Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଅଞ୍ଜନା ମିଶ୍ର ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ମାମଲା, ବୁଧବାର ମୁଖ୍ଯ ଅଭିଯୁକ୍ତ ବିବନର ହେବ ଟିଆଇ ପରେଡ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଅଞ୍ଜନା ମିଶ୍ର ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ମାମଲା, ମୁଖ୍ଯ ଅଭିଯୁକ୍ତ ବିବନକୁ ୨ ଦିନିଆ ରିମାଣ୍ଡରେ ନେବ ସିବିଆଇ
  • ||
  • ଆଠଗଡ : ଟାୟାର ଫାଟି ଓଲଟିଲା ଟ୍ରକ୍, ଡ୍ରାଇଭର ଆହତ
  • ||
  • ବାଲେଶ୍ବର : ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ସ୍ତ୍ରୀର ଉଲଗ୍ନ ଫଟୋ : ସ୍ବାମୀକୁ ଗିରଫ କରି ଦଫା ଲଗାଇଛି ପୋଲିସ, ଅଭିଯୁକ୍ତ କହୁଛି- ମୁଁ ଅପଲୋଡ୍ କରିନି
  • ||
  • ନୂଆପଡା : ୫ ଡକାୟତ ଗିରଫ, ଲୁଟ୍ ହୋଇଥିବା ଟଙ୍କା ସହ ଅଳଙ୍କାର ଜବତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ୧୦ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ୧୦ ଜିଲ୍ଲା ଦାୟିତ୍ବ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ଜଣେ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୯୧୭ ଛୁଇଁଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୭୪ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୩୩୭୩୫୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଭିସୁଟ୍‌ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍ ରିପୋର୍ଟ ଥିଲା ଭୁଲ୍, ଆଣ୍ଟିଜେନ୍ କିଟ୍ ଖରାପରୁ ୨୫ଜଣଙ୍କର ରିପୋର୍ଟ ଆସିଥିଲା ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • କୋରାପୁଟ : ଜବତ ହେଲା ୭ କୋଟି ୯୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଜାଲ ନୋଟ୍, ୩ ଅଟକ
  • ||

ଦାଦନ ଦୁଃଖ ; ସିକନ୍ଦରାବାଦରେ ୩ ଦାଦନ ଶ୍ରମିକଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ

10/05/2018 at 6:57 AM

ଦାଦନ ଖଟିବାକୁ ଗଲେ ,ଆଉ ଫେରିଲେନି । ଦାଦନରେ ଦୁଇ ଭାଇଙ୍କ ସହ ୩ ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି ।  ଚାନ୍ଦବାଲି ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ବାଘନଟାଗାଁର ସହଦେବ ମହାଳିକଙ୍କ ଦୁଇ ପୁଅ ବିକାଶମହାଳିକ  ଓ  ପ୍ରକାଶମହାଳିକ କାମ କରିବାକୁ  ଆନ୍ଧ୍ରପ୍ରଦେଶ ସିକନ୍ଦରାବାଦ ଯାଇଥିଲେ । ସେଠାରେ ସେମାନେ  ଘରୋଇକମ୍ପାନୀ  ପ୍ଳେମିଂ ନାଇନରେ କାମ କରୁଥିଲେ । କମ୍ପାନୀ  ମାଟିତଳେ ପାଇପ୍‌ ବିଛେଇବା କାମ କରୁଥିଲେ । ତେବେ ମାଟି ଅତଡା ଖସି ଦୁଇଭାଇଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି । ସେଠାରେ ଯାଜପୁର ମୁକୁନ୍ଦପୁର ଅଞ୍ଚଳର ମାନସ ସାହୁଙ୍କର ମଧ୍ୟ  ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି । କମ୍ପାନୀ କର୍ତ୍ତୁପକ୍ଷ  ଏକ ଗାଡିରେ ତିନି ମୃତକଙ୍କ  ମୃତଦେହ ଗାଡ଼ିରେ ଆଣି ପ୍ରଥମେ ବାଘନଟାଗଁ।ରେ ପହଞ୍ଚାଇଛନ୍ତି । ତେବେ ଗ୍ରାମବାସୀ ଗାଡ଼ିକୁ ଅଟକ ରଖିବା ସହ ପ୍ରତି ମୃତକଙ୍କ ଲାଗି ସେମାନଙ୍କ ପରିବାରକୁ ୧୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଲେଖାଁଏ କ୍ଷତିପୂରଣ ଦେବାକୁ ଦାବି କରିଛନ୍ତି । ଏପରିକି ମୃତଦେହକୁ ଗାଡିରୁ  ଓହ୍ଲାଇ ନଦେଇ , ପ୍ରଥମେ କ୍ଷତିପୂରଣ ଦାବି କରିଛନ୍ତି ।  ମୃତକଙ୍କ ପରିବାର ଏବଂ ସ୍ଥାନୀୟ ସରପଞ୍ଚ ଓ କିଛି ରାଜନେତା ସେମାନଙ୍କ ସହ ସାମିଲ ହୋଇ କ୍ଷତିପୂରଣ ଲାଗି ଅଡି ବସିଛନ୍ତି । ମୃତକ ମାନଙ୍କ ବୟସ ୧୮ରୁ ୨୦ ବର୍ଷ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ପରିବାର ପୋଷଣ ଲାଗି ଦାଦନଯାଇଥିଲେ । ଅଥଚ ଫେରିଛି ସେମାନଙ୍କର ମୃତଦେହ । ଏନେଇ ସ୍ଥାନୀୟ ଅଞ୍ଚଳରେ ଶୋକ ଓ କ୍ଷୋଭ ଜନୀତ ତୀବ୍ର ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି ।

Leave a Reply

   Related Posts