Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବ୍ୟାଟସମ୍ୟାନଙ୍କ ପରେ ବିଫଳ ହେଲେ ଆରସିବି ବୋଲର, ‘କର ବା ମର’ ମ୍ୟାଚରେ ୫ ଓ୍ୱିକେଟରେ ଜିତିଲା ହାଇଦ୍ରାବାଦ
  • ||
  • ଗହଣା ଦୋକାନରୁ ଚୋରି, ଛାତ କଣା କରି ଲୁଟିନେଲେ ୨ କିଲୋର ସୁନା ଅଳଙ୍କାର
  • ||
  • ସାରୁଅ ଜମି କେଳେଙ୍କାରୀ : ଓଡିଶା ଇନଫ୍ରାଟେକ୍‌ର ଦୁଇ କର୍ମଚାରୀ ଗିରଫ, ଶ୍ରମିକଙ୍କୁ ଧମକ ଅଭିଯୋଗରେ ବାନ୍ଧିଲା ବାଘମାରୀ ପୋଲିସ
  • ||
  • IPL 2020: ବୁମରା ଓ ବୋଲ୍ଟଙ୍କ ଶାଣିତ ବୋଲିଂ ପରେ ଇଶାନଙ୍କ ଅର୍ଦ୍ଧଶତକ, ୯ ଓ୍ଵିକେଟ୍‌ରେ ଜିତିଲା ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ, ଦିଲ୍ଲୀର କ୍ରମାଗତ ଚତୁର୍ଥ ପରାଜୟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଆସିଲା ଅନଲକ୍ ୬.୦ ଗାଇଡ଼ଲାଇନ୍‌
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୨ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ୧୪୭୦ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ୧୬ତାରିଖରେ ଖୋଲିବ ସ୍କୁଲ, ନବମରୁ ଦ୍ୱାଦଶ ଶ୍ରେଣୀ ଯାଏଁ ପିଲା ପଢିବାକୁ ଆସିବେ
  • ||
  • ଝରକା ତାଡ଼ି ବ୍ୟାଙ୍କରୁ ଲୁଟ୍ ! ପୋଲିସର ତଦନ୍ତ ଜାରି
  • ||
  • ଭୟଙ୍କର ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ତୁର୍କୀ ଓ ଗ୍ରୀସ : ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୧୭କୁ ବୃଦ୍ଧି, ୭ ଶହରୁ ଅଧିକ ଆହତ
  • ||

ଗୋଟିଏ ଘରେ ୩ ଜଣ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, କିନ୍ତୁ ଫେରାଇ ଦେଲେ କୋଭିଡ୍ ହସ୍ପିଟାଲ ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସ , ଆଶଙ୍କାରେ ଗାଁ ଲୋକେ- ବଢ଼ୁଛି ଅସନ୍ତୋଷ

26/07/2020 at 4:24 PM

ବାଲିପାଟଣା୨୬/୭: ଗୋଟିଏ ପରିବାର ତିନି କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ ଚିହ୍ନଟ ହେବା ପରେ ଗାଁ ପହଁଞ୍ଚିଲା କୋଭିଡ୍ ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସ। ବାଲିଅନ୍ତା ବ୍ଲକ ସରକଣା ଗ୍ରାମରେ ଏହି ୩ କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି। ତିନି ସଂକ୍ରମିତଙ୍କୁ କୋଭିଡ୍ ହସ୍ପିଟାଲ୍‌ ନେବା ପାଇଁ କୋଭିଡ୍‌ ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସ ଗାଁରେ ପହଁଞ୍ଚିଥିଲା।

ମାତ୍ର ପରିବାର ଲୋକ କୋଭିଡ୍ ହସ୍ପିଟାଲ୍‌ ଯିବାକୁ ରାଜି ନ ହେବାରୁ କୋଭିଡ୍ ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସ ଫେରିଯାଇଥିଲା। ଯାହାକୁ ନେଇ ଗ୍ରାମବାସୀମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍ତେଜନା ଦେଖାଦେଇଛି । ଗ୍ରାମରେ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କୁ ହୋମ୍ କ୍ବାରେଣ୍ଟାଇନ୍‌ରେ ରହିବାକୁ ଗ୍ରାମବାସୀ ବିରୋଧ କରିଛନ୍ତି ।

ଏ ନେଇ ସରକଣା ଗ୍ରାମ ପଞ୍ଚାୟତ ସରପଞ୍ଚ ତାଙ୍କ ମତାମତରେ କହିଛନ୍ତି ତିନି ଆକ୍ରାନ୍ତ ହେଉଛନ୍ତି ଜଣେ ବୃଦ୍ଧା, ଜଣେ ଯୁବକ ଏବଂ ଜଣେ ଜଣ ବାଳକ । ବୃଦ୍ଧାଙ୍କର ଆଣ୍ଠୁଗଣ୍ଠି ସମସ୍ୟା ଅଛି । ସେ ଏକା ଚଳିବା କଷ୍ଟ । ଏହା ସହ  ବାଳକ ମଧ୍ୟ ଏକା ଏକା ହସ୍ପିଟାଲ୍ ଯାଇପାରିବେ ନାହିଁ । ତାଙ୍କ ସହ ମଧ୍ୟ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଯିବା ଆବଶ୍ୟକ ହେବ । ଏ ସବୁ କାରଣ ପାଇଁ ସେମାନଙ୍କୁ ହୋମ୍ କ୍ଵାରେନଣ୍ଟାଇନ୍ରେ ରଖାଯାଇଛି ।

   Related Posts