Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ତୁରେଇକେଲା ବ୍ଲକରେ ମାତିଲେ ୩୦ ଟିକିଆ ହାତୀପଲ, ଭାଙ୍ଗିଦେଲେ ଘର ଛପର
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା ୮୪୨୪କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୫୧ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୧୦୫୦୫୦୫ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାସ୍ତା କଡକୁ ଖସି ପଡିଲା ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସ, ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଲେ କର୍ମଚାରୀ
  • ||
  • ଏଜାଜ ପଟେଲଙ୍କୁ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଉପହାର ଦେଲା ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ, ଗୋଟିଏ ଇନିଂସରେ ସବୁ ବ୍ୟାଟରଙ୍କୁ କରିଥିଲେ ଆଉଟ୍
  • ||
  • ସୁଙ୍କି ଘାଟିରେ ଦୁର୍ଘଟଣା, ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା ହେଲେ ୨ ଟ୍ରକ୍
  • ||
  • ଗଜପତି : ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ନୂଆଗଡ଼ ଫରେଷ୍ଟର, ଏକକାଳୀନ ୪ଟି ସ୍ଥାନରେ ରେଡ୍
  • ||
  • ତେଲକୋଇ ରେଞ୍ଜରେ ହାତୀ ଆତଙ୍କ, ସନ୍ଧ୍ୟା ହେଲେ ଗାଁରେ ପଶି ନଷ୍ଟ କରୁଛନ୍ତି ଫସଲ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଏବେ ବର୍ଷା ନାହିଁ, ଶୁଖିଲା ଓ ଖରାଟିଆ ରହିବ ପାଗ
  • ||

ମାଆ କୋଳରେ ଚିର ନିଦ୍ରାରେ ଶୋଇ ପଡ଼ିଲେ ପୁଅ-ଝିଅ…

11/01/2020 at 8:15 PM

ରାଜଗାଙ୍ଗପୁର୧୧/୧: ରାଜଗାଙ୍ଗପୁରରେ ଅଭାବନୀୟ । ବନ୍ଦ ଘରୁ ମିଳିଛି ଗୋଟିଏ ପରିବାରର ୪ ମୃତ ଦେହ । ୩ ବର୍ଷର ଝିଅ, ଦେଢ ବର୍ଷର ପୁଅ ସହ ବେଡ୍ ଉପରେ ଶୋଇ ଯାଇଛନ୍ତି ବାପା ମାଆ । ଗୁରୁବାର ଠୁ ଘର ବନ୍ଦ ଥିବା ବେଳେ ଦୁର୍ଗନ୍ଧ ହେବାରୁ ଆଜି ପଡୋଶୀ ପୋଲିସକୁ ଖବର ଦେଇଥିଲେ । ପୁଅ ଝିଅଙ୍କୁ ବିଷ ଦେଇ ବାପା ମାଆ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିବା ସନ୍ଦେହ କରାଯାଉଛି ।

ବେଡ୍​‌ ରେ ବାପା ମାଆଙ୍କ କୋଳରେ ଚିର ନିଦ୍ରାରେ ଶୋଇ ଯାଇଛନ୍ତି ପୁଅ-ଝିଅ । ଆଉ କେବେବି ନିଦ ଭାଙ୍ଗିବନି, କି ଏମାନଙ୍କ ଭିତରୁ କେହିବି ଉଠିବେନି । ଖଟ ପାଖରେ ୨ ଟି ଜାଗାରେ ରଖା ଯାଇଛି କ୍ଷୀର । ଏ ଅଭାବନୀୟ ଦୃଶ୍ୟରାଜଗାଙ୍ଗପୁର ଆଇ.ଟି କଲୋନୀ କ୍ବାର୍ଟର ନମ୍ବର ବି/7 ର । ବନ୍ଦ ଘରୁ ମିଳିଛି ଗୋଟିଏ ପରିବାରର ୪ ଜଣଙ୍କ ମୃତ ଦେହ ।

ମୃତକ ରାଜଗାଙ୍ଗପୁର ଡାଲମିଆ ରିଫେକ୍ଟ୍ରିର ମେକାନିକାଲ ବିଭାଗରେ କାମ କରୁଥିବା ରଂଜିତ ପ୍ରସାଦ, ସ୍ତ୍ରୀ କଳ୍ପନା, ୩ ବର୍ଷର ଝିଅ ଓ ଦେଢ ବର୍ଷର ପୁଅ । ୪ ମାସ ହେଲା କାଂଶବାହାର ଗୋଆଲପଡାର ରଞ୍ଜିତ ସପରିବାରେ ଏଠରେ ଭଡାରେ ରହୁଥିଲେ । ଘରୁ ପଚା ଗନ୍ଧ ଆସିବା ପରେ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ ପୋଲିସକୁ ଖବର ଦେଇଥିଲେ । ବନ୍ଦ କୋଠରୀ ଖୋଲିବା ପରେ ଯେଉଁ ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ତାହା ହତବାକ୍ କରିଦେଇଛି ସାରା ଅଞ୍ଚଳକୁ ।

ତେବେ ରଂଜିତ ପ୍ରସାଙ୍କ ପୂରା ପରିବାର ମୃତ୍ୟୁ ହେଲା କେମିତି ?  ଘର ଭିତରପଟୁ ବନ୍ଦ ଥିବାରୁ ୪ ଜଣ ବିଷ ପିଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିବା ସନ୍ଦେହ କରାଯାଉଛି । ଯଦି ଏପରି ହୋଇଥାଏ ତେବେ ସେମାନେ ଏମିତି ଚରମ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଲେ କାହିଁକି ?  ପାରିବାରିକ ଅଶାନ୍ତି ଏଭଳି କଠୋର ପଦକ୍ଷେପ ନେବାକୁ ସେମାନଙ୍କୁ ବାଧ୍ୟ କରିନି ତ ?  ୩ ବର୍ଷର ଝିଅ ଏବଂ ଦେଢ ବର୍ଷର ପୁଅକୁ ମାରିବାକୁ କିଭଳି ଚିନ୍ତାକରିପାରିଲେ ?  ମୃତ କଳ୍ପନାଙ୍କ ମାଆଙ୍କ କହିବା କଥା ହେଲା ଝିଅ ନିଚ ଜାତିରେ ଭଲ ପାଇ ବିବାହ କରିଥିବାରୁ ତା ସହ ସେମାନଙ୍କର କୌଣସି ସଂପର୍କ ନଥିଲା ।

 ରଂଜିତ ବି ନିଜ ଘର ଛାଡି ରାଜଗାଙ୍ଗପୁରରେ ଭଡା ଘରେ ରହୁଥିଲେ । ଘଟଣା ସଂପର୍କରେ କିଛି ବି କହିବାକୁ ମନା କରିଦେଇଛନ୍ତି ରଂଜିତଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକ । ଗତ ଗୁରୁବାର ଶେଷ ଥର ପାଇଁ ସେମାନଙ୍କୁ ପଡୋଶୀ ଦେଖିଥିଲେ । ତେବେ ସ୍ବାମୀ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବେଳେ ବେଳେ ଝଗଡା ଲାଗୁଥିବା କହିଛନ୍ତି ପଡୋଶୀ । ସାଇଣ୍ଟିଫିକ୍ ଟିମ୍ ସହାୟତରେ ପୋଲିସ ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ କରୁଥିବା ବେଳେ ଏଭଳି ହୃଦୟ ବିଦାରକ ଘଟଣା ଉପରୁ ପଦରା ହଟିବା ଆବଶ୍ୟକ ।

   Related Posts