Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଲମତାପୁଟ : ଗଞ୍ଜେଇ ବୋଝେଇ କାର୍‌ ଜବତ, ୨ଗିରଫ
  • ||
  • ଗ୍ୟାଙ୍ଗଷ୍ଟର ହାଇଦର କରୋନା ପଜିଟିଭ୍‌, ଅଡୁଆରେ ପୋଲିସ
  • ||

ବେଙ୍ଗାଲୁରୁରେ ଜାତୀୟ ମହିଳା ହକି କ୍ୟାମ୍ପ ; ଡାକରା ପାଇଲେ ୫ ଓଡିଆ ହକି ଖେଳାଳି

10/11/2018 at 5:02 PM

ଭୁବନେଶ୍ବର ୧୦|୧୧:  ବେଙ୍ଗାଲୁରୁରେ ଆୟୋଜିତ ହେଉଛି ଜାତୀୟ ମହିଳା ହକି କ୍ୟାମ୍ପ୍ । ଆସନ୍ତା ୧୨ରୁ ୩୦ଯାଏଁ ଆୟୋଜିତ ହେବ ଏହି କ୍ୟାମ୍ପ୍ । ଏଥିପାଇଁ ୩୩ ଜଣଙ୍କ ନାଁ ଘୋଷଣା କରାଯାଇଛି । ଜାତୀୟ ମହିଳା ହକି କ୍ୟାମ୍ପକୁ ଡାକରା ପାଇଛନ୍ତି ୫ ଓଡିଆ ହକି ଖେଳାଳି । ଦୀପଗ୍ରେସ ଏକ୍କା, ସୁନୀତା ଲାକ୍ରା, ରଶ୍ମିତା ମିଞ୍ଜ, ଲିଲିମା ମିଞ୍ଜ ଏବଂ ନମିତା ଟପ୍ପୋଙ୍କୁ ହକି କ୍ୟାମ୍ପ୍ ରୁ ଡାକରା ଆସିଛି । ବେଙ୍ଗାଲୁରୁରେ ଆୟୋଜିତ ଏହି କ୍ୟାମ୍ପ୍ ରେ ଏମାନେ ଯୋଗଦେବେ ।

ଗ୍ରୁପର ଅଛନ୍ତି –

ଗୋଲକିପର: ସବିତା, ରଜନୀ ଅତିମରପୁ, ସେନାଲି ମିଞ୍ଜ

ଡିଫେଣ୍ଡର: ଦୀପଗ୍ରେସ ଏକ୍କା, ସୁନୀତା ଲାକ୍ରା, ସୁଶୀଲା ଚାନୁ ଫୁଖରାମବାମ, ଗୁରଜିତ କୌର, ରଶ୍ମୀତା ମିଞ୍ଜ, ସୁମନ ଦେବୀ, ମହିମା ଚୌଧୁରୀ, ନିଶା, ସାଲିମା ଟେଟେ,

ମିଡଫିଲ୍ଡର : ନିକି ପ୍ରଧାନ, ମୋନିକା, ଲିଲିମା ମିଞ୍ଜ, ନମିତା ଟପ୍ପୋ, ନେହା ଗୋୟଲ, ଉଦିତା, ଜ୍ୟୋତି, ଅଞ୍ଜୁ ସିଂ, ଶ୍ୟାମା ଟିଗାମ, ସୋନିକା, କରିସ୍ମା ଯାଦବ,

ଫରଓ୍ବାର୍ଡସ : ରାନୀ, ଲାଲରେମସିଆମି, ନଭନୀତ କୌର, ନଭଜୋତ କୌର, ରାଜବିନ୍ଦର କୌର, ବନ୍ଦନା କଟାରିଆ, ଅନୁପା ବାର୍ଲା, ପ୍ରିୟଙ୍କା ଓ୍ବାଖେଣ୍ଡ, ରୀନା ଖୋଖର, ଲୀଲାବତୀ ମଲମଡା

   Related Posts