Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା ୮୪୦୭କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୯୧ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୧୦୪୮୬୮୩ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୬୨୧ ମୃତ
  • ||
  • ମଝି ସମୁଦ୍ରରେ ଦୁର୍ଘଟଣା, ଧକ୍କା ହେଲା ୨ ଜାହାଜ
  • ||
  • ବାତ୍ୟାର ରୂପ ନେବ ଲଘୁଚାପ ! ଅନୁମାନ ଲଗାଇଲାଣି ଆଇଏମଡି, ରାଜ୍ୟରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା
  • ||
  • ବାଘ ଗଣନା ବେଳେ ମିଳିଲା ମୃତଦେହ, ହତ୍ୟା ନା ଆତ୍ମହତ୍ୟା !
  • ||
  • ଶୀତ ଅଧିବେଶନ ପୂର୍ବରୁ ରବିବାର ସର୍ବଦଳୀୟ ବୈଠକ, ବିରୋଧିଙ୍କ ସହ କଥା ହେବେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||

ଜଣାନଥିଲା ପହଁରା : ଯମୁନା ନଦୀକୁ ଗାଧୋଇବାକୁ ଯାଇ ବୁଡିଗଲେ ହରିୟାଣାର ୩ ନାବାଳକ, ୟୁପିରୁ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର

11/06/2021 at 11:49 AM

ହରିୟାଣା ୧୧/୬ : ଯମୁନାନଗର ଯମୁନା ନଦୀରେ ଗାଧୋଇବାକୁ ଯାଇ ବୁଡିଗଲେ ୩ ନାବାଳକ । ତେବେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟର କଥା ହେଉଛି ଏାମନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ କେହି ପହଁରା ଜାଣି ନାହାଁନ୍ତି । ଏହି ତିନିଜଣ ନାବାଳକ ହରିୟାଣାର ସରନ, ନହରପୁର ଏବଂ ବାରହେରୀ ଗାଁର ବାସିନ୍ଦା ଥିଲେ । ଗୁରୁବାର ଅପରାହ୍ନରେ ନାବାଳକମାନେ ଢିକା ଢପରୀ ଗ୍ରାମ ନିକଟରେ ନଦୀକୁ ଗାଧୋଇବାକୁ ଯାଇ ବୁଡ଼ି ଯାଇଥିଲେ ।

ଖବର ପାଇ ପୋଲିସ ଏବଂ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ ସେମାନଙ୍କୁ ଖୋଜିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ । ତେବେ ଅନେକ ଖୋଜାଖୋଜି ପରେ ସେମାନଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶରୁ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଛି । ଘଟଣା ପରେ ମୃତ ନାବାଳକଙ୍କ ପରିବାରରେ ଶୋକର ଛାୟା ଖେଳିଯାଇଛି । ପୋଲିସ ସୂଚନା ମୁତାବକ ଯେ ମୃତ ନାବାଳକମାନେ ହେଉଛନ୍ତି ସରନ ଗାଁର ବାସିନ୍ଦା ୧୭ ବର୍ଷୀୟ ରାହୁଲ, ନାହରପୁର ବାସିନ୍ଦା ୧୪ ବର୍ଷୀୟ ଖୁସି ଏବଂ ବାରହେଡିର ନିବାସୀ ୧୪ ବର୍ଷୀୟ ବିଶେଶ ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି ।

ସେମାନେ ପରସ୍ପର ସହିତ ବନ୍ଧୁ ଥିଲେ । ଏହି ତିନିଜଣଙ୍କୁ ଆଖପାଖ ଗାଁର ଲୋକମାନେ ପାଣି ଭିତରୁ ଉଦ୍ଧାର କରିଛନ୍ତି । ପରେ ପୋଲିସ ମୃତଦେହକୁ କାବୁ କରିଥିଲା । ଆଜି ସେମାନଙ୍କର ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ କରାଯିବ । ସେପଟେ ମୃତକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ୧୭ ବର୍ଷୀ ରାହୁଲ ଥିଲେ ତିନି ଭଉଣୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଏକମାତ୍ର ଭାଇ । ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକ କହିଛନ୍ତି ଯେ ତିନିଜଣ ସାଙ୍ଗ ଗୁରୁବାର ଅପରାହ୍ନରେ ଘରୁ ବାହାରି ଆସିଥିଲେ ।

ଏହା ପରେ ସେମାନେ ନଦୀରେ ପହଞ୍ଚିଲେ । ତିନିଜଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ କେହି ଜାଣି ନଥିଲେ କିପରି ପହଁରିବେ । ସେ ନଦୀରେ ଡେଇଁବା ମାତ୍ରେ ସେ ବୁଡ଼ିବାକୁ ଲାଗିଲେ । ୟୁପି ସୀମା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଢିକା ଟପ୍ରି ଗ୍ରାମ ନିକଟରେ ଏହି ଦୁର୍ଘଟଣା ଘଟିଛି । ତେବେ ହରିୟାଣା ପୋଲିସ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କୁ ଖୋଜିବାକୁ ଯାଇଥିଲା।

   Related Posts