Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଖରାଟିଆ ପାଗ, ୨୩ ସୁଦ୍ଧା ଫେରିଯିବ ମୌସୁମୀ
  • ||
  • ରାଜଧାନୀରେ ରହିବନି ମୁକୁଳା ଡ୍ରେନ୍ : ଦୁଇ ପାର୍ଶ୍ୱରେ ଲାଗିବ ତାରଜାଲି, ସମ୍ପ୍ରସାରଣ ହେବ ସଙ୍କୁଚିତ ନାଳ
  • ||

ଚମକିପଡିଲା ଭଳି ଭିଡିଓ: ତାଉତେ ପବନକୁ ସମ୍ଭାଳିଲାନି, ଦେଖୁ ଦେଖୁ ଭୁଷୁଡିଗଲା ୫ ମହଲା ଘର, ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଗଲେ ୨୮ ପରିବାର

20/05/2021 at 8:10 PM

ଅହମ୍ମଦାବାଦ, ୨୦/୫: ଦେଖୁ ଦେଖୁ ଆଖି ପିଛୁଳାକେ ଭୁଶୁଡି ପଡ଼ିଲା ପାଞ୍ଚ ମହଲା କୋଠା l ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଗଲେ ଅଠେଇଶିଟି ପରିବାର l ଏପରି ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଗୁଜୁରାଟର ଅହମ୍ମଦାବାଦରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି l

ସୂଚନା ଅନୁସାରେ, ଏକ କୋଠା ଭୁଶୁଡିବାର ଭିଡ଼ିଓ ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ଟ୍ୱିଟରରେ ଭାଇରଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି l ଏହି ଭିଡ଼ିଓଟି ଗୁଜୁରାଟର ଅହମ୍ମଦାବାଦର ବୋଲି ଜଣାପଡ଼ିଛି l ରିପୋର୍ଟ ମୁତାବକ ଅହମ୍ମଦାବାଦର ପୁରୁଣା ନଗରର ଜମ୍ୱଲପୁରରେ ଏହି କୋଠା ଥିଲା l ବାତ୍ୟାର ପୂର୍ବଦିନ ଜୋରରେ ପବନ ଏବଂ ବର୍ଷା କାରଣରୁ ଏହି କୋଠାଟି ଭୁଶୁଡି ପଡିଥିଲା l

କୋଠାଟି 1997 ମସିହାରେ ନିର୍ମିତ ହୋଇଥିଲା l ତେଣୁ ଏହା ଜିରାଜୀର୍ଣ୍ଣ ଅବସ୍ଥାରେ ରହିଥିଲା l ଚଳିତ ବର୍ଷର ପ୍ରଥମ ବାତ୍ୟା ତାଉତେର ପ୍ରକୋପ କାରଣରୁ ଏହି କୋଠାଟି ଗତ ବୁଧବାର ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଭୁଶୁଡି ଥିଲା l ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟର କଥା ହେଉଛି କି, ଏହି କୋଠାରେ ରହୁଥିବା ଅଠେଇସିଟି ପରିବାର ଅଳ୍ପକେ ମୃତ୍ୟୁ ମୁଖରୁ ବର୍ତ୍ତି ଯାଇଛନ୍ତି l ପୂର୍ବରୁ ପ୍ରଶାସନ ସତର୍କ କରାଇଥିବାରୁ ବାତ୍ୟା ଆସିବାର ପୂର୍ବ ଦିନ ସମସ୍ତେ କୋଠାକୁ ଖାଲି କରିଦେଇଥିଲେ l ଏହି ଘଟଣାରେ କେହି ଆହତ ହୋଇନାହାନ୍ତି l

ତେବେ ଏହି ବାତ୍ୟା ତାଉତେ ଗୁଜୁରାଟର ଗିର ସୋମନାଥ ଜିଲ୍ଲା ଡିଉ ଏବଂ ଉନା ସହର ମଝିରେ ଲ୍ୟାଣ୍ଡଫଲ କରିଥିଲା l ଭୀଷଣ କ୍ଷୟକ୍ଷତି ସହ ବହୁ ଧନ ସମ୍ପତ୍ତି ନଷ୍ଟ ହୋଇଥିବା ଜଣାପଡିଛି l ଏହା ଗୁରୁବାର 1.30 ମିନିଟରେ ଲ୍ୟାଣ୍ଡଫଲ କରିଥିଲା l

   Related Posts