Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗ ନିର୍ବାଚନରେ କରୋନା ନିୟମର ଖୁଲମ୍‌ଖୁଲା ଉଲଙ୍ଘନ, ଏପ୍ରିଲ୍‌ ୧୬ରେ ସର୍ବଦଳୀୟ ବୈଠକ ଡକାଇଲେ ନିର୍ବାଚନ ଆୟୋଗ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ପିପିଲି କଂଗ୍ରେସ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଅଜିତ୍ ମଙ୍ଗରାଜଙ୍କ ପରଲୋକ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ପରୀକ୍ଷା ହେବ କି ନାହିଁ ସେନେଇ ଚିନ୍ତା କରିବୁ – ଗଣଶିକ୍ଷା ମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଯାଜପୁର : ଏକ ତରଫା ପ୍ରେମରୁ ଯୁବକଙ୍କ ଉନ୍ମତକାଣ୍ଡ, ବାହା ହେବାକୁ ରାଜି ନହେବାରୁ ସମ୍ପର୍କୀୟ ଭଉଣୀଙ୍କୁ ଚେଙ୍କ ଦେଲା ଭାଇ
  • ||
  • ବାଲେଶ୍ବର : ସମୁଦ୍ରରେ ମାଛ ଧରା ବନ୍ଦ, ଆଜିଠୁ ଜୁନ୍ ୧୫ ଯାଏଁ ବଳବତ୍ତର ରହିବ କଟକଣା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : କୋଭିଡ୍ ନିୟମ ଉଲଂଘନକାରୀଙ୍କଠୁ ୨ କୋଟି ୧୭ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଫାଇନ୍ ଆଦାୟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ୟେଲୋ ଜୋନ୍‌କୁ ଗଲା ୫ ଜିଲ୍ଲା, ପୂର୍ବରୁ ୨ ଜିଲ୍ଲା ରହିଛି ରେଡ୍ ଜୋନ୍‌ରେ
  • ||
  • ଝାରସୁଗୁଡା : କୋଇଲା ଖଣି ମ୍ୟାନେଜର ଅଫିସରୁ ମହିଳା କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ଝୁଲନ୍ତା ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, କାରଣ ଅସ୍ପଷ୍ଟ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : ମାଲକାନଗିରିରୁ ଛତିଶଗଡକୁ ସଂଯୋଗ ସମସ୍ତ ରାସ୍ତା ସିଲ୍, ଅପ୍ରେଲ ୩୦ଯାଏଁ ବସ୍ ଚଳାଚଳ ଠପ୍
  • ||
  • CBSE ଦଶମ ଶ୍ରେଣୀ ବୋର୍ଡ ପରୀକ୍ଷା ବାତିଲ, ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀଙ୍କ ମାର୍କ ସ୍ଥିର କରିବ ବୋର୍ଡ
  • ||

ରାଜଧାନୀରେ ବେଧଡକ ବନ୍ଧୁକ କାରବାର : ୪ ଗିରଫ, ୫ ବନ୍ଧୁକ ସହ ୧୩ ରାଉଣ୍ଡ ଗୁଳି ଜବତ

30/10/2018 at 7:04 PM

ଭୁବନେଶ୍ବର ୩୦|୧୦: ରାଜଧାନୀରେ ଚାଲିଥିଲା ବେଧଡକ ବନ୍ଧୁକ କାରବାର । ଯାହାର ପର୍ଦ୍ଦାଫାସ କରିଛି କମିସନରେଟ ପୋଲିସର ସ୍ପେଶାଲ ସ୍କ୍ବାର୍ଡ ଆଉ ଖଣ୍ଡଗିରି ପୋଲିସ । ୪ଜଣଙ୍କୁ ଧରିବା ସହ ସେମାନଙ୍କ ନିକଟରୁ ୫ ବନ୍ଧୁକ ସହ ୧୩ ରାଉଣ୍ଡ ଗୁଳି ଜବତ କରାଯାଇଛି

ଗୌରାଙ୍ଗ ସିଠା । ଘର ନୟାଗଡ ଜିଲ୍ଲା ଶରଣକୁଳରେ । ନୟାପଲ୍ଲୀ ଅଞ୍ଚଳରେ ରହି ଅଟୋ ଚଳାଉଥିଲେ । ହେଲେ ଅସଲ କାମ ଥିଲା  ଚୋରା ପିସ୍ତଲ କାରବାର । ସେମିତି ଇଏ ହେଉଛନ୍ତି  ରାମଚନ୍ଦ୍ର ବାରିକ । ଘର ପୁରୀ ଜିଲ୍ଲା କଣାସ ଗାଁରେ । ମୋରମ ବ୍ୟବସାୟ ଆଢ଼ୁଆଳରେ  ଚଳାଇଥିଲେ ଚୋରା ବନ୍ଧୁକ କାରବାର । ରାମର ସହଯୋଗି ଡେଲାଙ୍ଗର ସଞୟ ଜେନା ଆଉ ଖୋର୍ଦ୍ଧା ଟାଙ୍ଗିର ଜ୍ଞାନ ରଞନ ସିଂ । ଏମାନଙ୍କ ନିକଟରୁ ୫ ପିସ୍ତଲ ୧୩ ରାଉଣ୍ଡ  ଗୁଳି ଜବତ କରିଛି ପୋଲିସ । ଏଥି ସହ ବାଇକ ଅଟୋ ଓ ଗୋଟିଏ କାର ମଧ୍ୟ ଜବତ କରାଯାଇଛି । ଏମାନଙ୍କ କାମ ହେଉଛି ୫ରୁ ୮ ହଜାର ଟଙ୍କାରେ ବିହାରରୁ ପିସ୍ତଲ କିଣି  ଭୁବନେଶ୍ବରରେ ତାହାକୁ ୩୦ ରୁ ୪୦ ହଜାର ଟଙ୍କାରେ ବିକ୍ରି କରିବା । ଯାହାର ସୁରାକ ପାଇ ସ୍ପେଶାଲ ସ୍କ୍ବାର୍ଡର ଅଧିକାରୀ ପ୍ରଥମେ ପିସ୍ତଲ କିଣିବାକୁ ଏମାନଙ୍କର ଲିଡର ଗୌରାଙ୍ଗ ସହ ଯୋଗାଯୋଗ କରିଥିଲେ । ଆଉ ପୋଲିସ ବିଛାଇ ଥିବା ଜାଲରେ ଆପେ ଆପେ ଧରା ପଡିଥିଲେ ଏହି ଚାରି ଅପରାଧୀ ।

ଏମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ପୁର୍ବରୁ କମିସନରେଟ ପୋଲିସ ଦ୍ବାରା ଗିରଫ ହୋଇ ସଂଜୟ ଓ ଜ୍ଞାନ ଜେଲ ଯାଇଥିଲେ । ସେତେବେଳେ ମଧ୍ୟ ଏମାନଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ ପିସ୍ତଲ ବିକ୍ରି କରିବା ଅଭିଯୋଗ ରହିଥିଲା । ତେବେ ଭୁବନେଶ୍ବର ହେଉ ଅବା ବାହାରେ ଏମାନେ ଆଉ କେତେ ପିସ୍ତଲ ଆଣି ବିକ୍ରୀ କରିଛନ୍ତି ସେସବୁର ଖୋଳତାଡ କରୁଛି କମିସନରେଟ ପୋଲିସ ।

ଆସନ୍ତା କାଳୀପୁଜା ଓ ଦିପାବଳି ରେ ଏମାନେ କଲେଜ ଛାତ୍ର ଓ ବିଭିନ୍ନ ବ୍ୟବସାୟିଙ୍କୁ ପିସ୍ତଲ ଆଣି ଦେବାପାଇଁ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିଥିଲେ ।

   Related Posts