Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆଜିଠୁ ଖୋଲିଲା ଭିତରକନିକା, କୁମ୍ଭୀର ଗଣନା ପାଇଁ ଗତ ୧୫ ତାରିଖଠାରୁ ବନ୍ଦ ଥିଲା ଜାତୀୟ ଉଦ୍ୟାନ
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର ; ବ୍ରହ୍ମପୁର ବଡବଜାର ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଗଣେଶ ନଗରରେ ପୁଲିସ୍ ର ଚଢାଉ
  • ||
  • ନକଲି ଟମାଟ, ଚିଲି, ସୋୟା ସୋସ୍ ୟୁନିଟ୍ ଉପରେ ଚଢାଉ
  • ||
  • କେତେ ପରିମାଣର ନକଲି ସାମଗ୍ରୀ ଜବତ, ତାହା ତଦନ୍ତ ପରେ ଜଣାପଡିବ ବୋଲି ପୁଲିସର ସୂଚନା
  • ||
  • ବରଗଡ଼ରେ ବିରାଟ ଚାଷୀ ସମାବେଶ, ଯୋଗଦେଲେ ୧୦ ଜିଲ୍ଲାର ୫ ହଜାର କୃଷକ
  • ||
  • ଜୟପୁର : ଜୟପୁର କୋଟପାଡରେ ନକଲି ବିଦେଶୀ ମଦ କରାଖାନା ଠାବ, ବିପୁଳ ପରିମାଣର ନକଲି ମଦ
  • ||
  • ଜଳେଶ୍ଵର : STFର ଚଢାଉ ବେଳେ ଜଳେଶ୍ୱର ବଜାରରୁ ନକଲି ପାନ ମସଲା ଜବତ, ଦୁଇ ଅଟକ
  • ||
  • ଜଳେଶ୍ଵର : ଜଳେଶ୍ଵର ଝାଡ଼େଶ୍ୱରପୁର ବସ୍ତିରୁ ବିପୁଳ ପରିମାଣର ବ୍ରାଉନସୁଗାର ଜବତ, ଅଭିଯୁକ୍ତ ଫେରାର
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର : ବୋଲେରୋ ଧକ୍କାରେ ସାଇକେଲ୍ ଆରୋହୀ ମୃତ, କ୍ଷତିପୂରଣ ଦାବିରେ ମୃତଦେହ ରଖି ରାସ୍ତାରୋକ
  • ||
  • କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା : ରାମଚଣ୍ଡୀ ମନ୍ଦିରରୁ ଚୋରି, ତାଲା ଭାଙ୍ଗି ସୁନା ଅଳଙ୍କାର ଲୁଟ୍
  • ||

ରାଜଧାନୀରେ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ହେଲା ବିଭିନ୍ନ ଲୋକଙ୍କ ଘରେ କଳାକନା ବୁଲାଇ ଆସୁଥିବା ୪ଲୁଟେରା ଗିରଫ: କାର, ସୁନା, ଟିଭି ଓ ମାରଣାସ୍ତ୍ର ଜବତ

16/07/2019 at 7:53 PM

ଭୁବନେଶ୍ବର୧୬|୭: ରାଜଧାନୀରୁ ଲୁଟେରା ଗିରଫ । ଚାରି ଲୁଟେରାଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି କମିସନରେଟ ପୋଲିସର ସ୍ପେଶାଲ ସ୍କ୍ବାର୍ଡ । ଲୁଟେରା ମନଙ୍କ ନିକଟରୁ ଦୁଇଟି ଦାମି କାର , ତିନୋଟି ବାଇକ , ଚାରୋଚି ଏଲଇଡି ଟିଭି , ଦେଢଶହ ଗ୍ରାମର ସୁନା ଅଳଙ୍କାର ଓ ମାଉଜର ଅଫୁଟା ଗୁଳି ଜବତ କରାଯାଇଛି ।

ସ୍ପେଶାଲ ସ୍କ୍ବାର୍ଡ ହାତରେ ଚାରୀ ଲୁଟେରା । ଏମାନଙ୍କର ଅପରେସନ ଖଣ୍ଡଗିରି ଏୟାରଫିଲ୍ଡ , ଏୟାରପୋର୍ଟ , ବଡଗଡ , ସହିଦନଗର , ନୟାପଲ୍ଲୀ ମଞ୍ଚେଶ୍ବର ଓ ସହିଦ ନଗର ଅଞ୍ଚଳ ରହିଥିଲା । ଏମାନେ ସମସ୍ତେ ପେଶାଦର ଅପରାଧି । ଘରେ କେହି ନଥିବାର ସୁଯୋଗ ନେଇ ଏହି ଲୁଟେରା ମାନେ ଘର ସଫା କରିଦେଉଥିଲେ । ଗତ ଜାନୁଆରୀ ମାସରେ ଏୟାରପୋର୍ଟରେ ଥୁଆ ହୋଇଥିବା ଏକ ଫୋର୍ଡ କାରର ଲକ ଭାଙ୍ଗି ନେଇଯାଇଥିଲେଏହି ଲୁଟେରା ଦଳ ।  ସେହିଭଳି ଗତ ଜାନୁଆରୀ ମାସରେ ପୋଖରୀପୁଟରୁ ଏକ ନାଲି ରଙ୍ଗର କାର ଲୁଟ କରିବାରେ ସଫଳ ହୋଇଥିଲେ ଏହି ଦଳ ।

 କମିସନରେଟ ପୋଲିସ ସହ ସ୍ପେଶାଲ ସ୍କ୍ବାର୍ଡ ରାଜଧାନୀରେ ବଢି ଚାଲିଥିବା କାର ଲୁଟ ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ କରୁଥିବା ବେଳେ ଧରା ପଡିଥିଲେ ଏମାନେ । ଲୁଟେରାମାନଙ୍କ ନିକଟରୁ ଦୁଇଟି କାର ଦେଢଶହଗ୍ରାମର ସୁନା ଅଳଙ୍କାର ଚାରୋଟି ଏଲଇଡି ଟିଭି ତିନୋଟି ଦାମି ବାଇକ ସହ ଲାପଟପ ଓ ବହୁ ପରିମାଣର ଘର ଉପକରଣ ସାମଗ୍ରୀ ଜବତ କରାଯାଇଥିଲା । ଏମାନଙ୍କ ନିକଟରୁ ଗୋଟିଏ ମଉଜର ସହ ଅଫୁଟା ଗୁଳି ମଧ୍ୟ ଜବତ କରିଥିଲା ସ୍ପେଶାଲ ସ୍କ୍ବାର୍ଡ ।

ଧରାପଡିଥିବା ଚାରି ଲୁଟେରାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଗଣେଷ ପୁର୍ତ୍ତି ଥିଲା ଏମାନଙ୍କର ମାଷ୍ଟର ମାଇଣ୍ଡ ଗଣେଷ ସହିଦନଗର ଆଖଣ୍ଡଳମଣି ବସ୍ତିରେ ରହୁଥିଲା । ସେହିଭଳି କ୍ୟପିଟାଲ ଥାନା ଅଧିନରେ ଝରଣା ବସ୍ତିରେ ରହୁଥିବା ଶେଖ ସଦାମ ହୁସେନ , ନୟାପଲ୍ଲୀ ସାଲିଆ ସାହିର ପ୍ରଦିପ ସାହୁ ଓ ଏମାନଙ୍କ ନିକଟରୁ ସାଗମାଛ ଦରରେ ଚୋରା ସାମଗ୍ରୀ କିଣୁଥିବା ଭିଙ୍ଗାରପୁରର ବଳରାମ ନାୟକକୁ ଗିରଫ କରିଛି ସ୍ପେଶାଲ ସ୍କ୍ବାର୍ଡ । ପୁର୍ବରୁ ଏମାନଙ୍କ ନାଁରେ ଭୁବନେଶ୍ବର ୟୁପିଡିରେ ଅନେକ ଅପରାଧିକ ମାମଲା ରହିଥିବା କହିଛନ୍ତି ଡିସିପି ।

ବଳରାମ ନିକଟରୁ ଆହୁରି ଅନେକ ଚୋରା ସାମଗ୍ରୀ ମିଳିବାର ସୁଚନା ମିଳିଛି । ବଳରାମ କହିବା ମୁତାବକ ସେ ତାର ଗାଁରେ ଆହୁରି ଚାରୋଟି ବଡ ଏଲଇଡି ସମେତ ଦୁଇଟି ସୁନାହାର , ଗୋଟିଏ ଚେନ  ସୁନାମୁଦି ବିକ୍ରୀ କରିଥିବା ପୋଲିସ ଆଗରେ ସ୍ବୀକାର କରିଛି ।

   Related Posts