Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବିଏସଏଫର ବଡ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ, ବାଂଲାଦେଶ ସୀମାରେ ୮୨ ନକଲି ଡ୍ରାଇଭିଂ ଲାଇସେନ୍ସ ଜବତ
  • ||
  • ୟୁପି ସମର: ଅଖିଳେଶଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରଚାର କରିବେ ମମତା, ଫେବୃଆରୀ ୮ରେ ଲକ୍ଷ୍ନୌରେ ଭର୍ଚୁଆଲ ରାଲି
  • ||
  • ଆସନ୍ତାକାଲି ପ୍ରଥମ ଦିନିକିଆ: କିଏ କରିବ ଓପନିଂ ? ଖୁଲାସା କଲେ ରାହୁଲ, ୫ ବର୍ଷ ପରେ ଦିନିକିଆକୁ ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ କରିବେ ଏହି ଖେଳାଳି
  • ||
  • କାରିଗରଙ୍କଠୁ ଲାଞ୍ଚ ନେବା ମହଙ୍ଗା ପଡିଲା, ଭିଜିଲାନ୍ସ ଦ୍ଵାରା ବନ୍ଧା ହେଲେ ହସ୍ତଶିଳ୍ପ ନିଗମର ସହ-ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଓ କ୍ରାପ୍ଟମ୍ୟାନ୍
  • ||
  • କଲେଜ୍ରେ ନିର୍ବାଚନୀ ସଭା ନେଇ କଠୋର ହେଲେ ଏସଇସି: ଏସଡିପିଓ ଏବଂ ପ୍ରିନ୍ସିପାଲଙ୍କୁ ନିଲମ୍ବନ କରିବାକୁ ଦେଲେ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • IPL 2022: କେଏଲ ରାହୁଲଙ୍କ ସହ ଏହି ଦୁଇ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ନିଜ ଦଳରେ ସାମିଲ୍ କଲା ଲକ୍ଷ୍ନୌ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜି
  • ||
  • ମଙ୍ଗଳବାର ପୃଥିବୀର ନିକଟତର ହେବ ବିରାଟ ଗ୍ରହାଣୁ : ମାଡ ହେଲେ ଘଟାଇବ ବିନାଶ !
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୨ ଲକ୍ଷ ୩୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୩୧୦ ମୃତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୪୮୮କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୧ ହଜାର ଉପରେ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୧୦୮୬ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୫୫୪୮୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||

ଲକଡାଉନରେ ହିଟ୍ ହେଲେ ନେହା : ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଫଲୋଅର୍ସ୍ ୩.୪ କୋଟି

29/03/2020 at 5:04 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୨୯/୦୩ : ଲକଡାଉନରେ ଯୋଗୁଁ ସମଗ୍ର ଭାରତ ନିଜ ଘରେ ବନ୍ଦୀ ହୋଇ ରହିଛି | ଲୋକମାନେ ପ୍ରାର୍ଥନା କରୁଛନ୍ତି ଯେ ଲୋକମାନେ ଶୀଘ୍ର ଏହି ମହାମାରୀରୁ ମୁକ୍ତି ପାଆନ୍ତୁ ଏବଂ ପୁନର୍ବାର ସବୁକିଛି ପୂର୍ବପରି ହୋଇଯାଉ | ଜୀବନ ସ୍ୱାଭାବିକ ହୋଇଯାଉ | ଏହି ସମୟରେ ବଲିଉଡର ଚୁଲବୁଲି ଗାୟିକା ନେହା କକ୍କରଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଖୁସି ଖବର ଆସିଛି | ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସକ୍ରିୟ ଥିବା ନେହା ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ଭଲ ଖବର ଦେଇଛନ୍ତି।

ବଲିଉଡର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଗାୟକ ନେହା କକ୍କରଙ୍କ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଅନୁସରଣକାରୀଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ଆଜିକାଲି ତିନି କୋଟିରୁ ଅଧିକ ହୋଇଛି। ନେହାଙ୍କୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ୩୪.୯ ନିୟୁତ ଲୋକ ଅନୁସରଣ କରୁଛନ୍ତି। ନେହା ଏହା ଉପରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ବହୁତ ଖୁସି କାରଣ ବିଶ୍ୱର ଅନେକ ଲୋକ ତାଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କରୁଛନ୍ତି |

ନେହା କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏହା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଖୁସିର କଥା ଅଟେ। ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ନିଃସ୍ୱାର୍ଥପର ପ୍ରେମ ପାଇଁ ସେ ନିଜ ପ୍ରଶଂସକମାନଙ୍କୁ କୃତଜ୍ଞତା ଜଣାଇଛନ୍ତି | ସେ କହିଛନ୍ତି, “ମୁଁ ବହୁତ ଖୁସି ଅନୁଭବ କରୁଛି ଯେ ବିଶ୍ୱର ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରୁ ଅନେକ ଲୋକ ମୋ କାମକୁ ଗ୍ରହଣ କରିଛନ୍ତି | ଏହିପରି ପ୍ରଶଂସା ମୋତେ ସଙ୍ଗୀତ କ୍ଷେତ୍ରରେ କିଛି ନୂଆ କରିବାକୁ ପ୍ରେରଣା ଯୋଗାଇବ ଏବଂ ମୋର ଶ୍ରୋତାମାନଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କର ପସନ୍ଦର ଗୀତ ଗାଇବା ପାଇଁ ପ୍ରେରଣା ଦେବ |”

ସେ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସମଗ୍ର ବିଶ୍ୱ ଏହି ସମୟରେ ଏକ କଠିନ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ଦେଇ ଗତି କରୁଛି ଏବଂ ଯଦି ତାଙ୍କ ଗୀତ ଏହି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଲୋକଙ୍କୁ ମନୋରଞ୍ଜନ କରେ ତେବେ ଏହା ତାଙ୍କ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଖୁସିର କାରଣ ଏବଂ ଆଗକୁ ଏହା ତାଙ୍କୁ ଅଧିକ ଗୀତ ଗାଇବାକୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ |

ନେହା ସୋନି ଟିଭିରେ ପ୍ରସାରିତ ହେଉଥିବା ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ଆଇଡଲ୍ ଶୋ’ରେ ଆଦିତ୍ୟ ନାରାୟଣଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କକୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଛନ୍ତି | ମନଲି ଟ୍ରାନ୍ସ,, ସାକି ସାକି, ଦିଲବର, ଆଁଖ ମାରେ, ଭଳି ଅନେକ ଗୀତ ହିଟ ଗୀତ ଗାଇଛନ୍ତି |

   Related Posts