Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପୂର୍ବ ଗୋଦାବରୀରେ ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ଓଲଟିଲା ଭ୍ୟାନ୍, ୬ ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ବୌଦ୍ଧ : ରାସ୍ତା ଉପରେ ପଡିଛି ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ, ହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ୩୧ରେ ଆଉ ଏକ ଲଘୁଚାପ ! ଉତ୍ତର ଓ ଉପକୂଳ ଓଡିଶାରେ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା
  • ||
  • ରାଉରକେଲା : ସ୍କର୍ପିଓ ଜାଳିଦେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ, ଗାଡିରେ ଥିବା ୩ ଜଣଙ୍କୁ ନିସ୍ତୁକ ମାଡ
  • ||
  • ପରାଜୟ ଧାରା ଭାଙ୍ଗିଲା ଚେନ୍ନାଇ, ୬ ଓ୍ୱିକେଟରେ ହାରିଲା କୋଲକାତା ନାଇଟ ରାଇଡର୍ସ
  • ||

ମୁରାଦାବାଦ: ପୋଲିସ ଓ ମେଡିକାଲ ଟିମକୁ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିବା ୫ ଅଭିଯୁକ୍ତ କରୋନା ପଜିଟିଭ, ଥାନାକୁ କରାଗଲା ସାନିଟାଇଜ୍

21/04/2020 at 3:19 PM

ମୁରାଦାବାଦ,୨୧|୦୪:  ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ମୁରାଦାବାଦ ଜିଲ୍ଲାରେ ଗତ ୧୫ ତାରିଖରେ ପୋଲିସ ଓ ମେଡିକାଲ ଟିମ୍ ଉପରେ ଇଟାପଥର ମାଡ କରିଥିବା ୫ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ କରୋନା ଟେଷ୍ଟ ରିପୋର୍ଟ ପଜିଟିବ୍ ଆସିଛି । ମଙ୍ଗଳବାର ସେମାନଙ୍କ ରିପୋର୍ଟ ଆସିଥିଲା । ରିପୋର୍ଟ ଆସିବା ପରେ ସେମାନଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଥିବା ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀ ଓ ନାଗଫଣି ଥାନାର କିଛି କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ କ୍ୱାରେଣ୍ଟାଇନରେ ରଖାଯାଇଛି । ଏହାସହ ଥାନା ଭିତର ଓ ପରିସରକୁ ସାନିଟାଇଜ କରାଯାଇଛି ।

ସିଏମଓ ଡାକ୍ତର ଏମସି ଗର୍ଗ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଆରମଏଲ ହସ୍ପିଟାଲରେ ମଙ୍ଗଳବାର ୫୮ ସନ୍ଦିଗ୍ଧଙ୍କ ରିପୋର୍ଟ ଆସିଥିଲା । ଯେଉଁଥିରେ ୧୫ଜଣ ସଂକ୍ରମିତ ଥିବା ଜଣାପଡିଛି । ଗିରଫ ହୋଇଥିବା ୫ଜଣ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଛନ୍ତି । ସେମାନେ ହଟସ୍ପଟ୍ ଅଞ୍ଚଳରେ ରହୁଥିଲେ । ସମସ୍ତଙ୍କୁ ମ୍ୟାଟରନିଟି ଓ୍ୱାର୍ଡକୁ ସିଫ୍ଟ କରାଯାଇଛି । ସେମାନଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ଯେଉଁ ପୋଲିସ କର୍ମୀ ଆସିଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ କ୍ୱାରେଣ୍ଟାଇନରେ ରଖାଯାଇଛି । ଜେଲରୁ ମୋଟ ୧୧ଟି ନମୂନା ପରୀକ୍ଷଣ ପାଇଁ ପଠାଯାଇଥିଲା ।

୧୫ କରୋନା ପଜିଟିଭଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସ୍କ୍ରିନିଂ ଡ୍ୟୁଟିରେ ଥିବା ଡାକ୍ତର, ଜଣେ ୫ ବର୍ଷର ଶିଶୁ, ଜଣେ ମେଡିକାଲ ଛାତ୍ରୀ ରହିଛନ୍ତି । ଜିଲ୍ଲାରେ ଏବେ ସୁଦ୍ଧା ୫ ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଥିବା ବେଳେ ୬୭ଜଣଙ୍କ ଚିକିତ୍ସା ଜାରି କରିଥିଲେ ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ, ଗତ ୧୫ ତାରିଖରେ ମୁରାଦାବାଦ ନାଗଫଣି ଥାନା ଅଞ୍ଚଳରେ ପୋଲିସ ଓ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଭାଗ ଟିମ୍ ଉପରେ ଆକ୍ରମଣ ହୋଇଥିଲା । ଏହି ଟିମ୍ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ସେହି ସ୍ଥାନକୁ ସଟଡାଉନ୍ କରିବାକୁ ଯିବା ବେଳେ ଆକ୍ରମଣ ହୋଇଥିଲା । ପଥର ମାଡରେ ଅନେକ ପୋଲିସ ଓ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକର୍ମୀ ଆହତ ହୋଇଥିଲେ । ଏହି ମାମଲାରେ ୧୮ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇ ସାରିଛି ।

   Related Posts