Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ସୁସ୍ଥ ହେଲେ ଆଉ ୩୬୦ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୧୮୦ ଡିସଚାର୍ଜ
  • ||
  • ସତ ହେଲା ଧୋନୀଙ୍କ ଭବିଷ୍ୟବାଣୀ, ୫ ବର୍ଷ ତଳେ କହିଥିଲେ- ଦିନେ ଏମିତି ହେବ…
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୩ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୪୨୫ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ପଡୋଶୀ ଘରୁ ମିଳିଲା ଯୁବକଙ୍କ ଝୁଲନ୍ତା ମୃତଦେହ, ହତ୍ୟା ନା ଆତ୍ମହତ୍ୟା ?
  • ||
  • ୨ ପରିବାର ମଧ୍ୟରେ ରକ୍ତାକ୍ତ ସଙ୍ଘର୍ଷ : ୮ ଗୁରୁତର, ବୁଲିଲା ଟାଙ୍ଗିଆ ଓ କଟୁରୀ
  • ||
  • କାର୍ତ୍ତିକ ମାସର ପ୍ରଥମ ସୋମବାର : ଧବଳେଶ୍ୱର ପୀଠରେ ୧୪୪ ଧାରା, ମନ୍ଦିର ଖାଁ ଖାଁ
  • ||
  • ୫ ଦିନ ଯାଏଁ ଖସିବନି ପାରଦ, ୨୮ରୁ କାଁ ଭାଁ ବର୍ଷା
  • ||

ଦୁଇଟି ପିଲାର ମାଆ ପୁଣିଥରେ କଲେ ପ୍ରେମବିବାହ , ଦୁଇବର୍ଷ ଯାଇନି ହତ୍ୟାକଲା ପ୍ରେମିକ

4/04/2019 at 8:15 PM

ନାଲାଗଡ଼ ୪/୩- ବିବାହିତ ମହିଳାଙ୍କ ପରକୀୟା ପ୍ରେମ ।  ବିବାହର ୨୦ ବର୍ଷ  ପରେ ଆଉଜଣେ ଯୁବକଙ୍କ ସହ ପ୍ରେମକରି ବିବାହ କରିବା ଘଟଣା ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ପାଲଟିଛି ।

ହିମାଂଚଳ ପ୍ରଦେଶର  ନାଲାଗଡ଼ ଅଂଚଳରେ ଘଟିଛି ଏଭଳି ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା । ଶଶୀ ଠାକୁର ନାମକ ଜଣେ  ମହିଳାଙ୍କର ବିବାହ ଅମର ସିଂ ନାମକ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହ ହୋଇଥିଲା ।  ଶଶୀ ଓ ଅମରଙ୍କ ଠାରୁ ୩ଟି ପିଲା ଥିବା ମଧ୍ୟ ଜଣାଯାଇଛି ।

ବିବାହର ୨୦ ବର୍ଷପରେ ଅମର ଓ ଶଶୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପାଟିତୁଣ୍ଡ ହୋଇ ଏମିତି  ବିଚ୍ଛେଦ ହେବାକୁ ପରିବାର ଲୋକ ଚାହୁଁ ନଥିଲେ । ସେମାନେ ଅଲଗା ହୋଇରହିବା ପରେ ଶଶୀର ଭାଇ ମଣ୍ଡି ଅଂଚଳରେ ଏକ ଦୋକାନ ଦେଇଥିଲେ । ସେହି ଦୋକାନ ଚଳାଇ ଶଶୀ  ପରିବାର କରୁଥିଲା ପ୍ରତିପୋଷଣ ।

ଦୋକାନକୁ ଯିବା ଆସିବା କରୁଥିବା ସମୟରେ ଦେବରାଜ ନାମକ ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କ ସହ ପରିଚୟ ହୋଇଥିଲା । ଦେବରାଜ ବିବାହ କରିବାକୁ ଶଶୀକୁ ପ୍ରସ୍ତାବ ଦେଇଥିଲା । ଶଶୀ ସହ  ଦୁଇଜଣ ପିଲା ଥିବା କଥା ଜାଣି ବି ସୁଦ୍ଧା ରାଜି ହୋଇଥିଲା ଦେବରାଜ । ସେମାନେ ୨୦୧୭ ମସିହାରେ ବିବାହ କରି ସାଙ୍ଗରେ ରହୁଥିଲେ ।

ଏଇ ମାସରେ ୨ ପିଲାଙ୍କୁ ଛାଡ଼ି ରାମସହର ବୁଲିବାକୁ ଯାଇଥିଲେ ଶଶୀ ଓ ଦେବରାଜ । ସେମାନେ ଏକ ସପ୍ତାହ ଭିତରେ ଫେରିଆସିବାକୁ କହିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ସେମାନେ ଫେରି ନଥିବାରୁ ଘରେ ଛାଡ଼ି ଯାଇଥିବା ବଡ଼ ଝିଅ ଫୋନ ଯେତେ କଲେ ବି କେହି ରିସିଭ କରି ନଥିଲେ । ଲଗାତର ଦଶଦିନ ଫୋନ କରିବା ପରେ ଫୋନ ସୁଇଚ ଅଫ୍ ହୋଇଯାଇଥିଲା ।

ମହିଳାଙ୍କ ଦୁଇଝିଅ ରାମସହର ଯାଇଥିଲେ । ସେମାନେ ଚାଲିଚାଲି ସହର ପାଖର ଏକ ରାସ୍ତାରେ ଗଲାବେଳେ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ଶବ ପଡ଼ିଥିବା ଦେଖିଥିଲେ । ଅତି ନିକଟରୁ ଦେଖିବା ପରେ ମହିଳା ଜଣକ ତାଙ୍କ ମାଆ ବୋଲି ଜାଣି ପାରିଥିଲେ । ତାଙ୍କୁ କେହି ହାଣି ହତ୍ୟା କରିଥିବା ଜାଣିବାକୁ ପାଇଥିଲେ । ଏହି ଘଟଣାରେ ପରେ ମହିଳାଙ୍କ ୨ୟ ସ୍ଵାମୀ ଦେବରାଜ ଫେରାର ଥିବା କଥା ଜଣାଯାଇଛି । ପୋଲିସ ଏହି ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ କରି ଛାନଭିନ୍ କରୁଛି ।

   Related Posts