Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ଜଣେ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୯୦୦ ଛୁଇଁଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୮୩ କୋଭିଡ୍ ସଂକ୍ରମିତ, ୩୩୩୩୧୦ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଦେଶରେ କମୁଛି କୋଭିଡ଼ ସଂକ୍ରମଣ, ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ୧୫,୧୪୪ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଜୟପୁର : ଚଳନ୍ତା ବସ୍‌ରେ ଲାଗିଲା ବିଦ୍ୟୁତ ତାର ; ୬ ମୃତ , ୧୭ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଅପରେସନ ଗ୍ରୀନ କ୍ଲିନ, ପ୍ରାୟ ୧୨ କୋଟି ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ ଚାଷ ନଷ୍ଟ
  • ||
  • ଦିଲ୍ଲୀ: କରୋନା ଟିକା ନେବା ପରେ ୫୧ ଜଣଙ୍କ ଠାରେ ଦେଖାଗଲା ପାର୍ଶ୍ବ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା
  • ||

୨୦୨୦ରେ ଏହି ଚାରୋଟି ରାଶି ଜାତକଙ୍କ ଭାଗ୍ୟରେ ହେବ ଧନଲାଭ , ଜାଣନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କ ରାଶି

3/01/2020 at 6:32 PM

ଆରମ୍ଭ ହୋଇସାରିଛି ନୂତନ ବର୍ଷ ୨୦୨୦ । ବର୍ଷଟି କିପରି କଟିବ ସେ ନେଇ ଜାଣିବାକୁ ପ୍ରତ୍ୟେକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍ସାହ ଦେଖାଦେବା ସ୍ୱଭାବିକ୍। ତେବେ ୨୦୨୦ ରାଶିଫଳ ଅନୁସାରେ ଏହି ଚାରୋଟି ରାଶି ଜାତକଙ୍କ ଲାଗି ଧନଲାଭର ଅପାର ଯୋଗ ରହିଛି । ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କେଉଁ ସବୁ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟରେ ୨୦୨୦ ବର୍ଷ ଅର୍ଥ ଓ ସମ୍ମାନ ନେଇ ଆସିବ।

ମେଷ- ଧନର ସ୍ଥିତି ଭଲ ରହିବ । ସମ୍ପତ୍ତି ଲାଭର ଯୋଗମଧ୍ୟ ରହୁଛି । ଆପଣ କରିଥିବା ଧାର କରଜରୁ ମୁକ୍ତି ମିଳିପାରେ। ବ୍ୟାପାର ଓ ଚାକିରୀ ବୃତ୍ତିରେ ମଧ୍ୟ ଭଲ ଯୋଗ ଆସିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି । ନିୟମିତ ଭାବରେ ଆପଣ ସୂର୍ଯ୍ୟ ଦେବତାଙ୍କୁ ଜଳ ଅର୍ପଣ କରନ୍ତୁ । ମୁଣ୍ଡ ଓ ବେକରେ  ନାଲି ରଙ୍ଗ ଚନ୍ଦନ ତିଳକ ରୂପେ ମାରିବା ଦ୍ୱାରା ଶୁଭ ଫଳ ମିଳିଥାଏ।

ଧନୁ- କ୍ୟାରିୟରରେ ଉପାର୍ଜନର କ୍ଷମତା ବଢିବ । ନୂତନ ସମ୍ପତ୍ତି ଲାଭ କରିବାର ଯୋଗ ରହିଛି । ନିଜର କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ସ୍ୱଳ୍ପ ଧାରକରଜ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ । ଅଯଥା ଖର୍ଚ୍ଚରୁ ମୁକ୍ତି ମିଳିବ । ତେବେ ଚଳିତ ବର୍ଷ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆର୍ଥିକ ରୂପରେ ଭଲ ରହିବ ।  ଚଳିତ ବର୍ଷ ସୂର୍ଯ୍ୟ ଦେବଙ୍କ ଉପାସନା କରନ୍ତୁ । ଏକ ତମ୍ବା ପାତ୍ର ନିଜ ପାଖରେ ସଦାସର୍ବଦା ରଖିବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ହେବ ।

ବିଛା- ଧନ ଜନିତ ସମସ୍ୟାରୁ ଆପଣଙ୍କୁ ମୁକ୍ତି ମିଳିବ । ଆର୍ଥିକ ରୂପରେ ବର୍ଷ ୨୦୨୦ ଆପଣଙ୍କୁ ପାଇଁ ବହୁତ ମଜବୁତ କରିବ ।  ଅଟକି ଯାଇଥିବା କାମ ବା ବୁଡିଯାଇଥିବା ଟଙ୍କା ମିଳିବାର ସମ୍ଭାବନ ରହିଛି ।  ଆକସ୍ମିକ ଧନ ଲାଭର ଯୋଗ ରହିଛି । ଏହି ବର୍ଷ ଆପଣ ଭଗବାନଙ୍କ ଉପାସନ କରନ୍ତୁ । ନିଜ ପାଖରେ ସଦାସର୍ବଦା ଏକ ସୁନା ବା ପୀତଳର ମୁଦି ଧାରଣ କରନ୍ତୁ  । ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ଶୁଭଖବର ଦେବ ।

ମକର- ଚାକିରୀ ଓ କାରବାର କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କ ଉନ୍ନତି ହେବ । କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଧ୍ୟାନ ରଖିବାକୁ ପଡି ଯେପରି ଧନରେ କୌଣସି କ୍ଷତି ନହୁଏ । ଅଯଥା ଖର୍ଚ୍ଚରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ । ନିବେଶରୁଆପଣଙ୍କୁ ଫାଇଦା ମିଳିବା ଭଳି ଯୋଗ ରହିଛି । ଚଳିତ ବର୍ଷ  ଶନି ଦେବଙ୍କ ଉପାସନା କରନ୍ତୁ । ପ୍ରତି ଶନିବାର ଦୀପଦାନ କରନ୍ତୁ ।

   Related Posts