Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ହାତ ଟେକିଦେଲେ ବାଚସ୍ପତି, କହିଲେ- ଯଦି ସବୁ ସଦସ୍ୟ ଗୃହ ଚଲାଇବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ନୁହଁନ୍ତି, ତେବେ ମୁଁ କ’ଣ କରିବି ?
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟା ପ୍ରସଙ୍ଗ : ଆସନ୍ତା ୧୦ରେ ବିଧାନସଭା ଘେରାଉ କରିବ ଛାତ୍ର କଂଗ୍ରେସ
  • ||
  • ପରଲୋକରେ ପଦ୍ମଶ୍ରୀ ନନ୍ଦ ସାର୍, ୧୦୪ ବର୍ଷରେ ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ଦେହାନ୍ତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରିପୋର୍ଟ ଆସିବା ପରେ ନିୟମ ଅନୁସାରେ ଚାଷୀଙ୍କୁ କ୍ଷତିପୂରଣ ଦିଆଯିବ : ମନ୍ତ୍ରୀ ସୁଦାମ ମାରାଣ୍ଡି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବିଡିଏ ଫେରାଇବ ସର୍ବକ୍ଷମା ଯୋଜନାର ଅଧିକ ଫାଇନ୍, ଆବେଦନର ଶେଷ ତାରିଖ ୧୦ ଡିସେମ୍ବର
  • ||
  • ଖୋର୍ଦ୍ଧା : ଭିଜିଲାନ୍ସ ହାତରେ ଧରାପଡିଲେ ନିର୍ବାହୀ ଯନ୍ତ୍ରୀ, ବିଲ୍ କରାଇ ଦେବାକୁ ଠିକାଦାରଙ୍କଠୁ ନେଉଥିଲେ ୧୦ ହଜାର
  • ||
  • ଟିଟିଲାଗଡ : ପୁରୀ-ଅଜମେର ଟ୍ରେନ୍‌ରେ ନିଆଁ, ଟ୍ରାକ୍‌ରେ ବ୍ରେକ୍ ଘସି ହୋଇ ଧୂଆଁ ବାହାରୁଥିଲା
  • ||
  • ରୋହିଙ୍ଗ୍ୟା ବିରୋଧୀ ହିଂସା ପାଇଁ ଫେସବୁକ ଦାୟୀ ! ୧୫୦ ବିଲିୟନ ପାଉଣ୍ଡର କ୍ଷତିପୂରଣ ଦେବାକୁ ମାମଲା
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ଇଚ୍ଛା ମୃତ୍ୟୁ ଆବେଦନକାରୀଙ୍କୁ ସାହା ହେଲା BSKY, ଯୋଜନାରେ ଆରମ୍ଭ ହେଲା ଚିକିତ୍ସା
  • ||
  • ତୁରେଇକେଲା ବ୍ଲକରେ ମାତିଲେ ୩୦ ଟିକିଆ ହାତୀପଲ, ଭାଙ୍ଗିଦେଲେ ଘର ଛପର
  • ||

Zee Media ର ୨୮ କର୍ମଚାରୀ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍ : ଅଫିସ୍ ସିଲ୍

19/05/2020 at 11:40 AM

ନୋଏଡା ୧୯/୦୫ : ସୋମବାର ଦିନ Zee Media ର ୨୮ ଜଣ କର୍ମଚାରୀ କରୋନା ପଜିଟିଭ ଆସିଥିବା ଜଣାପଡିବା ପରେ ଅଫିସକୁ ସିଲ କରାଯାଇଛି | ଅଫିସ, ନ୍ୟୁଜରୁମ ଏବଂ ସ୍ଟୁଡ଼ିଓକୁ ସିଲା କରାଯାଇଛି | ଗତ ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ଜଣେ ଗଣମାଧ୍ୟମ ପ୍ରତିନିଧି କରୋନାରେ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଥିବା ଜଣାପଡିଥିଲା | ଜଣେ ସଂକ୍ରମିତ ହେବାପରେ ଅଫିସର ଅନେକ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ନମୁନା ପରୀକ୍ଷା କରାଯାଇଥିଲା ଯେଉଁମାନେ ଉକ୍ତ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ଆସିଥିଲେ | ଏନେଇ ମୁଖ୍ୟ ସମ୍ପାଦକ ସୁଧୀର ଚୋୖଧୁରୀ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି | ଟିମର ୨୮ ଜଣ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ରିପୋର୍ଟ କରୋନା ପଜିଟିଭ ଆସିଥିବା ସେ ସ୍ପଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି | ତେବେ ପୂର୍ବରୁ ଏମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କୌଣସି ଲକ୍ଷଣ ପରିଲକ୍ଷିତ ହୋଇନଥିଲା | ଲକ୍ଷଣ ପରିଲକ୍ଷିତ ହେବା ପୂର୍ବରୁ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ନମୁନା ପରୀକ୍ଷା କରାଯାଇଥିଲା ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି | 

ସଂକ୍ରମଣ ରୋକିବାକୁ ସେ ପୁରା ପ୍ରୟାସ କରୁଛନ୍ତି ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି | ସରକାର ଏବଂ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ମନ୍ତ୍ରାଳୟର ସମସ୍ତ ଗାଇଡଲାଇନ ଅନୁସରଣ କରୁଛନ୍ତି ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି |

ମୁଖ୍ୟ ସମ୍ପାଦକ ସୁଧୀର ଚୋୖଧୁରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଅଫିସ, ନ୍ୟୁଜରୁମ, ସ୍ଟୁଡ଼ିଓ ସାନିଟାଇଜ କରିବାକୁ ସିଲ କରାଯାଇଛି | ବର୍ତ୍ତମାନ ନ୍ୟୁଜ ଟିମକୁ ଅନ୍ୟ ଜାଗାକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରାଯାଇଛି | ଅନ୍ୟ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ କରୋନା ପରୀକ୍ଷା ଅତି ଶୀଘ୍ର ଆରମ୍ଭ ହେବ ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି | ସଂସ୍ଥାରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ୨ ହଜାର ୫୦୦ କର୍ମଚାରୀ କାର୍ଯ୍ୟରତ | ତେବେ କମ୍ପାନୀ ପ୍ରତ୍ୟେକ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ସୁରକ୍ଷା ପାଇଁ ବ୍ୟବସ୍ଥା କରିବ ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି |


ଏହା ନିଶ୍ଚୟ ଏକ ସଙ୍କଟାପନ୍ନ ସମୟ | କିନ୍ତୁ ଏହାକୁ ନେଇ କର୍ମଚାରୀ ମନୋବଳ ଭାଙ୍ଗି ଯାଇନାହିଁ | କର୍ମଚାରୀ ଏବେ ମଧ୍ୟ ନିଜ ଦାୟିତ୍ୱରୁ ପଛଘୁଞ୍ଚା ଦେଇ ନାହାନ୍ତି | ତେବେ ସଂକ୍ରମିତ କର୍ମଚାରୀ ଶୀଘ୍ର ସୁସ୍ଥ ହେବା ନେଇ ସେ ଆଶା ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି |

   Related Posts