Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆଶ୍ଵସ୍ତି: କମୁଛି କରୋନା ପ୍ରଭାବ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଆରୋଗ୍ୟ ହେଲେ ୮୦୯ ସଂକ୍ରମିତ
  • ||
  • ଡିସେମ୍ବର-ଜାନୁଆରୀ ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଇଁ ଗୁରୁତ୍ବପୂର୍ଣ୍ଣ: ଭୁବନେଶ୍ବର ଷ୍ଟେସନ ଓ ଏୟାରପୋର୍ଟରେ କରିପାରିବେ କୋଭିଡ୍‌ ଟେଷ୍ଟ
  • ||
  • ପରୀ ବାପା-ମା’ଙ୍କୁ ଭେଟିଲେ ବିଜେପି ଟିମ୍, ସିବିଆଇ ତଦନ୍ତ ଦାବି
  • ||
  • ରାଉରକେଲା : ଚଳନ୍ତା ଟ୍ରେନ୍‌ର ଟୟଲେଟ୍‌ରେ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଉଦ୍ୟମ, ଅଭିଯୁକ୍ତ ଯୁବକ ଗିରଫ
  • ||
  • କଟକ : ପୁଣି ଏକ ନକଲି ଘିଅ କମ୍ପାନୀରେ ଚଢାଉ, କୋଟିଏ ଟଙ୍କାର ଅପମିଶ୍ରିତ ସାମଗ୍ରୀ ଜବତ
  • ||
  • ପ୍ରେମ: ସେୟାର ଚାଟ୍‌ରୁ ଆରମ୍ଭ ଫେସବୁକରେ ଶେଷ, ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପ୍ରେମିକାଙ୍କ ଅଶ୍ଲୀଳ ଫଟୋ ପୋଷ୍ଟ କଲେ ପ୍ରେମିକ
  • ||
  • ନୂଆପଡା : ମେଡିକାଲରେ ଚାକିରୀ ଦେବାକୁ କହି ଠକୁଥିଲା ଯୁବକ, ଗିରଫ କଲା ପୋଲିସ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ଦନ୍ତା ହାତୀର ମୃତଦେହ ଠାବ, ବିଦ୍ୟୁତ୍ ତାର ସଂସ୍ପର୍ଶରେ ଆସି ମୃତ୍ୟୁ ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • ଗଞ୍ଜାମ : ଗୋପାଳପୁର ବିଧାୟକ ପ୍ରଦୀପ ପାଣିଗ୍ରାହୀଙ୍କ ନାଁରେ ବିଜେପି ଓ କଂଗ୍ରେସ ପକ୍ଷରୁ ଏତଲା
  • ||
  • ପୁରୀ : ଅନଲାଇନରେ ନିର୍ମାଲ୍ୟ ବିକ୍ରି କରିବା ନେଇ ସିଂହଦ୍ବାର ଥାନାରେ ଆମାଜନ ଇଣ୍ଡିଆ ବିରୋଧରେ ସେବାୟତଙ୍କ ଏତଲା
  • ||

ବିବାହର ତୃତୀୟ ଦିନରେ କନ୍ୟା ବାହାରିଲେ କରୋନା ପଜିଟିଭ : ବର ଓ ପଣ୍ଡିତଙ୍କ ସମେତ ୩୨ ଜଣ କ୍ଵାରେଣ୍ଟାଇନରେ

21/05/2020 at 12:03 PM

ଭୋପାଲ ୨୧/୦୫ : ମଧ୍ୟ ପ୍ରଦେଶ ରାଜଧାନୀ ଭୋପାଲର ରେଡ ଜୋନରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିବା ଏକ ବିବାହ ବର୍ତ୍ତମାନ ଦୁଇ ଜିଲ୍ଲାରେ ହଇଚଇ ସୃଷ୍ଟି କରିଛି | ବିବାହର ତୃତୀୟ ଦିନରେ ନବ ବିବାହିତା କନ୍ୟାଙ୍କ କରୋନା ରିପୋର୍ଟ ପଜିଟିଭ ଆସିଛି | କରୋନା ରିପୋର୍ଟ ପଜିଟିଭ ଆସିବା ପରେ ବର ସହ ବାହାଘରରେ ସାମିଲ ହୋଇଥିବା ୩୨ ଜଣଙ୍କୁ ହୋମ କ୍ଵାରେଣ୍ଟାଇନ କରାଯାଇଛି | କନ୍ୟା ରେଡ ଜୋନ ଭୋପାଲରୁ ବିବାହ କରି ଗ୍ରୀନ ଜୋନ ରାୟସେନର ମଣ୍ଡିଦୀପ ଯାଇଥିଲେ | ସେଥିପାଇଁ ରାୟସେନରେ ଚହଳ ପଡିଯାଇଛି | କ୍ଵାରେଣ୍ଟାଇନ କରାଯାଇଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ପଚରା ଯାଉଛି ସେମାନେ ଆଉ କାହା କାହା ସମ୍ପର୍କରେ ଆସିଥିଲେ | ଏଭଳି ସ୍ଥିତିରେ କରୋନା ଚେନ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିବା ଆଶଙ୍କା କରାଯାଉଛି |

ମାମଲା ଭୋପାଲ ଜାଟ ଅଞ୍ଚଳର | ସୋମବାର ଦିନ ଯୁବତୀଙ୍କ ବାହାଘର ହୋଇଥିଲା | ବରଯାତ୍ରୀ ରାୟସେନ ଜିଲ୍ଲାର ମଣ୍ଡିଦୀପରୁ ଆସିଥିଲେ | ଯୁବତୀଙ୍କୁ ୭ ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଜ୍ୱର ହୋଇଥିଲା | କିନ୍ତୁ ଜ୍ୱର ଔଷଧ ଖାଇଲା ପରେ ସେ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଯାଇଥିଲେ | କିନ୍ତୁ ସତର୍କତା ଅବଲମ୍ବନ କରି ଶନିବାର ଦିନ ତାଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକ ଝିଅର କରୋନା ଯାଞ୍ଚ କରାଇଥିଲେ | ସୋମବାର ଦିନ ତାଙ୍କ ବାହାଘର ଠିକ ହୋଇ ସାରିଥିଲା | ନିର୍ଧାରିତ ତାରିଖ ହିସାବରେ ସେହିଦିନ ହିଁ ତାଙ୍କର ବିବାହ ସମ୍ପନ୍ନ ହୋଇଥିଲା | ଯୁବତୀଙ୍କ ଯାଞ୍ଚ ରିପୋର୍ଟ ବୁଧବାର ଦିନ ଆସିଥିଲା | ବୁଧବାର ଦିନ ତାଙ୍କର ଯାଞ୍ଚ ରିପୋର୍ଟ ପଜିଟିଭ ଆସିଥିଲା | ନବ ବିବାହିତା ବୋହୁ କରୋନା ପଜିଟିଭ ଥିବା ଜାଣି ଘର ଭିତରେ ଓ ବାହାରେ ହଇଚଇ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିଲା | 

ଏହାପରେ ବର ସହ ଯୁବତୀଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ଆସିଥିବା ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଅର୍ଥାତ ଉଭୟ ବର ଓ କନ୍ୟା ପକ୍ଷର ୩୨ ଜଣଙ୍କୁ ହୋମ କ୍ଵାରେଣ୍ଟାଇନ କରାଯାଇଛି | ବିବାହ କରାଇଥିବା ପଣ୍ଡିତ ମଧ୍ୟ କ୍ଵାରେଣ୍ଟାଇନରେ ଅଛନ୍ତି | ସମସ୍ତଙ୍କ ନମୁନା ସଂଗ୍ରହ କରାଯାଇଛି | ଦିନେ ଦୁଇ ଦିନ ଭିତରେ ସମସ୍ତଙ୍କ ରିପୋର୍ଟ ଆସିଯାଇପାରେ |

ଖବର ପରେ ମଣ୍ଡିଦୀପ ପ୍ରଶାସନ ମଧ୍ୟ ସତର୍କ ହୋଇଯାଇଛି | ବିବାହରେ ଯୋଗ ଦେଇଥିବା ସମସ୍ତ ଲୋକଙ୍କୁ ନିଜ ନିଜ ଘରେ ରହିବାକୁ ପ୍ରଶାସନ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଛି | ଯୁବତୀଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ଆସିଥିବା ଲୋକଙ୍କ ଏକ ତାଲିକା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିଛି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଭାଗ ଟିମ | ବିବାହ ପରେ ଏମାନେ କୁଆଡେ ଯାଇଥିଲେ ଏବଂ କାହା କାହା ସମ୍ପର୍କରେ ଆସିଥିଲେ ସେନେଇ ପଚରାଉଚୁରା ଜାରି ରହିଛି | ତେବେ କରୋନା ସଂକ୍ରମଣର ଏହି ଲମ୍ବା ହୋଇଥାଇପାରେ ବୋଲି ଆଶଙ୍କା କରାଯାଉଛି |

   Related Posts