Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବାତ୍ୟାର ରୂପ ନେବ ଲଘୁଚାପ ! ଅନୁମାନ ଲଗାଇଲାଣି ଆଇଏମଡି, ରାଜ୍ୟରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା
  • ||
  • ବାଘ ଗଣନା ବେଳେ ମିଳିଲା ମୃତଦେହ, ହତ୍ୟା ନା ଆତ୍ମହତ୍ୟା !
  • ||
  • ଶୀତ ଅଧିବେଶନ ପୂର୍ବରୁ ରବିବାର ସର୍ବଦଳୀୟ ବୈଠକ, ବିରୋଧିଙ୍କ ସହ କଥା ହେବେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||

ପୋଲିସ ପଞ୍ଝାରେ ଗଞ୍ଜେଇ ମାଫିଆ, ମାଲକାନଗିରି ପୋଲିସ ଦ୍ବାରା ୩୪ ଗଞ୍ଜେଇ ମାଫିଆ ଗିରଫ

8/06/2019 at 3:18 PM

ମାଲକାନଗିରି ୮|୬: ମାଲକାନଗିରି ପୋଲିସକୁ ପୁଣି ଏକ ବଡ ସଫଳତା ମିଳିଲା । ପୋଲିସ ହାତରେ ଧରା ପଡିଛନ୍ତି ୩୪ ଜଣ ଗଞ୍ଜେଇ ମାଫିଆ । ଜିଲ୍ଲାର ଚିତ୍ରକୋଣ୍ଡା ଅଞ୍ଚଳରୁ ଭାରରେ ଛତିଶଗଡକୁ ଗଞ୍ଜେଇ ଚୋରାରେ ଚାଲାଣ କରୁଥିବା ବେଳେ ବାଲିମେଳା ପୋଲିସ ଗଞ୍ଜେଇ ଚୋରା ଚାଲାଣ କାରୀଙ୍କ ପିଛା କରିଥିଲେ । ହେଲେ ଶହେରୁ ଅଧିକ ଚୋରା ଚାଲାଣ କାରି ପୋଲିସ ଉପରେ ଆକ୍ରମଣ କରିବ ସହ ଘଟଣାସ୍ଥଳରୁ ଫେରାଇ ହୋଇଥିଲେ । ଘଟଣାରେ ବାଲିମେଳା ଥାନାର ଜଣେ କନେଷ୍ଟବଳ ଗୁରୁତର ଭାବେ ଆହତ ହୋଇ କୋରାପୁଟ ମେଡିକାଲରେ ଚିକିତ୍ସିତ ହେଉଛନ୍ତି ।

ଏହି ଘଟଣା ପରେ ମାଲକାନଗିରି ଏସପି ଏକ ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ଟିମ୍ ଗଠନ କରିଥିଲେ ୭୫ ଜଣ ଯବାନ ମାଥିଲି ଜଙ୍ଗଲ ଭିତରେ ଚଢାଉ କରି ଏହି ୩୪ ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିବାରେ ସଫଳ ହୋଇଛନ୍ତି । ଏମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ୧୭ ଜଣ ମାଲକାନଗିରି ଜିଲ୍ଲାର ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୧୧ ଜଣ ନବରଙ୍ଗପୁର ଜିଲ୍ଲାର, ୫ ଜଣ କୋରାପୁଟ ଜିଲ୍ଲାର ଓ ଜଣେ ଛତିଶଗଡର ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି । ଏମାନଙ୍କ ନିକଟରୁ ପୋଲିସ ଜବତ କରିଥିବା ମୋଟ୍ ୩୩୦୫ କେଜି ଗଞ୍ଜେଇର ବଜାର ମୂଲ୍ୟ ପ୍ରାୟ ୨ କୋଟି ଟଙ୍କା ହେବ ବୋଲି ମାଲକାନଗିରି ଏସପି କହିଛନ୍ତି । ଗିରଫ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ପଚରା ଉଚୁରା କରାଯିବା ପରେ ଆଜି କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ କରାଯିବା ସହ ଏହି ଗଞ୍ଜେଇ ରାକେଟରେ ସାମିଲ ଥିବା କିଙ୍ଗପିନକୁ ମଧ୍ୟ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଗିରଫ କରାଯିବ ବୋଲି ପୋଲିସ କହିଛି ।

   Related Posts