Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବୁଧବାରଠୁ କମ୍ପିବ ବିଧାନସଭା, ଅଧିବେଶନ ପୂର୍ବରୁ ରଣନୀତି ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବେ ଶାସକ ଓ ବିରୋଧି
  • ||
  • ଆସୁଛି ବାତ୍ୟା ‘ଜଓ୍ୱାଦ’, ୪ ତାରିଖରେ କରିବ ଲ୍ୟାଣ୍ଡଫଲ
  • ||
  • ଜଗତସିଂହପୁରରେ ‘ସାଗର କବଚ ଓଡି-୨୧’, ସମରାଭ୍ୟାସରେ ସାମିଲ ଭାରତୀୟ ତଟରକ୍ଷୀ ବାହିନୀ ଓ ମେରାଇନ୍ ପୋଲିସ
  • ||

କରୋନା ଯୋଦ୍ଧାଙ୍କ ବିୟୋଗରେ ଶୋକସଭା: କରୋନା କାଳରେ କାମ କରୁ କରୁ ଚାଲିଗଲା ୩ ସାମ୍ବାଦିକଙ୍କ ଜୀବନ

12/10/2020 at 4:06 PM

ଯାଜପୁର୧୨/୧୦: କରୋନା କାଳରେ ଚାଲିଗଲା ୩ କରୋନା ଯୋଦ୍ଧାଙ୍କ ଜୀବନ। କରୋନା ସମୟରେ ଦିନ-ରାତି ଏକ କରି ଅହରହ ଲୋକମାନଙ୍କ ପାଖରେ ଖବର ପହଁଞ୍ଚାଉଥିବା ୩ ସାମ୍ବାଦିକଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି। କରୋନା ସମୟରେ ସହର- ବଜାର ହେଉ କିମ୍ବା ଗାଁ-ଗହଳି ସବୁଆଡେ ବୁଲି ବୁଲି ଖବର ସଂଗ୍ରହ କରୁଥିଲେ ଏହି ୩ ଜଣ କରୋନା ଯୋଦ୍ଧା।

ଆଜି ଏହି ତିନି କରୋନା ଯୋଦ୍ଧାଙ୍କୁ ହରାଇ ଦୁଃଖରେ ଭାଙ୍ଗି ପଡିଛନ୍ତି ଯାଜପୁର ସାମ୍ବାଦିକ ସଂଘ କର୍ମକର୍ତ୍ତାମାନେ।ସଂଘର କର୍ମକର୍ତ୍ତାମାନେ ୩ ଜଣଙ୍କ ବିୟୋଗରେ ଶୋକସଭା କରି ସେମାନଙ୍କ ଆତ୍ମାର ସଦ୍‌ଗତି କାମନା କରିଛନ୍ତି।

ଯାଜପୁର ପୌରାଞ୍ଚଳରେ କରୋନା ମହାମାରୀ ସମୟରେ ୩ ଜଣ ସାମ୍ବାଦିକ କରୋନା ଯୋଦ୍ଧାରେ ଆଗ ପଛ ହୋଇ ଜୀବନ ହାରିଛନ୍ତି। ସେମାନଙ୍କ ଅମର ଆତ୍ମାର ସଦଗତି ପାଇଁ ଆଜି ଯାଜପୁର ସହରର ଜଗନ୍ନାଥ ମନ୍ଦିର ପରିସରରେ ଏକ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳୀ ସଭା ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି।

ସେମାନଙ୍କ ‍ଆତ୍ମାର ସଦଗତି ପାଇଁ ୩ ମିନିଟ ନୀରବ ପ୍ରାର୍ଥନା କରାଯିବା ସହ ସେମାନଙ୍କ ପରିବାରକୁ ମା’ ବିରଜା ଶକ୍ତି ଦିଅନ୍ତୁ ବୋଲି ମତ ପ୍ରକାଶ ପାଇଥିଲା।

   Related Posts