Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପରଲୋକରେ ରାଜ୍ୟସଭା ସାଂସଦ ରଘୁନାଥ ମହାପାତ୍ର
  • ||
  • ଦୁର୍ଘଟଣାରେ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ ପ୍ରତାପ ଷଡ଼ଙ୍ଗୀ ଆହାତ, ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ କାର୍‌କୁ ପିଟିଲା ଟ୍ରାକ୍ଟର
  • ||
  • କମୁନି ସଂକ୍ରମଣ : ଆଜି ବି ଦେଶରେ ୪ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ, ୪୦୯୨ ମୃତ
  • ||
  • ଦନ୍ତାକୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ମାଲବାହୀ ଟ୍ରେନ୍, ଗୋଡରେ ଲାଗିଛି ଶକ୍ତ ଆଘାତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କରୋନା ନେଲା ଆଉ ୧୯ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ୨୧୮୦ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ୧୦ ହଜାର ଉପରେ କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ, ରାଜ୍ୟରେ ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୦,୬୩୫ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • କମିଛି ତାତି, ୨ ଦିନ ପରେ ପୁଣି ବଢିବ ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ପ୍ରକୋପ
  • ||

ଅନ୍‌ଲାଇନରେ ହୋଟେଲ ରୁମ୍ ବୁକିଂ କରି ଚଳାଉଥିଲେ ସେକ୍ସ ରାକେଟ୍, ୨୧ ଜଣ ଯୁବତୀଙ୍କୁ କରାଗଲା କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ

7/11/2019 at 6:59 PM

ଜୟପୁର୭/୧୧: ଏକ ଲଜ୍ଜାଜନକ ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ଅନ୍‌ଲାଇନରେ ହୋଟେଲ ରୁମ୍ ବୁକିଂ କରି ସେକ୍ସ ରାକେଟ ଚଳାଉଥିବା ଯୁବକ ଓ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିଛି। ବଜାଜ୍ ନଗର ଥାନାର ଅଧିକାରୀଙ୍କ କହିବା ଅନୁସାରେ ପୃଥକ ପୃଥକ ତିନୋଟି ହୋଟେଲରୁ ୨୧ ଜଣ ଯୁବତୀ ଓ ୪ ଯୁବକ ଗିରଫ ​ ହୋଇଛନ୍ତି। ପୋଲିସର ଛାନଭିନ୍ ସମୟରେ କିଛି ଯୁବକ ଓ ଯୁବତୀ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିଲେ। ହୋଟେଲରେ ଏମାନେ କାହିଁକି ରହି ଥିଲେ, କଣ କରୁଥିଲେ ଏ ସଂକ୍ରାନ୍ତରେ ଡିସିପି ରାହୁଲ ଜୈନ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି।

ସେକ୍ସ ରାକେଟରେ ସଂପୃକ୍ତ ଯୁବକ ଓ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ପୋଲିସ କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ କରିଛି। ଯୁବତୀଙ୍କ କହିବା ଅନୁସାରେ ସେମାନେ ବୁଲିବା ପାଇଁ ଆସିଥିଲେ। ସେମାନେ ଓୟୋ ମାଧ୍ୟରେ ରୁମ ବୁକିଂ କରିଥିଲେ ବୋଲି ସଫେଇ ଦେଇଛନ୍ତି। ଅନ୍ୟପଟେ ଡିସିପି ରାହୁଲ ଜୈନ ପ୍ରକୃତ ଘଟଣାର ପର୍ଦ୍ଦାଫାଶ କରିଛନ୍ତି। ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଗିରଫ ହୋଇଥିବା ଯୁବକ ଓ ଯୁବତୀ‌​‌ ସେକ୍ସ ରାକେଟ୍‌ କାରବାର କରୁଥିଲେ।  ଯୁବତୀ ଗିରଫ ହୋଇଥିବା ହୋଟେଲରେ ପୂର୍ବରୁ ସେକ୍ସ ରାକେଟ ଚାଲିଥିଲା। ଏହି ଘଟଣାରେ ଦୁଇ ହୋଟେଲ ବନ୍ଦ କରିବା ଲାଗି ପ୍ରଶାସନ ନିର୍ଦେଶ ଦେଇଥିଲେ। ପଣି ସମାନ ସ୍ଥାନରେ ସେକ୍ସ ରାକେଟ ଚାଲିଥିବା କଥା ଡିସିପି କହିଛନ୍ତି।

ଡିସିପି ରାହୁଲ ଜୈନଙ୍କ କହିବା ଅନୁସାରେ ଏହି ୨୧ ଜଣ ଯୁବତୀ ହୋଟେଲରେ ରହୁଥିଲେ। ଅନ୍ୟ ଗୋଟିଏ ସେକ୍ସ ରାକେଟ ସହ ମିଶି ଏମାନେ କାମ କରୁଥିଲେ। ଓୟୋ ଓ ଅନଲାଇନ ହୋଟେଲ ବୁକିଂ କରି ଏହି ଯୁବତୀ ସେକ୍ସ କାରବାର କରୁଥିଲେ। ପ୍ରତିଦିନ ଏମାନେ ହୋଟେଲ ବଦଳାଇ ଥାଆନ୍ତି। ଅନଲାଇନରେ ନୂଆ ନୂଆ ହୋଟେଲର ରୁମ ବୁକିଂ କରିଥାଆନ୍ତି। ନୂଆ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ସହ ପୁଣି ନୂଆ ହୋଟେଲରେ ଏମାନେ ସେକ୍ସ କାରବାର କରନ୍ତି। ଏସବୁ ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବା ପରେ ୨୧ ଜଣ ଯୁବତୀ ଓ ୪ଜଣ ଯୁବକଙ୍କୁ ​‌​‌ପୋଲିସ କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ କରିଛି।

   Related Posts