Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ୧୨କୋଟି ଟଙ୍କାର ଜିଏସ୍‌ଟି ଠକେଇ ଅଭିଯୋଗ, ବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ଛାନ୍‌ଭିନ୍‌ ଆରମ୍ଭ
  • ||
  • ବିଜାପୁରରେ ଏନ୍‌କାଉଣ୍ଟର : ଜଣେ ନକ୍ସଲ ନିହତ, ୨ ଯବାନ ଆହତ
  • ||
  • ମାଓବାଦୀଙ୍କ ବର୍ବର କାଣ୍ଡ , ପୋଲିସ ଇନଫର୍ମର ସନ୍ଦେହରେ ଘରୁ ଡାକି ନେଇ ହତ୍ୟା
  • ||

ଭଦ୍ରକରୁ ଆଜି ୩୦ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ, ବଢୁଛି ସ୍ଥାନୀୟ ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା‌

23/07/2020 at 12:43 PM

ଭଦ୍ରକ ୨୩।୦୭: ରାଜ୍ୟରେ ଆଜି ରେକର୍ଡ ସଂଖ୍ୟକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍‌ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି । ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଭଦ୍ରକ  ଜିଲ୍ଲାରେ ଆଜି  ୩୦ଜଣ ନୂଆ ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି  । ୩୦ ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ କ୍ଵାରେଣ୍ଟାଇନରୁ ୧୨ ଜଣ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୧୮ ଜଣଙ୍କର ଲୋକାଲ କଣ୍ଟାକ୍ଟ ରହିଛି । ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ଜିଲ୍ଲାରେ ସମୁଦାୟ ୧୪୯୧୭ ଟେଷ୍ଟ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ପଜିଟିଭ ସଂଖ୍ୟା ୪୨୪ରେ ପହଞ୍ଚିଛି । ତେବେ ୩୩୫ଜଣ  ସୁସ୍ଥ ହୋଇସାରିଛନ୍ତି ।

ଆଜି କ୍ଵାରେଣ୍ଟାଇନରୁ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଥିବା ୧୨ଜଣ ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ବାଣିତିଆ ହାଇସ୍କୁଲରୁ ଜଣେ , ଧାମନଗର ହାଇସ୍କୁଲରୁ ୨ଜଣ , ଭଦ୍ରକ ପୌରପାଳିକା ଚନ୍ଦନବଜାରରୁ ୨ଜଣ , ତିହିଡି ବାଳିକା ଉଚ୍ଚ ବିଦ୍ୟାଳୟରୁ ୩ଜଣ , ବାସୁଦେବପୁର ପୌରାଞ୍ଚଳ ନ୍ୟୁ ଇଣ୍ଡିଆ ସାହିରୁ ଜଣେ , ବାସୁଦେବପୁର ସିସିସିରୁ ଜଣେ , ସାନଅଗରପୁର ସ୍କୁଲରୁ ଜଣେ,  ପଦ୍ମପୁର ସ୍କୁଲରୁ ଜଣେ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି । ସେହିପରି ଲୋକାଲ କଣ୍ଟାକ୍ଟ ୧୮ଜଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଭଦ୍ରକ ପୌରାଞ୍ଚଳ କଣ୍ଟାବଣିଆ ରୁ ଜଣେ , ଧରିତ୍ରୀ ନଗରରୁ ଜଣେ , ଗବସାହିରୁ ଜଣେ ,ଶୁକ୍ଲାସାହିରୁ ୫ଜଣ , ଅପର୍ତ୍ତିବିନ୍ଧାରୁ ୫ଜଣ ,  ନଳାଙ୍ଗରୁ ଜଣେ , ନୂଆପୋଖରୀରୁ ୨ଜଣ , ଧାମନଗର ସୋହଡା ବେଦପୁରରୁ ୨ଜଣ  ଜଣ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି ।

   Related Posts