Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୬ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୬୩୩ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଟ୍ରକକୁ ପଛ ପଟୁ ପିଟିଲା ଟ୍ରଲର, ୨ ମୃତ
  • ||
  • ଡ଼କାୟତି ଯୋଜନା ପଣ୍ଡ, ବାଇପାସ କଡ଼ରୁ ୬ ଡକାୟତ ଗିରଫ
  • ||

ଆତଙ୍କବାଦୀଙ୍କ ଗୁଳିରେ ଜେଜେବାପା ନିହତ : ଶିଶୁକୁ କୋଳରେ ଧରିଥିବା ଯବାନଙ୍କ ଫଟୋ ଓ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ

1/07/2020 at 12:16 PM

ଶ୍ରୀନଗର ୦୧/୦୭ : ଜାମ୍ମୁ କାଶ୍ମୀର ସୋପୋର ଜିଲ୍ଲାରେ ସିଆରପିଏଫ ଯବାନଙ୍କ ଉପରେ ଆତଙ୍କବାଦୀ ହମଲା କରିଥିଲେ | ଏଥିରେ ସିଆରପିଏଫର ୧୭୯ ବାଟାଲିୟନର ହେଡ଼ କନଷ୍ଟେବଳ ଶହୀଦ ହୋଇଛନ୍ତି | ହମଲାରେ ଜଣେ ବୟସ୍କ ବ୍ୟକ୍ତି ମଧ୍ୟ ନିହତ ହୋଇଛନ୍ତି | ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଏକ ଫଟୋ ଖୁବ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି | ଏନକାଉଣ୍ଟର ମଧ୍ୟରେ ଜଣେ ସିଆରପିଏଫ ଯବାନ ଏକ ଶିଶୁକୁ ରକ୍ଷା କରି ତାକୁ ସୁରକ୍ଷିତ ସ୍ଥାନରେ ପହଞ୍ଚାଇଥିଲେ |

ମିଡ଼ିଆ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ଶିଶୁର ବୟସ ୩ ବର୍ଷ | ସେ ସକାଳେ ନିଜ ଜେଜେବାପାଙ୍କ ସହ ଘରୁ ବାହାରକୁ ଯାଇଥିଲା | ହଠାତ ଫାଇରିଙ୍ଗ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଯାଇଥିଲା | ଫାଇରିଙ୍ଗରେ ଶିଶୁର ଜେଜେବାପାଙ୍କ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଯାଇଥିଲା | ଏହାପରେ ଯବାନ ଶିଶୁକୁ ସେଠାରୁ ସୁରକ୍ଷିତ ନେଇ ଆସିଥିଲେ | ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଯବାନଙ୍କ ସହିତ ଶିଶୁର ଅନେକ ଫଟୋ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି ଏବଂ ଖୁବ ମାତ୍ରାରେ ସେୟାର କରାଯାଉଛି |

ଶିଶୁ ରକ୍ତ ଜୁଡୁବୁଡୁ ନିଜ ଜେଜେବାପାଙ୍କ ମୃତଦେହ ପାଖରେ ବସିଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା | ଗୁଳି ଶବ୍ଦରେ ଶିଶୁ ଜୋର ଜୋରରେ କାନ୍ଦୁଥିଲେ | ଠିକ ସେତିକିବେଳେ ଜଣେ ଯବାନ ଦଉସି ଆସି ଶିଶୁକୁ ନିଜ କୋଳରେ ଉଠାଇ ନେଇଥାନ୍ତି | ନିରୀହ ଶିଶୁ ସହ ଯବାନଙ୍କ ଏହି ଫଟୋ ବର୍ତ୍ତମାନ ଖୁବ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି |

   Related Posts