏଫଆଇଆର ରୁଜ୍ଜୁ କରାଯାଇଛି। କାରଣ ଘଟଣା ବିଏଚୟୁ ପରିସର ସ୍ଥିତ ହେଲିପ୍ୟାଡ଼ ଗ୍ରାଉଣ୍ଡରେ ଘଟିଛି। ଥାନା ପ୍ରଭାରୀ ମହାତ୍ମା ଯାଦବ କହିଛନ୍ତି ଯେ ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ କରାଯାଇ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି।

   Related Posts