Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୨ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୫୪୦ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଡିସେମ୍ବର ୩୧ପୂର୍ବରୁ ବସିବ ବିଧାନସଭାର ଶୀତ ଅଧିବେଶନ
  • ||
  • କରୋନାର ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣରେ ବୃଦ୍ଧି, ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ୪୩୮୯୩ ନୂଆ ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଅପରେସନ ଅଲ୍ଆଉଟ୍ : ସେନା ଗୁଳିରେ ୨ ଆତଙ୍କୀ ନିହତ, ବନ୍ଧୁକ ଓ ଗୁଳି ଜବତ
  • ||
  • ବିହାର ନିର୍ବାଚନ : ପ୍ରଥମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ପାଇଁ ମତଦାନ ଆରମ୍ଭ, ୭୧ଟି ଆସନରେ ଚାଲିଛି ଭୋଟିଂ
  • ||

ଇଂଲଣ୍ଡ ଗସ୍ତ ପୂର୍ବରୁ ପାକିସ୍ତାନକୁ ବଡ ଝଟ୍‌କା : ପାକିସ୍ତାନ କ୍ରିକେଟ୍ ଟିମର ୩ ଖେଳାଳି କରୋନା ପଜିଟିଭ୍

23/06/2020 at 2:33 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୩/୦୬ : ଇଂଲଣ୍ଡ ଗସ୍ତ ପୂର୍ବରୁ ପାକିସ୍ତାନ କ୍ରିକେଟ ଟିମକୁ ଏକ ବଡ ଝଟକା ଲାଗିଛି | ପାକିସ୍ତାନ କ୍ରିକେଟ ଟିମର ୩ ଖେଳାଳି କରୋନା ପଜିଟିଭ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି | ପାକିସ୍ତାନ ଟିମର ଲେଗ ସ୍ପିନର ସାଦବ ଖାନ, ସ୍ପିଡ଼ ବୋଲର ହରିଶ ରଉଫ ଏବଂ ୧୯ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ ହାଇଦର ଅଲି | ଏହି ୩ ଖେଳାଳିଙ୍କ କରୋନା ଟେଷ୍ଟ ରିପୋର୍ଟ ପଜିଟିଭ ଆସିଛି |

ପାକିସ୍ତାନ କ୍ରିକେଟ ବୋର୍ଡ ନିଜର ୩ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ କରୋନା ହୋଇଥିବା ସ୍ପଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି | ପିସିବି କହିଛି ଯେ ଏହି ୩ ଖେଳାଳିଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କରୋନା ଭାଇରସର କୌଣସି ଲକ୍ଷଣ ଦେଖା ଦେଇନଥିଲା କିନ୍ତୁ ଟେଷ୍ଟ ପରେ ରିପୋର୍ଟ ପଜିଟିଭ ଆସିଛି | ରାୱଲପିଣ୍ଡିରେ ଶନିବାର ଦିନ ଉସ୍ମାନ ଓ ଇମାଦଙ୍କ କରୋନା ଟେଷ୍ଟ ହୋଇଥିଲା | କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ରିପୋର୍ଟ ନେଗେଟିଭ ଆସିଥିଲା |

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଆସନ୍ତା ରବିବାର ଦିନ ପାକିସ୍ତାନ ଟିମ ଇଂଲଣ୍ଡ ଗସ୍ତରେ ଯିବ | କିନ୍ତୁ ତା ପୂର୍ବରୁ ସମସ୍ତ ଖେଳାଳିଙ୍କ କରୋନା ପରୀକ୍ଷା କରାଯାଇଛି | ଟେଷ୍ଟରେ ୩ ଖେଳାଳି କରୋନା ପଜିଟିଭ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି | ଇଂଲଣ୍ଡ ଗସ୍ତ ପାଇଁ ୨୯ ଜଣିଆ ଟିମ ଚୟନ ହୋଇଛି | ଏମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ୩ ଖେଳାଳି କରୋନା ପୀଡିତ | ତେବେ ଏହି ୩ ଜଣ ଇଂଲଣ୍ଡ ଗସ୍ତରେ ଯାଇପାରିବେ ନାହିଁ | ପାକିସ୍ତାନରେ ଏହି ୩ ଖେଳାଳିଙ୍କ ଚିକିତ୍ସା ହେବ | ଇଂଲଣ୍ଡ ଗସ୍ତରେ ପାକିସ୍ତାନ ୩ଟି ଟେଷ୍ଟ ମ୍ୟାଚ ଓ ୩ଟି ଟି-୨୦ ମ୍ୟାଚ ଖେଳିବାର ଅଛି |

   Related Posts