Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କେନ୍ଦ୍ରକୁ ଓଡ଼ିଶା ମାଗିଲା ଅଗଷ୍ଟ ବର୍ଷା-ବନ୍ୟାର ସହାୟତା, ଦାବି କଲା ୧୫୬୯.୫୦ କୋଟି ଟଙ୍କା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୬ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୬୩୩ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଟ୍ରକକୁ ପଛ ପଟୁ ପିଟିଲା ଟ୍ରଲର, ୨ ମୃତ
  • ||
  • ଡ଼କାୟତି ଯୋଜନା ପଣ୍ଡ, ବାଇପାସ କଡ଼ରୁ ୬ ଡକାୟତ ଗିରଫ
  • ||

ଦେଖୁ ଦେଖୁ ଭୁଶୁଡି ପଡିଲା ୩ ମହଲା କୋଠା : ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

13/06/2020 at 5:28 PM

କୋଲକାତା ୧୩/୦୬ : ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗ ମେଦିନାପୁର ଜିଲ୍ଲାରୁ ଏକ ଭିଡିଓ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ଯାହାକୁ ଦେଖି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଚକିତ ହୋଇଯିବେ | ଏକ ୩ ମହଲା ବିଶିଷ୍ଟ ନିର୍ମାଣାଧୀନ କୋଠା ଅଚାନକ ଭୁଶୁଡି ପଡିଥିବା ଭିଡିଓରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି | କୋଠାଟି ନିକଟସ୍ଥ ଏକ କେନାଲରେ ପଡିଯାଇଥିଲା | ମାମଲା ମେଦିନୀପୁରର ନିଶ୍ଚିନ୍ତପୁର ଗାଁର ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି |

୩୦ ସେକେଣ୍ଡର ଏହି ଭିଡିଓ ରାଜ୍ୟର ଛିଞ୍ଚନ କେନାଲ ଓ ନିର୍ମାଣାଧୀନ କୋଠାର ଢାଞ୍ଚା ଭୁଶୁଡି ପଡିଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି | କୋଠା ପଡିଯିବା ପରେ ଧୂଳିର ବାଦଲ ଛାଇ ଯାଇଥିଲା |

କୋଠାର ଭିତ୍ତିପ୍ରସ୍ତର ଦୁର୍ବଳ ଥିବା ଯୋଗୁଁ କୋଠା ଭୁଶୁଡି ପଡିଥିବା କୁହାଯାଉଛି | କୋଠାରେ କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଫାଟ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିଲା | କୋଠା ନିକଟସ୍ଥ କେନାଲ ସଫା କରାଯାଉଛି ଏବଂ ଖୋଳା ଯାଉଛି | ସେଥିପାଇଁ କୋଠାର ଭିତ୍ତିପ୍ରସ୍ତର ଦୁର୍ବଳ ହୋଇଯାଇଥିଲା ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ କହିଛନ୍ତି |

କୋଠାର ମାଲିକ ନେମାଇ ସାମନ୍ତଙ୍କୁ ଯୋଗାଯୋଗ କରାଯାଇ ପାରିନାହିଁ | ଗ୍ରାଉଣ୍ଡ ଫ୍ଲୋରରେ ତାଙ୍କ ଦିଵାକନ ଥିଲା ଯେଉଁଥିରେ ସେ ଗ୍ରସରି ଜିନିଷ ବିକ୍ରି କରୁଥିଲେ | ତେବେ ଏହି କୋଠା ଅବୈଧ ଭାବେ ନିର୍ମାଣ ହୋଇଥିବା ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ ଆଶଙ୍କା କରୁଛନ୍ତି କାରଣ କୋଠାଟି କେନାଲର ବହୁତ ପାଖରେ ତିଆରି ହୋଇଥିଲା | ତେବେ ଦୁଇ ଦିନ ହେଲା ଘଟ ମାଲିକଙ୍କୁ ସେଠାରେ କେହି ଦେଖି ନାହାନ୍ତି ବୋଲି ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକ କହିଥିଲେ |

   Related Posts