Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସରକାରଙ୍କ ବଡ ନିଷ୍ପତ୍ତି, ନବମରୁ ଦ୍ଵାଦଶ ଶ୍ରେଣୀ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସ୍କୁଲ ଫି ୪୦ ପ୍ରତିଶତ କମିଲା, ଅଭିଭାବକଙ୍କୁ ମିଳିଲା ବଡ ଆଶ୍ଵସ୍ତି
  • ||
  • ଅଲମ୍ପିକ ପ୍ରସ୍ତୁତି ପାଇଁ ଗଠିତ ସଂସଦୀୟ କମିଟିର ପ୍ରଥମ ବୈଠକ ଅନୁଷ୍ଠିତ, କମିଟିର ସଦସ୍ୟ ରହିଛନ୍ତି ସାଂସଦ ଅନୁଭବ ମହାନ୍ତି ଓ ସସ୍ମିତ ପାତ୍ର
  • ||
  • ମଦ ଦୋକାନ ନ ଖୋଲିବା ପାଇଁ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କୁ ଦାବିପତ୍ର
  • ||
  • ବାଲେଶ୍ବର ଉପ ନିର୍ବାଚନରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଡିଜିଟାଲ ପ୍ରଚାର: କହିଲେ, ‘ମୁଁ ସବୁବେଳେ ଆପଣଙ୍କ ସାଥିରେ ଅଛି’
  • ||
  • ମଙ୍ଗ ସମ୍ଭାଳିଲେ ନୀତିଶ ରାଣା, ଚେନ୍ନାଇକୁ ୧୭୩ ରନର ବିଜୟ ଲକ୍ଷ୍ୟ ଦେଲା କୋଲକାତା ନାଇଟ୍ ରାଇଡର୍ସ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୩ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୬୧୭ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ରାଉରକେଲା : ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କ ନାଁରେ ୨୮ କୋଟି ଟଙ୍କାର GST ଠକେଇ ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • ଗଞ୍ଜାମ : ବୋମା ଭିଡୁଥିବା ବେଳେ ବିସ୍ଫୋରଣ, ଜଣେ ମୃତ, ଦୁଇ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ବୋମା ଭିଡୁଥିବା ବେଳେ ବିସ୍ଫୋରଣ : ଜଣେ ମୃତ, ଦୁଇ ଗୁରୁତର
  • ||

ମୁହାଁମୁହିଁ ହେଲେ ଦୁଇ ଓକିଲ ଗୋଷ୍ଠୀ, ରଣକ୍ଷେତ୍ର ପାଲଟିଲା ହାଇକୋର୍ଟ ପରିସର : ଲାଲବାଗ ଥାନାରେ୪ଟି ମାମଲା ରୁଜୁ

29/10/2018 at 7:06 PM

କଟକ ୨୯|୧୦: ଦୁଇ ଆଇନଜୀବୀ ଗୋଷ୍ଠୀଙ୍କ ଭିତରେ ଗଣ୍ଡଗୋଳ ସମୟରେ ଅପ୍ରିତିକର ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିଲା । ଆନ୍ଦୋଳନରତ ଆଇନଜୀବୀମାନେ ଆଡଭୋକେଟ୍‌ ଜେନେରାଲଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସୁରକ୍ଷା କର୍ମୀଙ୍କୁ ମାଡ଼ ମାରିବା ସହ ସେମାନଙ୍କୁ ଉଠାଇ ନେଇ ଏକ କୋଠରୀରେ ବନ୍ଦ କରିଦେଇଥିବାର ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି । ସେହିଭଳି ବିଜେଡି ଲିଗାଲ ଫ୍ରଣ୍ଟ ବାହାନାରେ କିଛି ଅସାମାଜିକ ଯୁବକ ହାଇକୋର୍ଟ ପରିସର ପସି ଗଣ୍ଡଗୋଳ କରିଥିବା ବେଳେ ସେମାନଙ୍କୁ କିଛି ଓକିଲ କାବୁ କରି ମାଡ଼ମାରିଥିବା କୁହାଯାଉଛି ।

ରଣକ୍ଷେତ୍ର ପାଲଟିଲା ହାଇକୋର୍ଟ ପରିସର । ମୁହାଁମୁହିଁ ହେଲେ ଦୁଇ ଓକିଲ ଗୋଷ୍ଠୀ । ଏଜିଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସୁରକ୍ଷା କର୍ମୀଙ୍କୁ ମାଡ଼ ଅଭିଯୋଗ । ଓକିଲ ଗଣ୍ଡଗୋଳ ସମୟରେ ଆଡଭୋକେଟ୍‌ ଜେନେରାଲଙ୍କୁ ଏସକର୍ଟରେ କୋର୍ଟ ପରିସରକୁ ନେଇ ତାଙ୍କର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସୁରକ୍ଷା କର୍ମୀ । ହେଲେ ଦୁଇ ସୁରକ୍ଷାକର୍ମୀ ଆନ୍ଦୋଳନରତ ଓକିଲଙ୍କ ଆକ୍ରମଣର ଶିକାର ହୋଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି । ଏନେଇ ଥାନାରେ ଏତଲା ଦେଇଛନ୍ତି ଆଡଭୋକେଟ୍‌ ଜେନେରାଲଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସୁରକ୍ଷାକର୍ମୀ ।

ସେପଟେ ବିଜେଡି ଲିଗାଲ ଫ୍ରଣ୍ଟର ସଦସ୍ୟମାନେ କୋର୍ଟ ପରିସରକୁ ପ୍ରବେଶ କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରୟାସ କରୁଥିବା ବେଳେ କିଛି ଦୁର୍ବୃତ୍ତ ସେଠାରେ ପହଞ୍ଚି ଆନ୍ଦୋଳନକାରୀ ଓକିଲମାନଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲେ । ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ କିଛି ଦୁର୍ବୃତ୍ତଙ୍କୁ କାବୁ କରିବା ସହ କୋର୍ଟରେ ବିଚାରପତିଙ୍କ ପାଖରେ ହାଜର କରାଇବା ପରେ ପୋଲିସ ଜିମା ଦେଇଛନ୍ତି ଆନ୍ଦୋଳନକାରୀ ଓକିଲ ।

ଦୁଇ ଓକିଲ ଗୋଷ୍ଠୀଙ୍କ ଭିତରେ ଗଣ୍ଡଗୋଳକୁ ନେଇ ଅପହରଣ, ମାଡ଼ ମାରିବା ଓ ଧମକ ଚମକ ଦେବା ଅଭିଯୋଗ ନେଇ କଟକ ଲାଲବାଗ ଥାନାରେ୪ଟି ମାମଲା ରୁଜୁ ହୋଇଛି ।

   Related Posts