Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ତୁର୍କୀରେ ବଡ ଧରଣର ଭୂକମ୍ପ ପରେ ସୁନାମି: ପ୍ରକୃତି ରଚିଲା ତାଣ୍ଡବଲୀଳା, ୬ ମୃତ, ୨୦୦ରୁ ଉର୍ଦ୍ଧ୍ଵ ଆହତ
  • ||
  • ବିଜେପିକୁ ତିର୍ତ୍ତୋଲବାସୀ ନିଶ୍ଚୟ ଜିତାଇବେ ଏବଂ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ହାତମୁଠାକୁ ଟାଣ କରିବେ- ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର
  • ||
  • PL 2020: ଗର୍ଜିଲା କ୍ରିସ୍ ଗେଲଙ୍କ ବ୍ୟାଟ୍, ରାଜସ୍ଥାନ ସମ୍ମୁଖରେ ୧୮୬ ରନର ବିଜୟ ଲକ୍ଷ୍ୟ ରଖିଲା କିଙ୍ଗ୍ସ ଏକାଦଶ ପଞ୍ଜାବ
  • ||
  • ଅଟୋକୁ ଧକ୍କା ଦେଲା କାର୍, ଜଣେ ମୃତ, ୪ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ବାଇକ୍ ସହ ଧକ୍କା ହୋଇ ରାସ୍ତା କଡକୁ ଖସିଲା ବସ, ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଲେ ଯାତ୍ରୀ
  • ||
  • ସେନେଗଲ୍‌ ଉପକୂଳ ସମୁଦ୍ରରେ ବୁଡ଼ିଗଲା ଶରଣାର୍ଥୀଙ୍କ ଡଙ୍ଗା: ୧୪୦ ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, ବଞ୍ଚିଗଲେ ୬୦
  • ||
  • ରାଜଧାନୀରୁ ଆଉ ୮୭ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ, ସୁସ୍ଥ ହେଲେ ୨୩୭
  • ||
  • ପୂର୍ବ ଗୋଦାବରୀରେ ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ଓଲଟିଲା ଭ୍ୟାନ୍, ୬ ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ବୌଦ୍ଧ : ରାସ୍ତା ଉପରେ ପଡିଛି ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ, ହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ୩୧ରେ ଆଉ ଏକ ଲଘୁଚାପ ! ଉତ୍ତର ଓ ଉପକୂଳ ଓଡିଶାରେ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା
  • ||

ଦୁଇଟି ପିଲାର ମାଆ ପୁଣିଥରେ କଲେ ପ୍ରେମବିବାହ , ଦୁଇବର୍ଷ ଯାଇନି ହତ୍ୟାକଲା ପ୍ରେମିକ

4/04/2019 at 8:15 PM

ନାଲାଗଡ଼ ୪/୩- ବିବାହିତ ମହିଳାଙ୍କ ପରକୀୟା ପ୍ରେମ ।  ବିବାହର ୨୦ ବର୍ଷ  ପରେ ଆଉଜଣେ ଯୁବକଙ୍କ ସହ ପ୍ରେମକରି ବିବାହ କରିବା ଘଟଣା ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ପାଲଟିଛି ।

ହିମାଂଚଳ ପ୍ରଦେଶର  ନାଲାଗଡ଼ ଅଂଚଳରେ ଘଟିଛି ଏଭଳି ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା । ଶଶୀ ଠାକୁର ନାମକ ଜଣେ  ମହିଳାଙ୍କର ବିବାହ ଅମର ସିଂ ନାମକ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହ ହୋଇଥିଲା ।  ଶଶୀ ଓ ଅମରଙ୍କ ଠାରୁ ୩ଟି ପିଲା ଥିବା ମଧ୍ୟ ଜଣାଯାଇଛି ।

ବିବାହର ୨୦ ବର୍ଷପରେ ଅମର ଓ ଶଶୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପାଟିତୁଣ୍ଡ ହୋଇ ଏମିତି  ବିଚ୍ଛେଦ ହେବାକୁ ପରିବାର ଲୋକ ଚାହୁଁ ନଥିଲେ । ସେମାନେ ଅଲଗା ହୋଇରହିବା ପରେ ଶଶୀର ଭାଇ ମଣ୍ଡି ଅଂଚଳରେ ଏକ ଦୋକାନ ଦେଇଥିଲେ । ସେହି ଦୋକାନ ଚଳାଇ ଶଶୀ  ପରିବାର କରୁଥିଲା ପ୍ରତିପୋଷଣ ।

ଦୋକାନକୁ ଯିବା ଆସିବା କରୁଥିବା ସମୟରେ ଦେବରାଜ ନାମକ ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କ ସହ ପରିଚୟ ହୋଇଥିଲା । ଦେବରାଜ ବିବାହ କରିବାକୁ ଶଶୀକୁ ପ୍ରସ୍ତାବ ଦେଇଥିଲା । ଶଶୀ ସହ  ଦୁଇଜଣ ପିଲା ଥିବା କଥା ଜାଣି ବି ସୁଦ୍ଧା ରାଜି ହୋଇଥିଲା ଦେବରାଜ । ସେମାନେ ୨୦୧୭ ମସିହାରେ ବିବାହ କରି ସାଙ୍ଗରେ ରହୁଥିଲେ ।

ଏଇ ମାସରେ ୨ ପିଲାଙ୍କୁ ଛାଡ଼ି ରାମସହର ବୁଲିବାକୁ ଯାଇଥିଲେ ଶଶୀ ଓ ଦେବରାଜ । ସେମାନେ ଏକ ସପ୍ତାହ ଭିତରେ ଫେରିଆସିବାକୁ କହିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ସେମାନେ ଫେରି ନଥିବାରୁ ଘରେ ଛାଡ଼ି ଯାଇଥିବା ବଡ଼ ଝିଅ ଫୋନ ଯେତେ କଲେ ବି କେହି ରିସିଭ କରି ନଥିଲେ । ଲଗାତର ଦଶଦିନ ଫୋନ କରିବା ପରେ ଫୋନ ସୁଇଚ ଅଫ୍ ହୋଇଯାଇଥିଲା ।

ମହିଳାଙ୍କ ଦୁଇଝିଅ ରାମସହର ଯାଇଥିଲେ । ସେମାନେ ଚାଲିଚାଲି ସହର ପାଖର ଏକ ରାସ୍ତାରେ ଗଲାବେଳେ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ଶବ ପଡ଼ିଥିବା ଦେଖିଥିଲେ । ଅତି ନିକଟରୁ ଦେଖିବା ପରେ ମହିଳା ଜଣକ ତାଙ୍କ ମାଆ ବୋଲି ଜାଣି ପାରିଥିଲେ । ତାଙ୍କୁ କେହି ହାଣି ହତ୍ୟା କରିଥିବା ଜାଣିବାକୁ ପାଇଥିଲେ । ଏହି ଘଟଣାରେ ପରେ ମହିଳାଙ୍କ ୨ୟ ସ୍ଵାମୀ ଦେବରାଜ ଫେରାର ଥିବା କଥା ଜଣାଯାଇଛି । ପୋଲିସ ଏହି ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ କରି ଛାନଭିନ୍ କରୁଛି ।

   Related Posts