Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୫୩୯ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ବିଜେପି ନେତା ଫଡନାଭୀସଙ୍କ ଶରଣରେ କଂଗ୍ରେସ ନେତା, କହିଲେ- ‘ଆମ ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କୁ ଜିତିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କର’
  • ||
  • ଆସୁଛି ବଡ ବର୍ଷା : ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଲଘୁଚାପରେ ପରିଣତ ହେବ ଘୂର୍ଣ୍ଣିବଳୟ
  • ||
  • ଉପରମୁଣ୍ଡରେ ବର୍ଷା, ବଢୁଛି ହୀରାକୁଦର ଜଳସ୍ତର
  • ||
  • ମହାନଦୀରେ ଭାସିଗଲେ ହାତୀପଲ : ମୁଣ୍ଡଳି ବ୍ରିଜରେ ଲାଖି ରହିଛି ହାତୀ ଛୁଆ
  • ||

୬୬ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ବୃଦ୍ଧଙ୍କୁ ବିବାହ କରି ପ୍ରେମିକର ମା ହେଲେ ୨୩ ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ଯୁବତୀ; ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଲା ଫଟୋ

31/01/2019 at 1:12 PM

ଚଣ୍ଡୀଗଡ଼ ୩୧/୧ : ବିଦେଶ ଯିବା ପାଇଁ ନିଜ ଭାଇ ଭଉଣୀଙ୍କ ବାହାଘର ମାମଲା ଥଣ୍ଡା ନପଡ଼ୁଣୁ ଜଣେ ୨୩ ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ଯୁବତୀ ୬୬ବର୍ଷ ବୃଦ୍ଧଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିବା ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି | ଏହି ବିବାହର ଫଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି | ତେବେ ଏହି ବିବାହ ପଚାର ସତ୍ୟତା ଏବେ ଯାଏଁ ଜଣାପଡିନାହିଁ | ଉଭୟଙ୍କ ପରିବାର ବିବାହକୁ ନେଇ କୌଣସି ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ରଖିନାହାନ୍ତି | କିନ୍ତୁ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଏହି ବିବାହକୁ ନେଇ ଅନେଲା ଥଟ୍ଟା ପରିହାସ କରାଯାଇଛି |


କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଚଣ୍ଡୀଗଡ଼ରେ ହୋଇଥିଲା ଏହି ବିବାହ | ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଲୋକେ କଟାକ୍ଷ କରିଛନ୍ତି ଯେ, ଯୁବତୀ ବୃଦ୍ଧଙ୍କୁ ନୁହେଁ ବରଂ ବୃଦ୍ଧଙ୍କ ପୁଅକୁ ପ୍ରେମ ବିବାହ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ | କିନ୍ତୁ ବୃଦ୍ଧଙ୍କ ପୁଅ ପୂର୍ବରୁ ବିବାହିତ ଏବଂ ତାଙ୍କର ପୁଅଝିଅ ମଧ୍ୟ ଅଛନ୍ତି | ବୃଦ୍ଧଙ୍କ ପୁଅ ଓ ବୋହୁ ମଧ୍ୟରେ ସମ୍ପର୍କ ଭଲ ନଥିଲା | ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସବୁବେଳେ ଝଗଡା ହୋଇଥାଏ | ଏଭଳି ସ୍ଥିତିରେ ଯୁବତୀ ଜଣକ ବୃଦ୍ଧକୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ | ଯୁବତୀ ନିଜ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ସହମତିରେ ଏହି ବିବାହ କରିଛନ୍ତି |


କିଛି ଲୋକଙ୍କ କହିବାନୁଯାୟୀ, ବୃଦ୍ଧଙ୍କ ୪ ଏକର ଜମି ରହିଛି | ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଯୁବତୀ ବୃଦ୍ଧଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି | ଯୁବତୀଙ୍କର ଏହା ଦ୍ୱିତୀୟ ବିବାହ ବୋଲି ମଧ୍ୟ କେହି କେହି କହିଛନ୍ତି |

   Related Posts