Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଅଞ୍ଜନା ମିଶ୍ର ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ମାମଲା, ବୁଧବାର ମୁଖ୍ଯ ଅଭିଯୁକ୍ତ ବିବନର ହେବ ଟିଆଇ ପରେଡ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଅଞ୍ଜନା ମିଶ୍ର ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ମାମଲା, ମୁଖ୍ଯ ଅଭିଯୁକ୍ତ ବିବନକୁ ୨ ଦିନିଆ ରିମାଣ୍ଡରେ ନେବ ସିବିଆଇ
  • ||
  • ଆଠଗଡ : ଟାୟାର ଫାଟି ଓଲଟିଲା ଟ୍ରକ୍, ଡ୍ରାଇଭର ଆହତ
  • ||
  • ବାଲେଶ୍ବର : ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ସ୍ତ୍ରୀର ଉଲଗ୍ନ ଫଟୋ : ସ୍ବାମୀକୁ ଗିରଫ କରି ଦଫା ଲଗାଇଛି ପୋଲିସ, ଅଭିଯୁକ୍ତ କହୁଛି- ମୁଁ ଅପଲୋଡ୍ କରିନି
  • ||
  • ନୂଆପଡା : ୫ ଡକାୟତ ଗିରଫ, ଲୁଟ୍ ହୋଇଥିବା ଟଙ୍କା ସହ ଅଳଙ୍କାର ଜବତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ୧୦ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ୧୦ ଜିଲ୍ଲା ଦାୟିତ୍ବ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ଜଣେ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୯୧୭ ଛୁଇଁଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୭୪ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୩୩୭୩୫୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଭିସୁଟ୍‌ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍ ରିପୋର୍ଟ ଥିଲା ଭୁଲ୍, ଆଣ୍ଟିଜେନ୍ କିଟ୍ ଖରାପରୁ ୨୫ଜଣଙ୍କର ରିପୋର୍ଟ ଆସିଥିଲା ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • କୋରାପୁଟ : ଜବତ ହେଲା ୭ କୋଟି ୯୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଜାଲ ନୋଟ୍, ୩ ଅଟକ
  • ||

ବାଜପେୟୀଙ୍କ ଦଶାହରେ କଟକରେ ଲଣ୍ଡାହେଲେ ୩୦ କର୍ମୀ ଓ ନେତା

25/08/2018 at 4:59 AM

କଟକ୨୫|୮: କଟକ ବିଜେପି ଆଜି ଟିକେ ଭିନ୍ନ ଢଙ୍ଗରେ ପାଳନ କରିଛି ଅଟଳ ବିହାରୀ ବାଜପେୟୀଙ୍କ ଦଶାହ । କଟକ ନଗର ବିଜେପି ତରଫରୁ ଆଜି ବାଜପେୟୀଙ୍କ ଦଶାହରେ ମୁଣ୍ଡନ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ କରାଯାଇଥିଲା । ଯେଉଁଥିରେ ପ୍ରାୟ ୩୦ ଜଣ ବିଜେପି ନେତା ଓ କର୍ମୀ ଲଣ୍ଡା ହୋଇଥିଲ । ଏହା ସହ ମହାନଦୀ କୂଳରେ ଦଶାହ କର୍ମ କରାଯାଇ ବ୍ରହ୍ମଣ ଭୋଜନ ବ୍ୟବସ୍ଥା ମଧ୍ୟ କରାଯାଇଥିଲା । ଲଣ୍ଡା ହୋଇଥିବା ବିଜେପି ନେତାଙ୍କ କହିବା ଅନୁସାରେ ଏହାହିଁ ବାଜପେୟୀଙ୍କ ପ୍ରତି ସେମାନଙ୍କର ଶ୍ରଦ୍ଧାଞଳି । କଟକ ଟହଟା ଘାଟ ନିକଟରେ ଲଣ୍ଡା ହେଇଥିଲେ ବିଜେପି ନେତା ସମୀର ଦେ, ବରିଷ୍ଠ ବିଜେପି ନେତା ପ୍ରଦୀପ ସ୍ୱାଇଁ ଓ ଯୁବ କର୍ମୀ । କେବଳ ମୁଣ୍ଡନ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ନୁହେଁ, ବିଜେପି କର୍ମୀ ମାନେ ଯେଭଳି ଦଶାହ କର୍ମକାଣ୍ଡ ହେବା କଥା ନଦୀରେ ସ୍ନାନ କରିବା ପରେ ସେହିଭଳି କର୍ମକାଣ୍ଡ ମଧ୍ୟ କରିଥିଲେ । ପରେ ବ୍ରାହ୍ଣଣ ଭୋଜନର ଆୟୋଜନ ମଧ୍ୟ କରାଯାଇଥିଲା । ବିଜେପି ନେତା କହିଛନ୍ତି ବାଜପେୟୀଙ୍କ ନୀତି ଆଦର୍ଶରେ ଏହି ନେତା ଓ କର୍ମୀ ମାନେ ସେତିକି ପରିମାଣରେ ଆନୁପ୍ରାଣିତ ହେଇଛନ୍ତି, ଯାହା ଫଳରେ ତାଙ୍କୁ ନିଜ ପରିବାରର ସଦସ୍ୟ ଭାବେ ଗଣି ତାଙ୍କ ପାଇଁ ଦଶାହ କର୍ମ ରେ ଭାଗ ନେଇଛନ୍ତି….

   Related Posts