Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପରୀ ହତ୍ୟା ମାମଲା, SIT ତଦନ୍ତରେ ହାଇକୋର୍ଟ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ- ବିଜେଡି
  • ||
  • ଶଙ୍ଖ ନଦୀରେ ବୁଡ଼ି ଜଣେ ଯୁବକ ନିଖୋଜ, ୪ ଜଣ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • ତାଳପଦର ବିଜୁ ସେତୁ ଭୁଶୁଡିବା ଘଟଣା: ଗ୍ରାମ୍ୟ ଉନ୍ନୟନ ବିଭାଗ ଏସ୍‌ଡିଓ ଅସିତ ପାତ୍ର ଗିରଫ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ଜଣେ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୯୦୦ ଛୁଇଁଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୮୩ କୋଭିଡ୍ ସଂକ୍ରମିତ, ୩୩୩୩୧୦ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଦେଶରେ କମୁଛି କୋଭିଡ଼ ସଂକ୍ରମଣ, ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ୧୫,୧୪୪ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଜୟପୁର : ଚଳନ୍ତା ବସ୍‌ରେ ଲାଗିଲା ବିଦ୍ୟୁତ ତାର ; ୬ ମୃତ , ୧୭ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଅପରେସନ ଗ୍ରୀନ କ୍ଲିନ, ପ୍ରାୟ ୧୨ କୋଟି ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ ଚାଷ ନଷ୍ଟ
  • ||
  • ଦିଲ୍ଲୀ: କରୋନା ଟିକା ନେବା ପରେ ୫୧ ଜଣଙ୍କ ଠାରେ ଦେଖାଗଲା ପାର୍ଶ୍ବ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା
  • ||

୨୦୨୦ ମସିହାର ବାର୍ଷିକ ଏହି ଚାରୋଟି ରାଶିର ବଦଳିବ ଭାଗ୍ୟ, ଜାଣନ୍ତୁ କେମିତି କଟିବ

25/11/2019 at 8:51 PM

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ୨୦୨୦ ମସିହାର ବାର୍ଷିକ ରାଶିଫଳରେ ୪ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସଂପର୍କରେ ବିସ୍ତୃତ ଭାବେ ଅଲୋଚନା ହୋଇଛି। ଭବିଷ୍ୟତ, ବ୍ୟବସାୟ, ପରିବାର ସମସ୍ୟା, ପ୍ରେମ ବିବାହ ଓ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ଆଦି ସଂପର୍କରେ ଆଲୋଚନା ହୋଇଛି। ଆସନ୍ତା ୨୦୨୦ ମସିହା ଆପଣଙ୍କର କିପରି ରହିବ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା।


ମେଷ- ମେଷ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଚିନ୍ତା ଶକ୍ତି ଅଧିକ ହୋଇଥାଏ। ତେଣୁ ଯେଉଁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବେ ତାହା ହିଁ ଠିକ ରହିବ। ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟାରେ ଶୁଭ ଫଳ ପାଇବେ। କାମରେ ସଫଳତା ବ୍ୟବସାୟରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବାସହ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ଖୁସିରେ ସମୟ ବିତିବ । ଭ୍ରମଣ ଯୋଗ ରହିଛି । ଚାକିରୀରେ ଉଚ୍ଚ ପଦବୀ ମିଳିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ସାମ୍ୟକ ମାତ୍ରାରେ ଦୁଃଖ ଆସି ପାରେ। ତେଣୁ ପରିବାର ଓ ସଂପର୍କୀୟଙ୍କ ସହିତ ସୁସଂପର୍କ ସ୍ଥାପନ କରିବେ। ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟାବସ୍ଥାରେ ମଧ୍ୟ ଟିକେ ସମସ୍ୟା ଦେଖା ଦେଇ ପାରେ।


ବୃଷ – ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ବୁଝି ବିଚାରୀ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବେ। ବ୍ୟବସାୟରେ ବୃଦ୍ଧି ଓ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ଖୁସିରେ ସମୟ ବିତିବ। ପ୍ରେମ କରୁଥିଲେ ସେଥିରେ ସଫଳ ହେବେ। ଚାକିରୀରେ ଉଚ୍ଚ ପଦବୀ ମିଳିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଲାଭବାନ ହେବେ। ଧାର ଆକାରରେ କାହାକକୁ ଟଙ୍କା ଦେବେ ନାହିଁ।


ମିଥୁନ – ବ୍ୟବସାୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସଫଳତା ମିଳିବ। ଯେଉଁ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବେ ସେଥିରେ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାର ବାଧା ବିଘ୍ନ ଆସିବା ପରେ। ଏହା ସତ୍ବେ ବି ସଫଳତା ପାଇବେ। ତେଣୁ ୨୦୨୦ ବର୍ଷରେ ବହୁ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡ଼ିବ। ଘରର ପିଲା ଓ ପତ୍ନୀଙ୍କ ଶରୀର ଅସୁସ୍ଥ ହୋଇପାରେ। ଏହି ବର୍ଷ ଶେଷରେ ଆପଣ ଚାହୁଁଥିବା କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିଶ୍ଚିତ ସଫଳ ହେବେ।


କର୍କଟ – କାହା ସହିତ ଶତ୍ରୁତା କରିବେ ନାହିଁ। ଆସନ୍ତା ବର୍ଷ ଆପଣଙ୍କ ଚାରିପାଖରେ ଶତ୍ରୁ ଲାଗି ରହିବେ। ତେଣୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ପାଉଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ପାଖରୁ ସହଯୋଗ ମିଳିବ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭବାନ ହେବେ। ଆୟ ଟଙ୍କା ଠିକ୍ ବାଟରେ ବିନିଯୋଗ କରିବେ। ଶିକ୍ଷା ଓ ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ପାଇବେ।

   Related Posts