Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବିଏସଏଫର ବଡ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ, ବାଂଲାଦେଶ ସୀମାରେ ୮୨ ନକଲି ଡ୍ରାଇଭିଂ ଲାଇସେନ୍ସ ଜବତ
  • ||
  • ୟୁପି ସମର: ଅଖିଳେଶଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରଚାର କରିବେ ମମତା, ଫେବୃଆରୀ ୮ରେ ଲକ୍ଷ୍ନୌରେ ଭର୍ଚୁଆଲ ରାଲି
  • ||
  • ଆସନ୍ତାକାଲି ପ୍ରଥମ ଦିନିକିଆ: କିଏ କରିବ ଓପନିଂ ? ଖୁଲାସା କଲେ ରାହୁଲ, ୫ ବର୍ଷ ପରେ ଦିନିକିଆକୁ ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ କରିବେ ଏହି ଖେଳାଳି
  • ||
  • କାରିଗରଙ୍କଠୁ ଲାଞ୍ଚ ନେବା ମହଙ୍ଗା ପଡିଲା, ଭିଜିଲାନ୍ସ ଦ୍ଵାରା ବନ୍ଧା ହେଲେ ହସ୍ତଶିଳ୍ପ ନିଗମର ସହ-ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଓ କ୍ରାପ୍ଟମ୍ୟାନ୍
  • ||
  • କଲେଜ୍ରେ ନିର୍ବାଚନୀ ସଭା ନେଇ କଠୋର ହେଲେ ଏସଇସି: ଏସଡିପିଓ ଏବଂ ପ୍ରିନ୍ସିପାଲଙ୍କୁ ନିଲମ୍ବନ କରିବାକୁ ଦେଲେ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • IPL 2022: କେଏଲ ରାହୁଲଙ୍କ ସହ ଏହି ଦୁଇ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ନିଜ ଦଳରେ ସାମିଲ୍ କଲା ଲକ୍ଷ୍ନୌ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜି
  • ||
  • ମଙ୍ଗଳବାର ପୃଥିବୀର ନିକଟତର ହେବ ବିରାଟ ଗ୍ରହାଣୁ : ମାଡ ହେଲେ ଘଟାଇବ ବିନାଶ !
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୨ ଲକ୍ଷ ୩୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୩୧୦ ମୃତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୪୮୮କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୧ ହଜାର ଉପରେ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୧୦୮୬ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୫୫୪୮୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||

ଏହି ୫ ଜଣ ଅଭିନେତା ସାରା ବିଶ୍ବରେ ସର୍ବାଧିକ ଆୟ କରନ୍ତି… ଗୋଟିଏ ସିନେମା ପାଇଁ ନିଅନ୍ତି ୨ଶହରୁ ୩ଶହ କୋଟି

4/10/2019 at 4:00 PM

୧- ରବର୍ଟ ଡନି ଜୁନିୟର

ହଲିଉଡ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ସୁପରଷ୍ଟାର ଓ ଆଇରନ ମ୍ୟାନ ନାଁରେ ପରିଚିତ ରବର୍ଟଙ୍କୁ ଏଭେନର୍ଜ:ଏଣ୍ଡଗେମରେ ଆଇରନ ମ୍ୟାନ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିବା ପାଇଁ ୩ ବିଲିୟନ ୫୨ କୋଟି ଟଙ୍କା ମିଳିଥିଲା। ବିଶ୍ବର ହାଇଏଷ୍ଟ ପେଡ୍‌ ଅଭିନେତାଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ ହେଉଛନ୍ତି ଅଭିନେତା ରବର୍ଟ।

୨- କ୍ରିସ ହେମସ୍ବର୍ଥ

ଥର ନାଁରୁ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ହୋଇଥିବା କ୍ରିସଙ୍କୁ ଆଜି ଦିନରେ କିଏ ବା ଜାଣେନାହିଁ।ସେ ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ ପାଖାପାଖି ୩୧୦ କୋଟି ଟଙ୍କା ଆୟ କରନ୍ତି।

୩- ଡ୍ବେନ ଜନସନ

ଦ ରକ୍‌ ନାଁରେ ପରିଚିତ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଡ୍ବେନ ଦ ସ୍କର୍ପିୟନ କିଂଗ ଫିଲ୍ମରେ ଅଭିନୟ କରିବା ପରେ ସମଗ୍ର ବିଶ୍ବରୁ ବେଶ ଲୋକପ୍ରିୟତା ହାସଲ କରିଥିଲେ। ଏବେ ଗୋଟେ ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ ସେ ୨୮୨ କୋଟି ଟଙ୍କା ଚାର୍ଜ କରନ୍ତି।

୪- ଜନି ଡେପ୍‌

ଜନି କାଳ୍ପନିକ ଫିଲ୍ମରେ ନିଆରା ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିବା ପାଇଁ ଜଣାଶୁଣା। ବ୍ଲକ୍‌ବଷ୍ଟର ଫିଲ୍ମ ପାଇରେଟ୍ସ ଅଫ ଦ କ୍ୟାରେବିୟନରେ ତାଙ୍କ ଅଭିନୟକୁ ବେଶ ପସନ୍ଦ କରାଯାଇଥିଲା। ଏବେ ସେ ଗୋଟେ ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ ୨୧୧ କୋଟି ଟଙ୍କା ନିଅନ୍ତି।

୫- ଟମ୍‌ କ୍ରୁଜ

ହଲିଉଡ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ସୁପରଷ୍ଟାର ଟମ କ୍ରୁଜ ମିଶନ ଇମ୍ପସିବଲ ସିରିଜ ପାଇଁ ଅଧିକ ପରିଚିତ। ସେ ନିଜ ଫିଲ୍ମି କ୍ୟାରିଅରରେ ଟପ ଗନ ଓ ୱାର ଅଫ ଦ ୱାଲର୍ଡ ସହ ଅନେକ ହିଟ୍‌ ଫିଲ୍ମରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି।  ଏବେ ସେ ଗୋଟେ ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ ୧୯୭ କୋଟି ଟଙ୍କା ଚାର୍ଜ କରନ୍ତି।

   Related Posts