Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା ୮୪୦୭କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୯୧ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୧୦୪୮୬୮୩ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୬୨୧ ମୃତ
  • ||
  • ମଝି ସମୁଦ୍ରରେ ଦୁର୍ଘଟଣା, ଧକ୍କା ହେଲା ୨ ଜାହାଜ
  • ||
  • ବାତ୍ୟାର ରୂପ ନେବ ଲଘୁଚାପ ! ଅନୁମାନ ଲଗାଇଲାଣି ଆଇଏମଡି, ରାଜ୍ୟରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା
  • ||
  • ବାଘ ଗଣନା ବେଳେ ମିଳିଲା ମୃତଦେହ, ହତ୍ୟା ନା ଆତ୍ମହତ୍ୟା !
  • ||
  • ଶୀତ ଅଧିବେଶନ ପୂର୍ବରୁ ରବିବାର ସର୍ବଦଳୀୟ ବୈଠକ, ବିରୋଧିଙ୍କ ସହ କଥା ହେବେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||

ତୋର ୩କୁ ମୋର ୩: ସ୍ୱାମୀକୁ ୩ ଦିନ ଲେଖାଏଁ ଭାଗ କଲେ ଦୁଇ ପତ୍ନୀ, ରବିବାର କାହା ସହ ରହିବେ ଯୁବକ ?

18/06/2021 at 9:19 PM

ଅଜିମନଗର ୧୮/୦୬ : ଫେସବୁକରେ ପ୍ରେମ ଓ ପରେ ଲିଭ-ଇନରେ ରହୁଥିବା ସମୟରେ ଗର୍ଭବତୀ ହୋଇଥିବା ଯୁବତୀ ଓ ତାଙ୍କ ସନ୍ତାନକୁ ପିତାର ଅଧିକାର ମିଳିଛି। ପ୍ରେମିକର ସନ୍ଧାନରେ ରାମପୁରରେ ପହଞ୍ଚିଥିବା ଯୁବତୀ ଯୁବକଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି। ତେବେ ପ୍ରେମିକ ପୂର୍ବରୁ ବିବାହିତ ଥିଲେ। ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଚାଲିଥିବା ଉତ୍ତେଜନା ପରେ ଯୁବକଙ୍କ ପ୍ରଥମ ପତ୍ନୀ ମଧ୍ୟ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ଦ୍ୱିତୀୟ ବିବାହରେ ରାଜି ହୋଇଥିଲେ। ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ସହିତ ବିବାହ ପରେ ଉଭୟ ପତ୍ନୀ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ଭାଗ କରିନେଇଥିଲେ। ଭଗବଣ୍ଟା ସମୟରେ ଦୁଇ ପତ୍ନୀ ଯୁବକଙ୍କ ବାପା-ମା’ଙ୍କ କଥା ମଧ୍ୟ ବିଚାର କରିଥିଲେ।

ଯୁବକ ପ୍ରଥମ ପତ୍ନୀ ସହ ସୋମବାର, ମଙ୍ଗଳବାର ଓ ବୁଧବାର ଓ ଦ୍ୱିତୀୟ ପତ୍ନୀ ଗୁରୁବାର, ଶୁକ୍ରବାର ଓ ଶନିବାର ରହିବେ। ରବିବାର ଦିନ ବାପା-ମା’ଙ୍କ ସହ ସମୟ ବିତାଇବେ ବୋଲି ଦୁଇ ପତ୍ନୀ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲେ।

ଅଜିମନଗର ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନ ଅଞ୍ଚଳର ଧନକପୁରୀ ଟଣ୍ଡା ଅଞ୍ଚଳର ଯୁବକ ତକମିଲ ଅହମ୍ମଦ ଚଣ୍ଡିଗଡ଼ରେ ସେଲୁନ କାମ କରୁଥିଲେ। ଦେଢ଼ ବର୍ଷ ପୂର୍ବରୁ ଆସାମର ଜଣେ ଯୁବତୀଙ୍କ ସହ ଫେସବୁକରେ ବନ୍ଧୁତା କରିଥିଲେ। ସେ ପୂର୍ବରୁ ବିବାହିତ ଥିଲେ କିନ୍ତୁ ସେ ନିଜ ବିବାହ ସମ୍ପର୍କରେ ଯୁବତୀଙ୍କୁ କିଛି କହି ନଥିଲେ। ଯୁବତୀ ଆସାମରୁ ନିଜ ଘର ଛାଡି ଯୁବକଙ୍କ ପାଖକୁ ଚଣ୍ଡିଗଡ଼କୁ ଚାଲିଯାଇଥିଲେ । ଦୁହେଁ ଘର ଭଡା ନେଇ ଏକାଠି ରହିବାକୁ ଲାଗିଲେ। ଯୁବତୀ ଗର୍ଭବତୀ ହେବାରୁ ଯୁବକ ତାଙ୍କୁ ଛାଡି ନିଜ ଗାଁକୁ ପଳାଇଲା। କିଛି ଦିନ ରହିବା ପରେ ଯୁବତୀ ଆସାମ ନିଜ ଘରକୁ ଫେରିଯାଇଥିଲେ।କିଛି ଦିନ ପରେ ଯୁବତୀ ଏକ ପୁତ୍ର ସନ୍ତାନ ଜନ୍ମ ଦେଲେ।

ତିନିମାସ ପୂର୍ବେ ଯୁବତୀ ନିଜ ପୁଅର ପିତାଙ୍କ ସନ୍ଧାନରେ ଘରୁ ବାହାରି ଆସିଥିଲେ। ନିଜର ନିରୀହ ପୁଅକୁ ଧରି ଯୁବତୀ ଏପଟେ ସେପଟେ ବୁଲିଲେ। ରାମପୁର ଆସି ଯୁବତୀ ୱାନ ଷ୍ଟପ ସେଣ୍ଟରରୁ ସାହାଯ୍ୟ ମାଗିଥିଲେ। କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ସୂଚନା ପାଇବା ପରେ ୱାନ ଷ୍ଟପ୍ ସେଣ୍ଟରର ଟିମ୍ ଯୁବତୀଙ୍କ ସହିତ ଅଜିମନଗର ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ। ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନ ସହାୟତାରେ ନିକଟସ୍ଥ ଗାଁରେ ଯୁବକଙ୍କର ଫଟୋ ଦେଖାଯାଇଥିଲା। ଯୁବକଙ୍କୁ ଚିହ୍ନଟ କରିବା ପରେ ପୋଲିସ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଯୁବକଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଘରେ ଗିରଫ କରିଥିଲା। ଯୁବତୀ କାନ୍ଦିବାରୁ ଯୁବକ ତାଙ୍କୁ ଘରେ ରଖିବାକୁ ରାଜି ହୋଇଥିଲେ।

   Related Posts