Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଟେଷ୍ଟ ପରେ ଓ୍ବାନ୍‌ ଡେ’ ସିରିଜ୍‌ କବ୍‌ଜା କଲା ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା, ଦ୍ବିତୀୟ ଦିନିକିଆରେ ଟିମ୍‌ ଇଣ୍ଡିଆ ୭ ଓ୍ବିକେଟରେ ଧରାଶୟୀ, ଭାରତ ୨୮୭/୬(୫୦ ଓଭର), ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ୨୮୮/୩ (୪୮.୧ଓଭର)
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଶୁକ୍ରବାର ସୁସ୍ଥହେଲେ ୧୦,୩୯୦ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୨୬୧୦ଜଣ ଡିସଚାର୍ଜ
  • ||
  • ହରଭଜନ ସିଂହ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ନିଜକୁ କଲେ ଆଇସୋଲେଟ୍‌
  • ||
  • ଚୋରା ବାଲି କାରବାରରୁ ହତ୍ୟା, ଶ୍ରମିକଙ୍କ ଉପରେ ଚଢାଇଦେଲେ ଟ୍ରାକ୍ଟର !
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୦ ହଜାର ତଳକୁ ଖସିଲା ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୯୮୩୩ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୮୭୨୯୫ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଶିବାଡ ଘାଟିରେ ଓଲଟିଲା ଇସପାତ୍, ୮ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଶୁକ୍ରବାରଠୁ ଲିଭିବ ଅମର ଯବାନ ଜ୍ୟୋତି : ୫୦ ବର୍ଷ ତଳେ ଶୁଭାରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ଇନ୍ଦିରା ଗାନ୍ଧୀ
  • ||
  • ଟି୨୦ ବିଶ୍ୱକପ୍ : ଖେଳସୂଚୀ ଜାରି କଲା ଆଇସିସି, ଏହି ତାରିଖରେ ଭାରତ-ପାକିସ୍ତାନ ମହା ମୁକାବିଲା
  • ||
  • ଦ୍ୱିତୀୟ ଦିନିକିଆରେ କମ୍ ବ୍ୟାକ୍ କରିବ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ! ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ବିପକ୍ଷରେ ସିରିଜ୍ ବରାବର ଲକ୍ଷ୍ୟ
  • ||

ନିଜ ସାବତ ମାଆଙ୍କ ଭାଇଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ଚାହଁନ୍ତି ଏହି ସୁନ୍ଦରୀ ଅଭିନେତ୍ରୀ : ନାଁ ଜାଣି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ ଆପଣ

21/09/2019 at 3:41 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୨୧/୯: ବଲିଉଡ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଅନେକ ଷ୍ଟାର ଏଣ୍ଟ୍ରି କରି ସାରିଛନ୍ତି ଏବଂ ଆହୁରି ଅନେକ ଷ୍ଟାର ଏଣ୍ଟ୍ରି କରିବେ ବୋଲି ଗୋଡ଼ ଟେକି ବସିଛନ୍ତି। ଅଭିନେତା ସୈଫ ଅଲ୍ଲୀ ଖାନଙ୍କ ଝିଅ ସାରା ଅଲ୍ଲୀ ଖାନ୍ ‘କେଦାରନାଥ’ ଫିଲ୍ମରୁ ଡେବ୍ୟୁ କରି ସାରିଛନ୍ତି। ବର୍ଷେ ମଧ୍ୟରେ ତାଙ୍କର ଦୁଇଟି ଫିଲ୍ମ ରିଲିଜ ହୋଇ ସାରିଛି। ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ତାଙ୍କର ତୃତୀୟ ଫିଲ୍ମ କାର୍ତ୍ତିକ ଆର୍ୟନଙ୍କ ସହ ଆସୁଅଛି।

‘କେଦାରନାଥ’ ଫିଲ୍ମରେ ଦମଦାର ଅଭିନୟ କରି ଦର୍ଶକଙ୍କ ହୃଦୟରେ ସ୍ଥାନ ସୃଷ୍ଟି କରିଥିବା ସାରା ଅଲ୍ଲୀ ଖାନ୍ ନିଜ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନକୁ ସବୁବେଳେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରୁହନ୍ତି।

ସାରା ଅଲ୍ଲୀ ଖାନ୍ ‘କଫି ଓ୍ବିଥ୍ କରଣ’ରେ ଏହା କହି ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରି ଦେଇଥିଲେ ଯେ ସେ ରଣବୀର କପୁରଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି। ସେହି ସମୟରେ ସାରାଙ୍କ ବାପା ମଧ୍ୟ ସେଠାରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ। ରଣବୀର କପୁର ,କରୀନା କପୁରଙ୍କ କଜିନ୍ ଭାଇ ହୋଇଥିବାବେଳେ ସାରା ଅଲ୍ଲୀ ଖାନ୍ ,କରୀନା କପୁରଙ୍କ ସାବତ ଝିଅ। ଏହି ବୟାନ ପରେ ସାରା ଅଲ୍ଲୀ ଖାନଙ୍କୁ ନେଇ ବହୁତ ଚର୍ଚ୍ଚା ହୋଇଥିଲା।

ସାରାଙ୍କୁ ଏବେ ମାତ୍ର ୨୪ବର୍ଷ। ସାରା ଏବେ କାର୍ତ୍ତିକ ଆର୍ୟନଙ୍କୁ ଡେଟ୍ କରୁଛନ୍ତି। ଉଭୟଙ୍କୁ ଅନେକ ସ୍ଥାନରେ ଏକାଠି ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି। ଏମାନେ ଏକାଠି ‘ଲଭ ଆଜ କଲ୍’ ଫିଲ୍ମରେ ନଜର ଆସିବେ। ଏହି ଫିଲ୍ମ ଆସନ୍ତା ବର୍ଷ ଭାଲେଣ୍ଟାଇନ୍ ଡେ ରେ ରିଲିଜ ହେବ। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ସାରା ବରୁଣ ଧଓ୍ବନଙ୍କ ସହ ‘କୁଲି ନମ୍ବର ୧’ରେ ନଜର ଆସିବେ।

   Related Posts