Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ନିଶ୍ଚିନ୍ତକୋଇଲିରେ ହାତୀ ଆତଙ୍କ, ନଷ୍ଟ କରୁଛନ୍ତି ଫସଲ
  • ||
  • ମନୀଷ ଅନୁରାଗ ହତ୍ୟା ମାମଲା : ସାଉଥ୍‌ ସିଟି ବାର୍‌ ମାଲିକ ଓ ପରିଚାଳନା କରୁଥିବା ପ୍ରସନ୍ନ ବେହେରା ଗିରଫ
  • ||
  • ଅନ୍ୟ ରାଜ୍ୟର ଜେଲକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତର ହେଉଛନ୍ତି ଆତଙ୍କବାଦୀ : ଜମ୍ମୁ-କାଶ୍ମୀରରୁ ୨୬ ଆତଙ୍କୀଙ୍କୁ ପଠାଗଲା ଆଗ୍ରା
  • ||
  • କମୁଛି ପାରଦ, ଆଗକୁ ବଢିବ ଶୀତ
  • ||
  • ଟି୨୦ ବିଶ୍ୱକପ : ଅସଲ ଲଢେଇ ଆରମ୍ଭ, ସୁପର ୧୨ର ପ୍ରଥମ ମୁକାବିଲାରେ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ବନାମ ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା
  • ||

ଦେଖୁ ଦେଖୁ ଭୁଶୁଡି ପଡିଲା ୩ ମହଲା କୋଠା : ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

13/06/2020 at 5:28 PM

କୋଲକାତା ୧୩/୦୬ : ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗ ମେଦିନାପୁର ଜିଲ୍ଲାରୁ ଏକ ଭିଡିଓ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ଯାହାକୁ ଦେଖି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଚକିତ ହୋଇଯିବେ | ଏକ ୩ ମହଲା ବିଶିଷ୍ଟ ନିର୍ମାଣାଧୀନ କୋଠା ଅଚାନକ ଭୁଶୁଡି ପଡିଥିବା ଭିଡିଓରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି | କୋଠାଟି ନିକଟସ୍ଥ ଏକ କେନାଲରେ ପଡିଯାଇଥିଲା | ମାମଲା ମେଦିନୀପୁରର ନିଶ୍ଚିନ୍ତପୁର ଗାଁର ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି |

୩୦ ସେକେଣ୍ଡର ଏହି ଭିଡିଓ ରାଜ୍ୟର ଛିଞ୍ଚନ କେନାଲ ଓ ନିର୍ମାଣାଧୀନ କୋଠାର ଢାଞ୍ଚା ଭୁଶୁଡି ପଡିଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି | କୋଠା ପଡିଯିବା ପରେ ଧୂଳିର ବାଦଲ ଛାଇ ଯାଇଥିଲା |

କୋଠାର ଭିତ୍ତିପ୍ରସ୍ତର ଦୁର୍ବଳ ଥିବା ଯୋଗୁଁ କୋଠା ଭୁଶୁଡି ପଡିଥିବା କୁହାଯାଉଛି | କୋଠାରେ କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଫାଟ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିଲା | କୋଠା ନିକଟସ୍ଥ କେନାଲ ସଫା କରାଯାଉଛି ଏବଂ ଖୋଳା ଯାଉଛି | ସେଥିପାଇଁ କୋଠାର ଭିତ୍ତିପ୍ରସ୍ତର ଦୁର୍ବଳ ହୋଇଯାଇଥିଲା ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ କହିଛନ୍ତି |

କୋଠାର ମାଲିକ ନେମାଇ ସାମନ୍ତଙ୍କୁ ଯୋଗାଯୋଗ କରାଯାଇ ପାରିନାହିଁ | ଗ୍ରାଉଣ୍ଡ ଫ୍ଲୋରରେ ତାଙ୍କ ଦିଵାକନ ଥିଲା ଯେଉଁଥିରେ ସେ ଗ୍ରସରି ଜିନିଷ ବିକ୍ରି କରୁଥିଲେ | ତେବେ ଏହି କୋଠା ଅବୈଧ ଭାବେ ନିର୍ମାଣ ହୋଇଥିବା ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ ଆଶଙ୍କା କରୁଛନ୍ତି କାରଣ କୋଠାଟି କେନାଲର ବହୁତ ପାଖରେ ତିଆରି ହୋଇଥିଲା | ତେବେ ଦୁଇ ଦିନ ହେଲା ଘଟ ମାଲିକଙ୍କୁ ସେଠାରେ କେହି ଦେଖି ନାହାନ୍ତି ବୋଲି ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକ କହିଥିଲେ |

   Related Posts