Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟର ସମସ୍ତ ସହରାଞ୍ଚଳରେ ଶନିବାର ଓ ରବିବାର ସଟ୍‌ଡାଉନ୍‌
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ସୁସ୍ଥ ହେଲେ ଆଉ ୧୫୦୩ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ
  • ||
  • ଭଦ୍ରକ : ଚାକିରୀରୁ ବିଦା ହେଲେ ରସିକିଆ ଶିକ୍ଷକ, ହ୍ବାଟସଆପ୍ ଗ୍ରୁପରେ ପଠାଇଥିଲେ ନିଜ ଅନ୍ତରଙ୍ଗ ମୁହୂର୍ତ୍ତର ଭିଡିଓ
  • ||
  • ଆନନ୍ଦପୁର : ବାଲି ଗାଡି ମାଲିକଙ୍କୁ ହାବିଲଦାର ମାଗୁଥିଲେ ଚାନ୍ଦା, ଆଜି ଶୁଣିଲା ପରେ ଏସପି କଲେ ସସପେଣ୍ଡ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ବିଗୁଡୁଛି କରୋନା ସ୍ଥିତି : ଭୀମସାର କୋଭିଡ୍ ହସ୍ପିଟାଲର ବଢିବ ଶଯ୍ୟା, ଚାଲିଛି ଦ୍ବିତୀୟ ହସ୍ପିଟାଲ କାମ
  • ||
  • ଜଳେଶ୍ବର : ବସ୍ତା ଷ୍ଟେସନରେ ଏକ୍ସପ୍ରେସ୍ ଟ୍ରେନ୍ ରହଣି ଦାବି, ରେଳରୋକ କଲେ ସ୍ଥାନୀୟ ବାସିନ୍ଦା
  • ||
  • ମହାକାଳପଡା : କେନ୍ଦ୍ରାପଡାରେ ତାଣ୍ଡବ ରଚିଲା କାଳବୈଶାଖୀ, ବଜ୍ରପାତରେ ଚାଲିଗଲା ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଖଲ୍ଲିକୋଟ : ବରଗଛ ମୂଳରୁ ନବଜାତ ଶିଶୁର ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ନବରଙ୍ଗପୁର : ୧୦ଦିନ ପରେ ହୋଇଥାନ୍ତା ବାହାଘର, ଗଛରେ ଓଢଣୀ ବାନ୍ଧି ପ୍ରେମିକ ସହ ଝୁଲିପଡିଲେ ଯୁବତୀ
  • ||
  • ବ୍ରିଟେନ୍‌ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ବୋରିସ୍‌ ଜନସନ୍‌ଙ୍କ ଭାରତ ଗସ୍ତ ବାତିଲ
  • ||

ଅପହରଣ କରି ମହିଳାଙ୍କୁ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ କଲେ ୩ ବ୍ୟକ୍ତି, ୪ ଘଣ୍ଟା ଯାଏ ମାମଲା‌ ରୁଜୁ କଲାନି ପୋଲିସ୍

26/02/2021 at 4:51 PM

ଗାଜିଆବାଦ୍‌, ୨୬/୦୨: ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶ ଗାଜିଆବାଦର ବିଜୟନଗର ଅଞ୍ଚଳରେ ଜଣେ ୩୦ ବର୍ଷୀୟ ମହିଳାଙ୍କ ସହିତ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ କରାଯାଇଥିବା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । କୁହାଯାଉଛି କି, ମହିଳାଙ୍କୁ ଅପହରଣ କରି ଏହି ଅଭିଯୁକ୍ତମାନେ ଏପରି କାଣ୍ଡ ଘଟାଇଛନ୍ତି । ପୀଡ଼ିତା ଏନେଇ ପୋଲିସ୍‌ରେ ଏଫ୍‌ଆଇଆର୍‌ ଦେଇଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି ।

ପୀଡ଼ିତା ପୋଲିସ୍‌କୁ ଦେଇଥିବା ବୟାନ ଅନୁସାରେ, ଅଭିଯୁକ୍ତମାନେ ଅଟୋରେ ତାଙ୍କୁ ଅପହରଣ କରିନେଇଥିଲେ ଏବଂ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲେ । ମହିଳା ଜଣକ ଗାଜିଆବାଦରେ ରହୁଥିବା ବେଳେ ସେ ଏକ ମଲ୍‌ରେ କାମ କରୁଥିଲେ । ମଲ୍‌ରୁ କାମ ସାରି ସେ ନୋଏଡାରୁ ଗାଜିଆବାଦକୁ ଅଟୋ ଯୋଗେ ଫେରୁଥିଲେ । ଏହାପରେ ଅଟୋରେ ବସିଥିବା ତିନିଜଣ ଲୋକ ତାଙ୍କୁ ଭୟ ଦେଖାଇ ମସୁରୀ ଥାନା ଅଞ୍ଚଳର ଏକ ଶୂନ୍‌ଶାନ୍‌ ସ୍ଥାନକୁ ନେଇଯାଇଥିଲେ ଏବଂ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲେ । ପରେ ଅଭିଯୁକ୍ତମାନେ ମହିଳାଙ୍କୁ ପିଲ୍‌ଖୁଆ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଏହ୍ଲାଇ ଦେଇଥିଲେ ଏବଂ ସେଠାରୁ ଫେରାର୍‌ ହୋଇଯାଇଥିଲେ ।

ଏହି ଘଟଣା ପରେ ପୀଡ଼ିତା ପୋଲିସ୍‌ରେ ଏଫ୍‌ଆଇଆର୍‌ ଦେବାକୁ ମସୁରୀ ଥାନାକୁ ଯାଇଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ପୋଲିସ୍‌ ତାଙ୍କୁ ୪ ଘଣ୍ଟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଥାନାରେ ବସାଇବା ସହିତ ଏଫ୍‌ଆଇଆର୍ ରୁଜୁ କରିବାରେ ବିଳମ୍ୱ କରିଥିବା ମହିଳା ଅଭିଯୋଗ
ଆଣିଛନ୍ତି । ମସୁରୀ ପୋଲିସ୍‌ ଏହି ଘଟଣା ପିଲ୍‌ଖୁଆ ଅଞ୍ଚଳର ହୋଇଥିବା ଦର୍ଶାଇ ତାଙ୍କୁ ଫେରାଇ ଦେଇଥିଲା । ପରେ ସେ ପିଲ୍‌ଖୁଆ ଥାନାକୁ ଅଭିଯୋଗ ପାଇଁ ଯାଇଥିଲେ ।  ସେଠାରେ ମଧ୍ୟ ପୋଲିସ୍‌ ବହୁ ବିଳମ୍ୱରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଥିବା ସେ କହିଛନ୍ତି ।   

ତେବେ ପେଲିସ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ତଲାସ୍ ଜାରିରଖିଛି । ସେମାନଙ୍କୁ ଧରିବା ପାଇଁ ପୋଲିସ୍‌ ଆଖପାଖର ସିସିଟିଭି ଚେକ୍‌ କରୁଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି ।   

   Related Posts