Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭାରତରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଓମିକ୍ରନ୍‌ ଭ୍ୟାରିଆଣ୍ଟ । କର୍ଣ୍ଣାଟକର ୨ ଜଣ ବ୍ୟକ୍ତି ଓମିକ୍ରନ୍‌ ଭ୍ୟାରିଆଣ୍ଟରେ ସଂକ୍ରମିତ
  • ||
  • ହଜିନି ମାନବିକତା, ପାଇଥିବା ସୁନା ଗହଣାକୁ ଫେରାଇଦେଲେ ଅଟୋ ଚାଳକ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : STF ମୋଷ୍ଟ ୱାଣ୍ଟେଡ ଲିଷ୍ଟରେ ଅନୀଲ ପାଣ୍ଡି, ସୂଚନା ଦେଲେ ମିଳିବ ପୁରସ୍କାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ୩ ନିର୍ବାହୀ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ବାଧ୍ୟତାମୂଳକ ଅବସର ଓ ଜଣେ ଆରଆଇ ଚାକିରୀରୁ ବହିଷ୍କୃତ
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ବାତ୍ୟା ଅପଡେଟ୍ : ୩ରୁ ଓଡିଶାରେ ବର୍ଷା, ୪ରେ ପବନର ବେଗ ଛୁଇଁବ ୯୦ କି.ମି.
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଶୁକ୍ରବାରଠୁ ରାଜଧାନୀରେ ସମସ୍ତ ସ୍କୁଲ ବନ୍ଦ, ଘୋଷଣା କଲେ କେଜ୍ରିଓ୍ୱାଲ୍‌ ସରକାର
  • ||
  • ବାଇକକୁ ପିଟିଲା ଜୁସ୍ ବୋଝେଇ ଟ୍ରକ୍, ୨ ଆରୋହୀ ମୃତ
  • ||
  • କଣ୍ଟାବାଞ୍ଜି : ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ମାମଲା : ADG କୋର୍ଟରେ ଜାମିନ ଆବେଦନ କଲା ଗୋବିନ୍ଦ ସାହୁ
  • ||
  • ସାନଖେମୁଣ୍ଡି : ୩୦ ଏକର ଗଞ୍ଜେଇ ଚାଷ ନଷ୍ଟ କଲା ପ୍ରଶାସନ
  • ||
  • ଘାରିଛି ଓମିକ୍ରନ ବିପଦ : ବିଳମ୍ବିତ ହେବ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆର ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ଗସ୍ତ ! ସମୟ ମାଗିଲା ବିସିସିଆଇ
  • ||

କରୋନା ଭାଇରସ୍ ଗୀତର ନେଗେଟିଭ ଇମ୍ପାକ୍ଟ : ଝିଅଙ୍କୁ କମେଣ୍ଟ କରି ଛେଚା ଖାଇଲେ ୩ ଯୁବକ,ସେପଟେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଦୁଃଖପ୍ରକାଶ କଲେ ହ୍ୟୁମାନ ସାଗର

18/03/2020 at 6:05 PM

ଭୁବନେଶ୍ବର ୧୮/୩: କରୋନା ଭାଇରସ ସଂକ୍ରମଣକୁ ନେଇ ସବୁଠି ଆଶଙ୍କା ଓ ଭୟ ଥିବାବେଳେ ଓଲିଉଡ୍‌ କଣ୍ଠଶିଳ୍ପୀ ହ୍ୟୁମାନ୍‌ ସାଗର ଗାଇଥିବା ଝିଅ ନୁହେଁ ତୁ କରୋନା ଭାଇରସ ଗୀତକୁ ନେଇ ନୂଆ ବିବାଦ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ମଙ୍ଗଳବାର ରାତିରେ ରାଜଧାନୀର କଳ୍ପନା ଛକରେ ଥିବା ପେଟ୍ରୋଲ ପମ୍ପରେ ୩ଜଣ ଯୁବକ କିଛି ଝିଅଙ୍କୁ କରୋନା ଭାଇରସ କମେଣ୍ଟ କରି ନିର୍ଧୁମ୍‌ ଛେଚା ଖାଇଛନ୍ତି ।ଏହି ଘଟଣାରେ ସଂପୃକ୍ତ ପେଟ୍ରୋଲ ପମ୍ପର ଜଣେ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ଥାନାରେ ଅଟକ ରଖି ପଚରାଉଚରା କରୁଛି ପୋଲିସ ।

କିଛି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏଣ୍ଟରଟେନ୍‌ମେଣ୍ଟର ଖୋରାକ୍‌ ଯୋଗାଇଛି କରୋନା ଟେନସନ । କରୋନା ଭାଇରସ ସଂକ୍ରମଣକୁ ନେଇ ସବୁଠି ଟେନସନ୍‌ ଥିବା ବେଳେ ଓଲିଉଡ୍‌ କଣ୍ଠଶିଳ୍ପୀ ହ୍ୟୁମାନ୍‌ ସାଗର ଗାଇଥିବା ଝିଅ ନୁହେଁ ତୁ କରୋନା ଭାଇରସ ଗୀତକୁ ନେଇ ନୂଆ ବିବାଦ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ମଙ୍ଗଳବାର ରାତିରେ ରାଜଧାନୀର କଳ୍ପନା ଛକରେ ଥିବା ପେଟ୍ରୋଲ ପମ୍ପରେ ୩ଜଣ ଯୁବକ କିଛି ଝିଅଙ୍କୁ କରୋନା ଭାଇରସ କମେଣ୍ଟ କରି ନିର୍ଧୁମ୍‌ ଛେଚା ଖାଇଛନ୍ତି । ପୂରା ଘଟଣା ପେଟ୍ରୋଲ ପମ୍ପରେ ଥିବା ସିସିଟିଭିରେ କଏଦ ହୋଇଛି । ପୋଲିସ  ସଂପୃକ୍ତ ପେଟ୍ରୋଲ ପମ୍ପର ଜଣେ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ଅଟକ ରଖି ପଚରାଉଚରା ଚଳାଇଥିବା ବେଳେ ତିନିଟି ପୃଥକ୍‌ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ତଦନ୍ତ ଚଳାଇଛି ।

ଏଭଳି ଏକ ସମ୍ବେଦନଶୀଳ ମୁହୂର୍ତ୍ତରେ ଏଭଳି ଏକ ଗୀତ ଗାଇ ମହିଳାଙ୍କ ପ୍ରତି ଅସମ୍ମାନ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ କରି ହ୍ୟୁମାନ୍‌ ସାଗରଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଡିସିପି ଅଫିସରେ ଏତଲା ଦେଇଛନ୍ତି ବିଭିନ୍ନ ସଂଗଠନ ।

ସେପଟେ ଝିଅ ନୁହେଁ ତୁ କରୋନା ଭାଇରସ ଗୀତକୁ ନେଇ ଏଭଳି ବିବାଦ ସୃଷ୍ଟି ହେବା ପରେ ସୋସିଆଲ୍‌ ମିଡିଆରେ ଏହାକୁ ନେଇ ଦୁଃଖ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି ଓଲିଉଡ୍‌ କଣ୍ଠଶିଳ୍ପୀ ହ୍ୟୁମାନ୍‌ ସାଗର ।

ଯେତେବେଳେ କରୋନାକୁ ନେଇ ସାରା ବିଶ୍ବ ବିବାଦରେ ଅଛି । ଏହାକୁ ନେଇ ଆମ ରାଜ୍ୟରେ ମଧ୍ୟ ବିଭିନ୍ନ ସତର୍କତାମୂଳକ ପଦକ୍ଷେପ ନିଆଯାଉଛି । ଲୋକଙ୍କୁ ସଚେତନ କରାଯାଉଛି । ଠିକ୍‌ ସେତିକିବେଳେ ଏଥିରୁ ଏଣ୍ଟରଟେନ୍‌ମେଣ୍ଟର ଫାଇଦା ନେବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିବା କିଛି ସୋ-କଲଡ୍‌ କଳାକାରଙ୍କୁ ସମାଲୋଚନାର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡ଼ିଛି ।

   Related Posts