Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପୁଣି ନକଲି ଘିଅ କାରଖାନାରେ ରେଡ୍‌, ମାଲିକ ଫେରାର
  • ||
  • ବିଧାନସଭା ଆଗରେ ମାଆ ଓ ପୁଅଙ୍କ ଆତ୍ମାହୁତି ଉଦ୍ୟମ ଘଟଣା: ସ୍ପଷ୍ଟୀକରଣ ରଖିଲା ଜଗତସିଂହପୁର ପୋଲିସ
  • ||
  • ଲିଭର ପ୍ରତ୍ୟାରୋପଣ ପାଇଁ ସମ୍‌ ହସ୍ପିଟାଲ ଓ ଏସିଆନ ଇନ୍‌ଷ୍ଟିଚ୍ୟୁଟ୍‌ ଅଫ ଗ୍ୟାଷ୍ଟ୍ରୋଏନଟେରୋଲୋଜି (ଏଆଇଜି ) ମଧ୍ୟରେ ବୁଝାମଣା ସ୍ଵାକ୍ଷରିତ
  • ||
  • ଆନ୍ଦୋଳନରତ କୃଷକଙ୍କୁ ଗୃହ ମନ୍ତ୍ରୀ ଶାହାଙ୍କ ସନ୍ଦେଶ, ସରକାର ଆପଣଙ୍କ ଦାବି ଓ ସମସ୍ୟା ଉପରେ ଆଲୋଚନା କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ
  • ||
  • ଡିସେମ୍ବର ମାସ ପାଇଁ ଗାଇଡ୍‌ ଲାଇନ୍ ଜାରି କଲେ ରାଜ୍ୟ ସରକାର
  • ||
  • ଭାଇ ହେଲା ଭଗାରୀ: ଜମିବାଡି ଲୋଭରେ ନିଜ ରକ୍ତ ସଂପର୍କର ଭାଇ-ପୁତୁରାକୁ ଦେଲା ହାଣି
  • ||
  • ଅଭୟକାନ୍ତଙ୍କ ଲିଙ୍କ୍‌ର ଖୋଳତାଡ଼: ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଯିବ ନୋଟିସ୍, କିଏ ବଫାଦାର- କିଏ ଗଡ଼ ଫାଦର?
  • ||
  • ପରୀ ହତ୍ୟା ମାମଲା: ଅରୁଣ ବୋଥ୍ରାଙ୍କ ନେତୃତ୍ବରେ ୫ ଜଣିଆ ଏସ୍‌ଆଇଟି ଟିମ୍‌ ଗଠିତ, ହାଇକୋର୍ଟଙ୍କୁ ଅବଗତ କଲେ ସରକାର
  • ||
  • ସୋର : ବେଙ୍ଗାଲୁରୁରୁ ଲୁଟ୍ ହୋଇଥିବା ୪ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ମିଳିଲା ଚାଉଳ ଡବାରୁ
  • ||
  • ତେଲକୋଇ : ମଞ୍ଚାରେ ଶୋଇଥିବା ବେଳେ ଲାଗିଗଲା ନିଆଁ, ପୋଡି ହୋଇ ମହିଳା ଗୁରୁତର
  • ||

ଆଜି କୁରୁକ୍ଷେତ୍ରରେ ବିଜେପିର ‘କୃଷ୍ଣ’ ମୋଦି ଫୁଙ୍କିବେ ୨୦୧୯ ନିର୍ବାଚନୀ ଯୁଦ୍ଧ ପାଇଁ ଶଙ୍ଖ

12/02/2019 at 12:39 PM

କୁରୁକ୍ଷେତ୍ର ୧୨/୨ : ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି ଆଜି ନିର୍ବାଚନୀ ମହାଭାରତ ପୂର୍ବରୁ ବାସ୍ତବ ମହାଭାରତର ଯୁଦ୍ଧକ୍ଷେତ୍ର ଧର୍ମନଗରୀ କୁରୁକ୍ଷେତ୍ରରେ ପହଞ୍ଚିଛନ୍ତି । ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ମନୋହରଲାଲଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ ବିଜେପି ସରକାରଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକାଳ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରତିବର୍ଷ ୩ଥର ହରିୟାଣା ଆସୁଥିବା ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଏଥରର ଗସ୍ତ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର | ଦେଶର ମହିଳାଙ୍କୁ ସ୍ୱଚ୍ଛତାର ମନ୍ତ୍ର ଫୁଙ୍କିବାକୁ ମୋଦି ଆଜି କୁରୁକ୍ଷେତ୍ର ଗସ୍ତରେ ଯାଇଛନ୍ତି | ମହାଭାରତର ଯୁଦ୍ଧଭୂମି ତଥା ଭଗବତ ଗୀତାର ଜନ୍ମସ୍ଥଳୀରୁ ମୋଦି ଆଜି ୨୦୧୯ ନିର୍ବାଚନର ଶଙ୍ଖ ଫୁଙ୍କିବେ ଶ୍ରୀକୃଷ୍ଣଙ୍କ ଭଳି |


୨୦୧୯ ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ଗୋଟିଏ ପଟେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି ଏବଂ ବିଜେପି ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ଅମିତ ଶାହଙ୍କ ଯୋଡି ତ ଅପରପକ୍ଷରେ କଂଗ୍ରେସ ସମେତ ସମସ୍ତ ରାଜନୈତିକ ଦଳ | କେନ୍ଦ୍ରରେ ପୁଣି ସରକାର ଗଠନ ପାଇଁ ମୋଦିଙ୍କୁ ଗୋଟି ଗୋଟି ଆସନର ଆବଶ୍ୟକତା ରହିଛି | ହରିୟାଣାରୁ ୧୦ଟି ଲୋକସଭା ଆସନ ରହିଛି | ୧୦ଟି ଆସନ ମଧ୍ୟରୁ ୭ଟି ବିଜେପିର ଏବଂ ୩ଟି ଅନ୍ୟ ରଜନୈତିକ ଦଳ ହାତରେ ରହିଛି | ଉତ୍ତର ହରିୟାଣାରେ ମୋଦି ୨୦୧୯ ନିର୍ବାଚନର ବିଗୁଲ ବଜାଇ ବିକାଶର ମନ୍ତ୍ର ଫୁଙ୍କିବା ସହ ଜାଠ୍‌ ଲେଣ୍ଡ ସମେତ ଅନ୍ୟ ରାଜ୍ୟରେ ମଧ୍ୟ ନିର୍ବାଚନୀ ପ୍ରଚାର ଆରମ୍ଭ କରିବେ |
ବିଜେପି ଚଳିତ ବର୍ଷ ମହିଳା ଏବଂ ଯୁବ ପିଢ଼ିକୁ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଫୋକସରେ ରଖିଛି ବିଜେପି | ମୋଦି ଘର ଘର ବୁଲି ମହିଳାଙ୍କୁ ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧିତ କରିବା ପାଇଁ ରଣନୀତି ପ୍ରସ୍ତୁତ କରୁଛନ୍ତି |



ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି କୁରୁକ୍ଷେତ୍ରରେ ଆୟୋଜିତ ସ୍ୱଚ୍ଛ ଶକ୍ତି ମିଶନ ୨୦୧୯ ଅଭିଯାନରେ ନିଜ ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସହ କର୍ମୀଙ୍କ ମନୋବଳ ବଢାଇବେ । ଏଥିସହ ଦଳର ନିର୍ବାଚନୀ ସ୍ଥିତିକୁ ଦୃଢ କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତି କରୁଛନ୍ତି | ବିଜେପି ଚତୁରତାର ସହ କୁରୁକ୍ଷେତ୍ରରେ ମୋଦିଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମର ଆୟୋଜନ କରିଛି | ବିଜେପିର ବିଦ୍ରୋହୀ ସାଂସଦ ରାଜକୁମାର ସୈନି ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ମଂଚରେ ମୋଦିଙ୍କ ସହ ଦେଖାଦେବେ ନାହିଁ |
ହରିୟାଣାରୁ ରାଜନୈତିକ ଯୁଦ୍ଧର ଶୁଭାରମ୍ଭ ମୋଦିଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇଛି |

   Related Posts