Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ୨୫ ବର୍ଷ ପରେ ଦୁର୍ଲଭ ନାଗାର୍ଜୁନ ବେଶରେ ସଜେଇ ହେବେ ଶ୍ରୀଜିଉ, ଆରମ୍ଭ ହେଲା ପ୍ରସ୍ତୁତି
  • ||
  • କୋଇଲା ଖଣି ଆବଣ୍ଟନ ଦୁର୍ନୀତି ମାମଲାରେ ପୂର୍ବତନ କେନ୍ଦ୍ର ମନ୍ତ୍ରୀ ଦିଲ୍ଲୀପ ରାୟଙ୍କୁ ମିଳିଲା ଜାମିନ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : ମାଟି ତଳୁ ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଅସ୍ତ୍ରଶସ୍ତ୍ର ସହ ବିସ୍ଫୋରକ ସାମଗ୍ରୀ ଜବତ
  • ||
  • ରାଜନଗର : ଭୋଗ ଖାଇ ୧୫୦ ଅସୁସ୍ଥ, ୩୦ ଜଣଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ଗୁରୁତର
  • ||
  • ପାରାଦୀପ : ସମୁଦ୍ରରେ ବୁଡିଗଲା ମାଛଧରା ଟ୍ରଲର, ୫ ମତ୍ସ୍ୟଜୀବୀ ଉଦ୍ଧାର, ୪ ନିଖୋଜ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୪ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୪୮୦କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଟ୍ରେନ୍‌ରେ କଟି ବାପା-ଝିଅ-ପୁଅର ମୃତ୍ୟୁ, ଆତ୍ମହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ବାଇକ୍‌କୁ ଧକ୍କାଦେଲା ହାଇଓ୍ୱା ଟ୍ରକ, ଆରୋହୀ ମୃତ
  • ||

ସ୍ୱାମୀ ଅନୁପସ୍ଥିତିରେ ତୃତୀୟ ପତ୍ନୀକୁ ହତ୍ୟା କଲା ଦ୍ୱିତୀୟ ପତ୍ନୀ; ସାଙ୍ଗରେ ଥିଲେ ପ୍ରଥମ ପତ୍ନୀର ଝିଅ

9/03/2019 at 5:20 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୯/୩ : ମାୟାନଗରୀ ମୁମ୍ବାଇରେ ଘଟିଛି ଏକ ଜଘନ୍ୟ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ | ୩୩ ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ଜଣେ ମହିଳା ନିଜ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ତୃତୀୟ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି | ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ପ୍ରଥମ ପତ୍ରୀଙ୍କ ୨ ଝିଅ ଏବଂ ଝିଅର ପ୍ରେମିକ ସହ ମିଶି ମହିଳା ଜଣକ ନିଜ ସଉତୁଣୀକୁ ହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି | ୪୫ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ସୁଶୀଲ ମିଶ୍ରଙ୍କ ୩ଟି ପତ୍ନୀ | ସେ ଜଣେ ଲେବର କଣ୍ଟ୍ରାକ୍ଟର | ସେ ମୁମ୍ବାଇ ସ୍ଥିତ ନାଲାସୁପାରାରେ ରହୁଥିଲେ | ତାଙ୍କ ପ୍ରଥମ ପତ୍ନୀ ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶରେ ରହୁଥିଲେ | ୨୦୧୭ ମସିହାରେ ସୁଶୀଲ ପାର୍ବତୀ ନାମକ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କୁ ଦ୍ୱିତୀୟ ବିବାହ କରିଥିଲେ | ପାର୍ବତୀ ମୁମ୍ବାଇର ଡୋନ ଲେନରେ ରହୁଥିଲେ | ପାର୍ବତୀଙ୍କ ସହ ସୁଶୀଲଙ୍କ ପ୍ରଥମ ପତ୍ନୀର ୨ ଝିଅ ମଧ୍ୟ ରହୁଥିଲେ | ସମସ୍ତେ ହସଖୁସିରେ ରହୁଥିଲେ | ଦ୍ୱିତୀୟ ବିବାହର ବର୍ଷେ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସବୁକିଛି ଠିକ ଥିଲା | କିନ୍ତୁ ବର୍ଷେ ପରେ ସବୁ କିଛି ଓଲଟପାଲଟ ହୋଇଗଲା | ପରିବାରରେ ସବୁବେଳେ ଝଗଡା ହେଉଥିଲା | ଏଥିରେ ବିରକ୍ତ ହୋଇ ସୁଶୀଲ ପୁଣି ତୃତୀୟ ବିବାହ କରିଥିଲେ | ସେ ଯୋଗିତା ନାମକ ଜଣେ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ | ଉଭୟ ଲିଙ୍କ ରୋଡ଼ ସ୍ଥିତ ଏକ ଆପାର୍ଟମେଣ୍ଟରେ ରହୁଥିଲେ | ଯାହାଫଳରେ ପାର୍ବତୀ ରାଗି ଯାଇଥିଲେ |


ଫେବୃଆରୀ ୨୮ ତାରିଖରେ ପାର୍ବତୀ ସୁଶୀଲଙ୍କ ୨ ଝିଅ ଏବଂ ଗୋଟିଏ ଝିଅର ପ୍ରେମିକ ସହ ଲିଙ୍କ ରୋଡ଼ ସ୍ଥିତ ଯୋଗିତାଙ୍କ ଘରେ ପହଂଚିଥିଲେ | ୪ ଜଣ ମିଶି ଯୋଗିତାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିଥିଲେ | ସେତେବେଳେ ସୁଶୀଲ ମୁମ୍ବାଇରେ ନଥିଲେ | ସେ କୌଣସି ଏକ ଟ୍ରିପରେ ଗୁଜରାଟ ଯାଇଥିଲେ | ଯୋଗିତାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିବା ପରେ ୪ଜଣ ତାଙ୍କ ଶବକୁ କୋଉଠି ଫୋପାଡିବେ ବିଚାର କଲେ |


ଶବକୁ ଏକ କମ୍ବଳରେ ଗୁଡ଼ାଇ ଏକ ଅଟୋ ରିକ୍ସାରେ ନେଇ ନାଲାସୁପାରା ସ୍ଥିତ ଏକ ସପିଙ୍ଗ ମଲ ନିକଟରେ ଛାଡିଦେଲେ | ସେତେବେଳେ ରାତିରେ ସେ ପାଖାପାଖି ଅଂଚଳରେ କେହି ନଥିଲେ | ପରଦିନ ସକାଳେ ଜଣେ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକ ଶବ ଦେଖି ପୋଲିସକୁ ଖବର ଦେଇଥିଲେ | ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଂଚି ଶବ ଜବତ କରି ବ୍ୟବଚ୍ଛେଦ ପାଇଁ ପଠେଇଥିଲେ | ପାଖରେ ଥିବା ସିସିଟିଭି ଫୁଟେଜକୁ ଯାଞ୍ଚ କରିଥିଲା ପୋଲିସ | ପୋଲିସ ଦେଖିଥଲେ ଏକ ଅଟୋରେ ୪ଜଣ ଆସି ଶବକୁ ସେଠାରେ ଛାଡି ଚାଲିଯାଇଥିଲେ | ସିସିଟିଭି ଫୁଟେଜ ଆଧାରରେ ପୋଲିସ ଯାଞ୍ଚ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା | ପୋଲିସ ପାଖାପାଖି ୪ ହଜାର ଅଟୋରିକ୍ସା ଵାଲାଙ୍କୁ ପଚରାଉଚୁରା କରିଥିଲା | ଶେଷରେ ସେହି ଅଟୋ ମିଳିଥିଲା ଯେଉଁଥିରେ ପାର୍ବତୀ ଏବଂ ତାଙ୍କ ୧ଝିଅ ୟୋଗିତାଙ୍କ ଶବକୁ ନେଇଯାଇଥିଲେ | ଅଟୋରିକ୍ସା ଵାଲାର ବୟାନ ଆଧାରରେ ୪ ଜଣଙ୍କୁ ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ଗିରଫ କରିଛି ପୋଲିସ |

ପୋଲିସ ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡର ପୁରା କାହାଣୀ ପାର୍ବତୀ ରଚିଥିଲେ | କାରଣ ସୁଶୀଲ ତାଙ୍କୁ ଖର୍ଚ୍ଚ ପାଇଁ ଟଙ୍କା ଦେଉନଥିଲେ କି ତାଙ୍କ ଖର୍ଚ୍ଚ ମଧ୍ୟ ବହନ କରୁନଥିଲେ | ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେ ଏଭଳି ପଦକ୍ଷେପ ନେଇଥିଲା |

   Related Posts