Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୨୯ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୨୯୦ ମୃତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୭ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ପଞ୍ଚାୟତ ସମିତି ସଭ୍ୟଙ୍କୁ ଗୁଳି କରି ହତ୍ୟା, ପୂର୍ବ ଶତ୍ରୁତାରୁ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ !
  • ||
  • କଟକ : ହାତୀ ଆକ୍ରମଣରେ ଜଣେ ମୃତ, କୂଳକୁ ଫେରିବା ବାଟରେ ମାରିଥିଲା ଦନ୍ତା
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୬୦୨ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||

ପର୍ଣ୍ଣ ଭିଡିଓ ମାମଲାରେ ପୋଲିସକୁ ବଡ ସଫଳତା: ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ସାକ୍ଷୀ ଦେବେ ତାଙ୍କର ୪ କର୍ମଚାରୀ

25/07/2021 at 2:38 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୨୫/୦୭ : ପର୍ଣ୍ଣ ଭିଡିଓ ମାମଲାର ତଦନ୍ତ ଜାରି ରହିଛି। ଦିନକୁ ଦିନ ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରାଙ୍କ ଅଡୁଆ ବଢ଼ିବାରେ ଲାଗିଛି। ପର୍ଣ୍ଣ ଭିଡିଓ ନିର୍ମାଣ ମାମଲାରେ କ୍ରାଇମ ବ୍ରାଞ୍ଚର ପ୍ରପର୍ଟି ସେଲ୍ ଏକ ବଡ଼ ସଫଳତା ହାସଲ କରିଛି। ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରାଙ୍କ କମ୍ପାନୀର ଚାରିଜଣ କର୍ମଚାରୀ ବର୍ତ୍ତମାନ ସରକାରୀ ସାକ୍ଷୀ ହେବାକୁ ରାଜି ହୋଇଛନ୍ତି। ସରକାରୀ ସାକ୍ଷୀ ହୋଇ ସେ ଅଶ୍ଳୀଳ ବ୍ୟବସାୟର ପର୍ଦାଫାଶ କରିବାରେ ପୋଲିସକୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ।

ସୂତ୍ରରୁ ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ଏହି ଚାରିଜଣ କ୍ରାଇମ ବ୍ରାଞ୍ଚର ପ୍ରପର୍ଟି ସେଲ ସମ୍ମୁଖରେ ଅନେକ ରହସ୍ୟ ଖୋଲିଛନ୍ତି। ଏହି ପୁରା ରାକେଟ କିପରି ଚାଲୁଥିଲା ଏମାନେ କହିଛନ୍ତି। ମୁମ୍ବାଇ କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ପଚରାଉଚରା ବେଳେ ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରାଙ୍କ କର୍ମଚାରୀମାନେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଦେଢ଼ବର୍ଷ ମଧ୍ୟରେ ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରା ପର୍ଣ୍ଣ ଭିଡିଓ ଜରିଆରେ ପ୍ରାୟ ୨୫ କୋଟି ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିଛନ୍ତି।

ସେମାନେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ପର୍ଣ୍ଣ ଭିଡିଓ ମାଧ୍ୟମରେ ଅର୍ଜିତ ଟଙ୍କା ପ୍ରଥମେ କାନେରିନ କମ୍ପାନୀକୁ ପଠାଯାଉଥିଲା ଏବଂ ପରେ ଅନ୍ୟ ଉପାୟରେ ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରାକୁ ପଠାଯାଇଥିଲା । ବର୍ତ୍ତମାନ କ୍ରାଇମ ବ୍ରାଞ୍ଚ ସନ୍ଦେହ କରୁଛି ଯେ ଏହି ଅନ୍ୟ ଉପାୟ କ୍ରିପ୍ଟୋ କରେନ୍ସିର ହୋଇପାରେ। କେଉଁ ଉପାୟରେ ଟଙ୍କା ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରାଙ୍କ ପାଖକୁ ଆସୁଥିଲା ପୋଲିସ ବର୍ତ୍ତମାନ ତାହା ଯାଞ୍ଚ କରୁଛି।

ସରକାରୀ ସାକ୍ଷୀ ହେବାକୁ ରାଜି ହୋଇଥିବା କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ, ପର୍ଣ୍ଣ ଭିଡିଓରୁ ରୋଜଗାରର ସମସ୍ତ ଦଲିଲ ଏହି ଆଲମାରୀରେ ରଖାଯାଇଥିଲା। ଗେହନା ବଶିଷ୍ଠ ଏବଂ ଉମେଶ କାମତ ଗିରଫ ହେବା ପରେ ସମସ୍ତ ଦସ୍ତାବିଜ ଏହି ଆଲମାରୀରେ ଲୁଚାଇ ଦିଆଯାଇଥିଲା ଯେପରି ପୋଲିସ ହାତରେ ନ ପଡେ।

   Related Posts