Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଚିନ୍ତା ଘାରୁଛି କରୋନା ମୃତ୍ୟୁ, ସେପଟେ ଆଜି ସୁସ୍ଥ ହୋଇ ଘରକୁ ଫେରିଲେ ଆଉ ୯୧୩ ସଂକ୍ରମିତ
  • ||
  • ଚାଷୀଙ୍କୁ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାରଙ୍କ ସହାୟତା ନେଇ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଟ୍ୱିଟ୍: ଲେଖିଲେ, ଗତ ୬ ବର୍ଷରେ ଓଡ଼ିଶାର ଚାଷୀଙ୍କୁ ୬୦ ହଜାର ୮୩୬ କୋଟି ଟଙ୍କା ଦେଇଛନ୍ତି ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟର ୬ ବିଶ୍ବବିଦ୍ୟାଳୟରେ ନୂଆ କୁଳପତି ନିଯୁକ୍ତି: ଜାଣନ୍ତୁ କିଏ, କେଉଁଠି
  • ||
  • ବରଗଡ଼: ‘ନୋ କ୍ଲାସ୍ ନୋ ଫି’ ଦାବିରେ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କୁ ଘେରିଲେ କଲେଜ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ
  • ||
  • ନାବାଳିକାକୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ପରେ ବିଷ ଦେଇ ହତ୍ୟା କରିଥିଲା ସଂପର୍କୀୟ କକା: ଏମିତି ଅଭିଯୋଗ ନେଇ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କୁ ଘେରିଲେ ମହିଳା
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି :ପଡିଆ ଗୋଷ୍ଠୀ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟକେନ୍ଦ୍ର ମେଡିକାଲ ଅଫିସରଙ୍କୁ ଗିରଫ କଲା ଭିଜିଲାନ୍ସ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : ଜମିବାଡି ବିବାଦରୁ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ! ହତ୍ୟା କରି ଫିଙ୍ଗିଦେଲେ ଘର ଆଗରେ
  • ||
  • ଝାରସୁଗୁଡା : ଟେଣ୍ଟ ହାଉସ୍ ଗୋଦାମରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ୫୦ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କାର ସମ୍ପତ୍ତି ପୋଡି ଭସ୍ମୀଭୂତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଓଟିଭିରୁ ଇସ୍ତଫା ଦେଲେ ନିହାର ରଞ୍ଜନ ଭୂୟାଁ
  • ||
  • କଟକ : ଘରୋଇ ସ୍କୁଲ ଫି’ କମାଇବା ମାମଲା : ଫି’ କେତେ କମିବ ସତ୍ୟପାଠ ଦେବାକୁ ହାଇକୋର୍ଟଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||

ଗାଧେଇବା ସମୟରେ ଗୋଡରେ ଛନ୍ଦି ହୋଇଗଲା ସାପ : କେଳା ଆସିବା ପରେ ନାଗୁଣୀ ସମେତ ଘରୁ ବାହାରିଲା ୩୪ ସାପ ଛୁଆ

22/05/2020 at 11:08 AM

ଦରଭଙ୍ଗା ୨୨/୦୫ : ବିହାର ଦରଭଙ୍ଗା ଜିଲ୍ଲାରେ ଏକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି | ଗାଧୁଆଘରେ ଗାଧେଇବା ସମୟରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଗୋଡରେ ସାପ ଗୁଡେଇ ହୋଇଯାଇଥିଲା | ସାପକୁ ଦେଖି ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣକ ଭୟରେ ପାଟି କରିଥିଲେ | ଯେତେବେଳେ ସେ ଭଲ ଭାବେ ଦେଖିଲେ, ଜାଣିଲେ ତାହା ସାପ ନୁହଁ ବରଂ ସାପର ଛୁଆ ଥିଲା | ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣକ ଗାଧୁଘରୁ ବାହାରକୁ ବାହାରି ଆସିଲେ | ବାହାରେ ଆସି ସେ ଯାହା ଦେଖିଲେ ତାଙ୍କ ହୋସ ଉଡ଼ିଗଲା | ଘର ଭିତରେ ଅନେକ ସାପ ଛୁଆ ବୁଲୁଥିଲେ |

 

ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ଘଟଣା ଦରଭଙ୍ଗା ଜିଲ୍ଲାର ଲାଲବାଗ ଅଞ୍ଚଳର | ବିନୟ ଝା ନାମକ ବ୍ୟକ୍ତି ନିଜ ଘର ଗାଧୁଆଘରେ ଗାଧେଇବା ସମୟରେ ତାଙ୍କ ଗୋଡରେ ଏକ ସାପ ଛୁଆ ଗୁଡେଇ ହୋଇଯାଇଥିଲା | ଗାଧୁଆଘରୁ ବାହାରକୁ ଆସି ସେ ଦେଖିଲେ ପୁରା ଘର ସାରା ସାପ ଛୁଆ ବୁଲୁଛନ୍ତି | ଏହାପରେ ସେ ନିଜ ପଡୋଶୀଙ୍କୁ ଡାକିଥିଲେ ଏବଂ ସାପୁଆକେଳାକୁ ଡାକିବାକୁ କହିଥିଲେ | ଖବର ପାଇ ସାପୁଆ କେଳା ତୁରନ୍ତ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲା | ସେ ଆସି ଘରେ ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ଖୋଜାଖୋଜି କରିଥିଲା | ପୁରା ଘରୁ ୩୩ ଟି ସାପ ଛୁଆ ବାହାରିଲା | ସାପ ଛୁଆ ସହ ଏକ ବଡ ନାଗୁଣୀ ମଧ୍ୟ ବାହାରିଥିଲା | ନାଗୁଣୀ ବହୁତ ଦିନ ହେବା ବିନୟ ଝାଙ୍କ ଘରେ ରହୁଥିବିବା ବୋଲି ଆଶଙ୍କା କରିଥିଲେ ସ୍ଥାନୀୟାଵାସୀ | କାରଣ ଘର ଅଗଣାରେ ରଖାଯାଇଥିବା ଟାଇଲ ତଳେ ସାପ ଛୁଆ ରହୁଥିଲେ |

୨୦୧୮ ମସିହାରେ ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶ ମେରଠରୁ ମଧ୍ୟ ଏହିଭଳି ଏକ ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥିଲା | ଗୋଟିଏ ଘରୁ ପାଖାପାଖି ୩୦୦ ରୁ ୪୦୦ ସାପ ବାହାରିଥିଲେ | ଯାହାଫଳରେ ସ୍ଥାନୀୟ ଅଞ୍ଚଳରେ ହଇଚଇ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିଲା | ଏତେ ସଂଖ୍ୟକ ସାପ ବାହାରିବା ପରେ ଗ୍ରାମବାସୀ ସେହି ଘରକୁ ନାଗଲୋକ ବୋଲି ନାଁ ଦେଇଛନ୍ତି | ପରିବାର ଲୋକେ କହିଥିଲେ ଯେ ସେମାନେ ଗୋଟିଏ ରାତିରେ ପାଖାପାଖି ୩୦୦ ସାପ ମାରିଦେଇଥିଲେ | ଏହାପରେ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଭୟଭୀତ ଅବସ୍ଥାରେ ଥିଲେ |

   Related Posts