Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବିଏସଏଫର ବଡ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ, ବାଂଲାଦେଶ ସୀମାରେ ୮୨ ନକଲି ଡ୍ରାଇଭିଂ ଲାଇସେନ୍ସ ଜବତ
  • ||
  • ୟୁପି ସମର: ଅଖିଳେଶଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରଚାର କରିବେ ମମତା, ଫେବୃଆରୀ ୮ରେ ଲକ୍ଷ୍ନୌରେ ଭର୍ଚୁଆଲ ରାଲି
  • ||
  • ଆସନ୍ତାକାଲି ପ୍ରଥମ ଦିନିକିଆ: କିଏ କରିବ ଓପନିଂ ? ଖୁଲାସା କଲେ ରାହୁଲ, ୫ ବର୍ଷ ପରେ ଦିନିକିଆକୁ ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ କରିବେ ଏହି ଖେଳାଳି
  • ||
  • କାରିଗରଙ୍କଠୁ ଲାଞ୍ଚ ନେବା ମହଙ୍ଗା ପଡିଲା, ଭିଜିଲାନ୍ସ ଦ୍ଵାରା ବନ୍ଧା ହେଲେ ହସ୍ତଶିଳ୍ପ ନିଗମର ସହ-ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଓ କ୍ରାପ୍ଟମ୍ୟାନ୍
  • ||
  • କଲେଜ୍ରେ ନିର୍ବାଚନୀ ସଭା ନେଇ କଠୋର ହେଲେ ଏସଇସି: ଏସଡିପିଓ ଏବଂ ପ୍ରିନ୍ସିପାଲଙ୍କୁ ନିଲମ୍ବନ କରିବାକୁ ଦେଲେ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • IPL 2022: କେଏଲ ରାହୁଲଙ୍କ ସହ ଏହି ଦୁଇ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ନିଜ ଦଳରେ ସାମିଲ୍ କଲା ଲକ୍ଷ୍ନୌ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜି
  • ||
  • ମଙ୍ଗଳବାର ପୃଥିବୀର ନିକଟତର ହେବ ବିରାଟ ଗ୍ରହାଣୁ : ମାଡ ହେଲେ ଘଟାଇବ ବିନାଶ !
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୨ ଲକ୍ଷ ୩୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୩୧୦ ମୃତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୪୮୮କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୧ ହଜାର ଉପରେ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୧୦୮୬ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୫୫୪୮୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||

୪୦ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ବ୍ୟକ୍ତି ବିଷ ଖାଇ କଲେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା, ଶବ ନେବା ପାଇଁ ଥାନାରେ ପହଞ୍ଚିଲେ ୭ ଜଣ ପତ୍ନୀ, ପୂର୍ବରୁ ପରସ୍ପର କେହି କାହା ସମ୍ପର୍କରେ ଜାଣିନଥିଲେ, ଅଡୁଆରେ ପୋଲିସ

11/10/2019 at 5:40 PM

ହରିଦ୍ବାର୧୧|୧୦: ହରିଦ୍ବାରରେ ଏକ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଘଟିଛି। ଜଣେ ୪୦ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ବ୍ୟକ୍ତି ବିଷ ଖାଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି। ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ପୋଲିସ ହରଡ଼ଘଣାରେ ପଡ଼ି ଯାଇଛି। ୪୦ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ  ପଓ୍ବନଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ଜଣେ ନୁହେଁ କି ଦୁଇଜଣ ନୁହଁ ଏକା ସାଙ୍ଗରେ ୭ ଜଣ ମହିଳା ଥାନାରେ ପହଞ୍ଚି ମୃତକଙ୍କ ପତ୍ନୀ ବୋଲି ଦାବି କରିଛନ୍ତି।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ ମୃତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଶବ ନେବା ପାଇଁ ପ୍ରଥମେ ପାଞ୍ଚ ଜଣ ମହିଳା ଥାନାରେ ପହଞ୍ଚି ଥିଲେ। ସେମାନେ ମୃତ ପଓ୍ବନ କୁମାରଙ୍କ ପତ୍ନୀ ବୋଲି ଥାନାରେ ଦାବି କରିଥିଲେ। ହେଲେ ସବୁଠାରୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟର କଥା ମୃତକଙ୍କ ପତ୍ନୀ ବୋଲି ଦାବି କରୁଥିବା ୫ ଜଣ ମହିଳା ପରସ୍ପର କେହି କାହାକୁ ଚିହ୍ନି ନଥିଲେ। ଏହି ପାଞ୍ଚଜଣ ମହିଳା ପରସ୍ପର ମୁହଁକୁ ଖାଲି ଚାହୁଁ ଥିଲେ।

ଥାନା ପରିସରରେ ଏଭଳି ଘଟଣା ଦେଖିବା ପରେ ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀମାନେ ଅଡ଼ୁଆରେ ପଡି ଯାଇଥିଲେ।  ୫ ଜଣ ମହିଳାଙ୍କୁ ବୁଝାଇ ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରି ଥିଲେ। ଠିକ୍ ଏହି ସମୟରେ ପୁଣି ୨ଜଣ ମହିଳା ଥାନାରେ ପହଞ୍ଚି ମୃତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପତ୍ନୀ ବୋଲି ଦାବି କରିଥିଲେ। ମୃତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଶବ ନେବା ପାଇଁ ଥାନାରେ ୭ ଜଣ ମହିଳା ମୃତଙ୍କ ପତ୍ନୀ ବୋଲି ଦାବି କରିବା ଘଟଣା ଦେଖି ପୋଲିସର ଅକଲ ଗୁଡ଼ୁମ ହୋଇଯାଇଥିଲା। ଥାନାରେ ଦୀର୍ଘ ସମୟଧରି ଏଭଳି ଡ୍ରାମା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। ବହୁ କଷ୍ଟରେ ପୋଲିସ ସେମାନଙ୍କୁ ବୁଝାସୁଝା କରିଥିଲା।

ପୋଲିସର ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ରବିଦାସ ବସ୍ତୀରେ ରହୁଥିବା ପଓ୍ବନ କୁମାର ପେଶାରେ ଜଣେ ଡ୍ରାଇଭର ଥିଲେ। କୌଣସି କାରଣରୁ ସେ ବିଷ ଖାଇ ଦେଇଥିଲେ। ହସ୍ପିଟାଲରେ ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ପଓ୍ବନଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇ ଯାଇଥିଲା। ଏହାପରେ ୭ ଜଣ ମହିଳା ଥାନାରେ ପହଞ୍ଚି ମୃତ ପଓ୍ବନଙ୍କ ଶବ ନେବା ଲାଗି ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ବୋଲି ଦାବି କରିଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପ୍ରକୃତ ଘଟଣା ଜଣା ପଡ଼ି ନାହିଁ ବୋଲି ପୋଲିସ କହିଛି।

   Related Posts