Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ସୁସ୍ଥ ହେଲେ ଆଉ ୫୭୩ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୨୮୦ ଡିସଚାର୍ଜ
  • ||
  • ଡ୍ରଗ୍ସ ଲିଙ୍କ୍ ମାମଲାରେ NCBରେ ହାଜର ହେଲେ ଅନନ୍ୟା ପାଣ୍ଡେ, ଆର୍ଯ୍ୟନ ସହ ହ୍ବାଟସଆପ୍‌ ଚାଟ୍‌କୁ ନେଇ ମାରାଥନ୍‌ ଜେରା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : STF ପଞ୍ଝାରେ ବ୍ରାଉନସୁଗାର ବେପାରୀ, ୧କୋଟିରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କାର ଧଳାଜହର ଜବତ
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ମହାଲିଙ୍ଗ୍ ସନସାଇନ୍ ପବ୍ଲିକ୍ ସ୍କୁଲରେ ପ୍ରଶାସନର ତଦନ୍ତ, କାଗଜପତ୍ର ଯାଞ୍ଚ ସହ ଆୟବ୍ୟୟ ଅଟକଳର ଚାଲିଛି ଖୋଳତାଡ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୨ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୫୨୪ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଟି୨୦ ବିଶ୍ୱକପ : ସୁପର-୧୨ରେ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା, ୭୦ରନରେ ଆୟରଲ୍ୟାଣ୍ଡକୁ ଦେଲା ମାତ୍
  • ||
  • +୩ରେ ଲକ୍ଷେ ସିଟ୍ ଖାଲି, ଗୁରୁବାର ସ୍ପଟ୍ ଆଡମିଶନ ପାଇଁ ଆବେଦନ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଖରାଟିଆ ପାଗ, ୨୩ ସୁଦ୍ଧା ଫେରିଯିବ ମୌସୁମୀ
  • ||
  • ରାଜଧାନୀରେ ରହିବନି ମୁକୁଳା ଡ୍ରେନ୍ : ଦୁଇ ପାର୍ଶ୍ୱରେ ଲାଗିବ ତାରଜାଲି, ସମ୍ପ୍ରସାରଣ ହେବ ସଙ୍କୁଚିତ ନାଳ
  • ||

୨ ବର୍ଷର ବାଳକ ତୈମୁର୍‌ ଅଲ୍ଲୀ ଖାନ ସାଇନ୍ କଲେ ପ୍ରଥମ ଫିଲ୍ମ, ଡେବ୍ୟୁ ପାଇଁ କେତେ କୋ ଟି ନେବେ ଜାଣନ୍ତୁ

4/04/2019 at 12:18 PM

ମୁମ୍ବାଇ୪|୪: ବଲିଉଡର ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଦମ୍ପତ୍ତି ସୈଫ୍‌ ଅଲ୍ଲୀ ଖାନ୍‌ ଓ ବେବୋ କରୀନା କପୁର ଖାନ୍‌ଙ୍କ ୨ ବର୍ଷର ପୁଅ ତୈମୁର୍‌ ଅଲ୍ଲୀ ଖାନ୍‌ ହିନ୍ଦି ସିନେମା ଜଗତରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ବଲିଉଡର ଷ୍ଟାର୍‌ କିଡ୍‌ମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ତୈମୁର୍‌ ସବୁଠାରୁ ଅଧିକ ଲୋକପ୍ରିୟତା ହାସଲ କରିଛନ୍ତି। ତୈମୁର ନବାବଯାଦେ ତାଙ୍କ ଜନ୍ମରୁ ହିଁ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଆସିଛନ୍ତି । ଏମିତି କୌଣସି ଦିନ କଟୁନଥିବ ଯେଉଁଦିନ ତୈମୁରଙ୍କ ବିଷୟରେ କିଛି ଖବର ନଥିବ। ପ୍ରଥମ ଦିନରୁ ତୈମୁରଙ୍କ କ୍ରେଜ ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଥିଲା।

ଏହି କାରଣରୁ ଗତ କିଛି ଦିନ ତଳେ ତୈମୁରଙ୍କ ନାଆଁରେ ଏକ କଣ୍ଢେଇ ଓ କୁକିଜ୍‌ ବଜାରକୁ ଆସିବ ବୋଲି ଖବର ଆସିଥିଲା। ଏବେ ତୈମୁର ଅଲ୍ଲୀ ଖାନ୍‌ ବଲିଉଡରେ ମଧ୍ୟ ଡେବ୍ୟୁ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ତୈମୁର ଅଲ୍ଲୀ ଖାନ ବଲିଉଡରେ ତାଙ୍କ ପ୍ରଥମ ଫିଲ୍ମ ସାଇନ କରିଛନ୍ତି। ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ମା କରିନାଙ୍କ ଆଗାମୀ ଫିଲ୍ମ ‘ଗୁଡ୍‌ ନ୍ୟୁଜ୍‌’ରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିବେ ଷ୍ଟାର୍‌ କିଡ୍‌ ତୈମୁର। ‘ଗୁଡ୍‌ ନ୍ୟୁଜ୍‌’ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ କରିନା କପୁର ଖାନ୍‌, ଅକ୍ଷୟ କୁମାର, ଦିଲଜିତ୍‌ ଦୋସାନ୍‌ଝ ଓ କିଆରା ଆଡ଼ଭାନୀ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିବୋ।

ସିନେମାରେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଓ କରୀନା କପୁରଙ୍କ ପୁଅ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିବେ ତୈମୁର। ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ୧୦ ମିନଟ୍‌ର ଅବିନୟ ପାଇଁ ୨ କୋଟି ଟଙ୍କା ନେବେ ତୈମୁର। ଯେତେବେଳେ ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ ଜଣେ ଛୋଟ ପିଲାର ରୋଲ ଲାଗି ଶିଶୁ କଳାକାର ଖୋଜାଯାଉଥିଲା କରିନା ତାଙ୍କ ପୁଅ ବିଷୟରେ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଥିଲେ। ସେ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ କରନ ଜୋହରଙ୍କୁ କହିଥିଲେ ଯେ ତାଙ୍କ ନିଜ ପୁଅ ଥାଉ ଥାଉ ଆଉ କାହାକୁ ଖୋଜିବା ଆବଶ୍ୟକ ନାହିଁ।

ତୈମୁର ଫିଲ୍ମରେ ଅଭିନୟ କରିଲେ ଫିଲ୍ମକୁ ବେଶ ଫାଇଦା ହେବ ବୋଲି ବେବୋ କହିଥିଲେ। ଏହା ସହ ତୈମୁର ପିଲାବେଳୁ କ୍ୟାମେରାକୁ ଫେସ କରୁଛନ୍ତି ତେଣୁ ସେ କ୍ୟାମେରା ସହ ଖୁବ ଫ୍ରେଣ୍ଡଲି। ଏହି ବିଷୟରେ ଶୁଣି କରନ ଜୋହର ମଧ୍ୟ ତୁରନ୍ତ ହଁ କରିଥିଲେ।  ରିପୋର୍ଟ ଅନୁସାରେ ଚଳିତ ବର୍ଷ ସେପଟେମ୍ବର ମାସ ଏହି ଫିଲ୍ମ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବ।  

   Related Posts