Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ୨୫ ବର୍ଷ ପରେ ଦୁର୍ଲଭ ନାଗାର୍ଜୁନ ବେଶରେ ସଜେଇ ହେବେ ଶ୍ରୀଜିଉ, ଆରମ୍ଭ ହେଲା ପ୍ରସ୍ତୁତି
  • ||
  • କୋଇଲା ଖଣି ଆବଣ୍ଟନ ଦୁର୍ନୀତି ମାମଲାରେ ପୂର୍ବତନ କେନ୍ଦ୍ର ମନ୍ତ୍ରୀ ଦିଲ୍ଲୀପ ରାୟଙ୍କୁ ମିଳିଲା ଜାମିନ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : ମାଟି ତଳୁ ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଅସ୍ତ୍ରଶସ୍ତ୍ର ସହ ବିସ୍ଫୋରକ ସାମଗ୍ରୀ ଜବତ
  • ||
  • ରାଜନଗର : ଭୋଗ ଖାଇ ୧୫୦ ଅସୁସ୍ଥ, ୩୦ ଜଣଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ଗୁରୁତର
  • ||
  • ପାରାଦୀପ : ସମୁଦ୍ରରେ ବୁଡିଗଲା ମାଛଧରା ଟ୍ରଲର, ୫ ମତ୍ସ୍ୟଜୀବୀ ଉଦ୍ଧାର, ୪ ନିଖୋଜ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୪ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୪୮୦କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଟ୍ରେନ୍‌ରେ କଟି ବାପା-ଝିଅ-ପୁଅର ମୃତ୍ୟୁ, ଆତ୍ମହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ବାଇକ୍‌କୁ ଧକ୍କାଦେଲା ହାଇଓ୍ୱା ଟ୍ରକ, ଆରୋହୀ ମୃତ
  • ||

ଏହି ୩ଜଣ ହେଲେ ଛୋଟ ପରଦାର ସବୁଠୁ ବୋଲ୍ଡ ଓ ସୁନ୍ଦରୀ ଅଭିନେତ୍ରୀ

19/09/2019 at 2:45 PM

ମୁମ୍ବାଇ୧୯|୯:ଛୋଟ ପରଦାର ଏମିତି ଅନେକ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅଛନ୍ତି ଯିଏ ବଡ ପରଦାର ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ଅଭିନୟ ଓ ବୋଲ୍ଡନେସରେ ପଛରେ ପକାନ୍ତି। ବଲିଉଡରେ ମଧ୍ୟ ଅନେକ ଏମିତି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ଛୋଟ ପରଦାରୁ ନିଜ କ୍ୟାରିଅର ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି।ତେବେ ୩ ଜଣ ଏମିତି ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ବିଷୟରେ ଜାଣନ୍ତୁ ଯିଏ ସବୁଠୁ ଓ ବୋଲ୍ଡ ଓ ସୁନ୍ଦର।
୧- ଅଦିତି ଶର୍ମା

ଅଦିତି ଶର୍ମା ନିଜ ଅଭିନୟ ଦ୍ବାରା ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଲୋକଙ୍କୁ ନିଜ ଦିୱାନା କରିଛନ୍ତି। ଅଦିତିଙ୍କ ଜନ୍ମ ଦିଲ୍ଲୀରେ ହୋଇଥିଲା।ଦିଲ୍ଲୀରେ ସେ ନିଜ ସ୍ନାତକ ସାରିବା ପରେ ମୁମ୍ବାଇ ଯାଇ ମଡେଲିଂରେ ପ୍ରବେଶ କରିଥିଲେ।ଟାଟା ସ୍କାଏ, ଡମିନୋଜ ପିଜ୍ଜା, କୋଲଗେଟ, ରିଲାଏନ୍ସ ଭଳି ବିଭିନ୍ନ ବ୍ରାଣ୍ଡର ବିଜ୍ଞାପନରେ କାମ କରିଛନ୍ତି। ନିଜ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ଓ ଲୁକ୍ସ ପାଇଁ ସେ ବେଶ ପରିଚିତ।

୨-ଦିବ୍ୟଙ୍କା ତ୍ରିପାଠୀ

ଦିବ୍ୟଙ୍କା ଟିଭି ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଜଣେ ନାମି ଦାମୀ ଅଭିନେତ୍ରୀ। ସବୁଠୁ ସୁନ୍ଦର ଓ ଲୋକପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ ହେଉଛନ୍ତି ଦିବ୍ୟଙ୍କା ତ୍ରିପାଠୀ ଦହିୟା।ନମ୍ର ବ୍ୟବହାର ଓ ମଧୁର କଥା ବାର୍ତ୍ତା ଲାଗି  ପ୍ରଶଂସକ ତାଙ୍କୁ ଖୁବ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି।ଦିବ୍ୟଙ୍କା ମଧ୍ୟ  ସୋ ବିଷୟରେ ସବୁ ଫ୍ୟାନ୍ସଙ୍କ ସହ ନିଜ ଅନୁଭବ ସେୟାର କରନ୍ତି। ଏଥିପାଇଁ ସେ ସମସ୍ତଙ୍କ ଗୁଡ ବୁକ୍ସରେ ରହିଆସିଛନ୍ତି।ଦିବ୍ୟଙ୍କାଙ୍କ ଫ୍ୟାସନ ସେନ୍ସ ଯୋଗୁଁ ତାଙ୍କୁ ଅନେକ ଝିଅ ଫଲୋ କରନ୍ତି।ୟେ ହୈ ମହବତେଁ ଧାରାବାହିକରୁ ସେ ଅନେକ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ହାସଲ କରିଛନ୍ତି।

୩-ଜେନିଫର ୱିଙ୍ଗେଟ

ଟିଭିର ଜଣାଶୁଣା ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜେନିଫର ୱିଙ୍ଗେଟ ଅନେକ ସିରିୟଲରେ କାମ କରିଛନ୍ତି। ଜେନିଫର ଟିଭି ଜଗତର ସବୁଠୁ କ୍ୟୁଟ ଏବଂ ସୁନ୍ଦରୀ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ। ସେ ଯେଉଁ ଧାରାବାହିକରେ ଅଭିନୟ କରନ୍ତି ତାହା ହିଟ୍‌ ହୋଇଥାଏ ।

ହେଲେ କଲର୍ସ ଚ୍ୟାନାଲର ‘ବେପନାହ’ ଧାରାବାହିକରୁ ସେ ଅଧିକ ଲୋକପ୍ରିୟତା ହାସଲ କରିଥିଲେ ।ଏହା ତାଙ୍କୁ ସଫଳତାର ଶ୍ରେଷ୍ଠ ଶିଢିରେ ପହାଞ୍ଚାଇଥିଲା। ଜେନିଫର ଟିଭି ଦୁନିଆର ସବୁଠୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଚେହେରା ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ। ସମସ୍ତେ ତାଙ୍କୁ ଖୁବ୍ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି। 

   Related Posts