Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କୁକୁଡାକୁ ଖାଇଗଲେ ବୁଲା କୁକୁର, ରାଗି ଯାଇ ଗୁଳି କରିଦେଲା ମାଲିକ : ଥାନାରେ ମାମଲା
  • ||
  • ଗୋଆରେ ଏନସିପି-ଶିବସେନାର ହାତ ଛାଡିଦେଲା କଂଗ୍ରେସ, କହିଲା-‘ଆମର ଏକାକି ଜିତିବା କ୍ଷମତା ଅଛି’
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୩ ଲକ୍ଷ ୧୭ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୪୯୧ ମୃତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୭ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୦୧କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ପୁଣି ୧୦ ହଜାର ଉପରେ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୦୩୬୮ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୭୭୪୬୨ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • କ୍ୟାପ୍ଟେନ୍ ନୁହେଁ କିନ୍ତୁ ଜୋଶ୍ ଏବେବି ଅଛି : ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ଅଧିନାୟକଙ୍କ ସହ ମୁହାଁମୁହିଁ ହେଲେ କୋହଲି
  • ||
  • ପ୍ରଚାର ବେଳେ ବିଜେପି ପ୍ରାର୍ଥୀ ହଟହଟା, ତଡିଦେଲେ ଗାଁ ଲୋକେ
  • ||
  • ଚୌଦ୍ୱାର ସୁନା ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କୁ ଗୁଳିମାଡ ଓ ଲୁଟ୍ ଘଟଣା : ଉଚ୍ଚସ୍ତରୀୟ ତଦନ୍ତ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଲେ ଡିସିପି
  • ||

“୨୦୧୯ ନିର୍ବାଚନ କେବଳ ନିର୍ବାଚନ ନୁହେଁ ବରଂ କୌରବ ପାଣ୍ଡବ ଯୁଦ୍ଧ” : ମେନକା ଗାନ୍ଧୀ

31/03/2019 at 6:06 PM

ଲକ୍ଷ୍ନୌ ୩୧/୩ : କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ ତଥା ସୁଲତାନପୁର ବିଜେପି ପ୍ରାର୍ଥୀ ମେନକା ଗାନ୍ଧୀ ଆଜି ଏକ ଜନସଭାକୁ ସମ୍ବୋଧିତ କଲାବେଳେ କହିଥିଲେ ଯେ, ୨୦୧୯ ସାଧାରଣ ନିର୍ବାଚନ କେବଳ ଏକ ନିର୍ବାଚନ ନୁହେଁ ବରଂ କୌରବ ପାଣ୍ଡବ ଯୁଦ୍ଧ | ଭଲ ଏବଂ ଖରାପ ମଧ୍ୟରେ ଯୁଦ୍ଧ | ସେଥିପାଇଁ ଜନତାଙ୍କୁ ତାଙ୍କୁ ହିଁ ଭୋଟ ଦେବା ଉଚିତ ଯିଏ ବିକାଶ କଥା କହୁଛନ୍ତି | ଜନତା କିଭଳି ମାହୋଲ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ସେହି ନିଷ୍ପତ୍ତି ଜନତାଙ୍କୁ ହିଁ ନେବାକୁ ପଡିବ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ମେନକା | ଯେଉଁମାନେ ଜନତାଙ୍କୁ ଡରାଉଛନ୍ତି, ଧମକ ଦେଉଛନ୍ତି, ଲୋକଙ୍କ ଠାରୁ ଟଙ୍କା ଅସୁଲ କରୁଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କୁ ଭୋଟ ନଦେଇ ବରଂ ଯିଏ ଜନତାଙ୍କ ଉନ୍ନତି କରିପାରିବ ସେହିଭଳି ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କୁ ଭୋଟ ଦେବା ପାଇଁ ଲୋକଙ୍କୁ ପ୍ରେରଣା ଯୋଗାଇଥିଲେ ମେନକା |

2019 का चुनाव कौरव-पांडव की लड़ाई है: केंद्रीय मंत्री मेनका गांधी

केंद्रीय मंत्री व सुल्तानपुर से भाजपा की उम्मीदवार मेनका गांधी ने रविवार को जिले में एक जनसभा को संबोधित करते हुए कहा कि 2019 का चुनाव सिर्फ चुनाव नहीं बल्कि कौरव-पांडव की लड़ाई है। यहां पढ़ें पूरी खबर:https://www.amarujala.com/lucknow/menka-gandhi-campaigning-in-sultanpur

Amar Ujala Lucknow ಅವರಿಂದ ಈ ದಿನದಂದು ಪೋಸ್ಟ್ ಮಾಡಲಾಗಿದೆ ಭಾನುವಾರ, ಮಾರ್ಚ್ 31, 2019


ସେ କହିଥିଲେ ଯେ, ଯେଉଁଠାରେ ସେ ଚାଲନ୍ତି ସେଠାରେ ବନ୍ଧୁକ ଚାଲେନାହିଁ, ଗୁଣ୍ଡାଗର୍ଦି ହୁଏନାହିଁ | ସେଥିପାଇଁ ଏମିତି ପ୍ରାର୍ଥୀ ଚୟନ କରିବେ ଯିଏ ସାଧାରଣ ଜନତାଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ ସହଯୋଗ କରୁଥିବା | ମେନକା ଗାନ୍ଧୀ ବିଜେପିର ପ୍ରଶଂସା କରି କହିଥିଲେ ଯେ, ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦିଙ୍କ ଶାସନକାଳରେ ମହିଳାଙ୍କୁ ସମ୍ମାନ ମିଳିଛି | ଅନେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ମହିଳାଙ୍କୁ ଅଗ୍ରାହ୍ୟ ଦିଆଯାଇଛି | ସ୍ୱଚ୍ଛତା ଉପରେ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦିଆଯାଇଛି | ଗାଁ, ସହରକୁ ସ୍ୱଚ୍ଛ ରଖିବା ପାଇଁ ଶୌଚାଳୟ ତିଆରି କରାଗଲା | ମହିଳାଙ୍କ ସୁବିଧା ପାଇଁ ଗ୍ୟାସ ସିଲିଣ୍ଡର ଦିଆଗଲା | ଅନେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଦେଶର ବହୁ ଉନ୍ନତି ହୋଇଛି | ସେଥିପାଇଁ ବିଜେପିକୁ ଚୟନ କରିବା ସବୁଠାରୁ ଠିକ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ମେନକା ଗାନ୍ଧୀ |

मेनका गांधी ने सुल्तानपुर में जनसभा संबोधित की।

मेनका गांधी ने सुल्तानपुर में जनसभा संबोधित की। यहां पढ़ें पूरी खबर:https://www.amarujala.com/lucknow/menka-gandhi-campaigning-in-sultanpur #MenkaGandhi #LokSabhaElections2019 #BJP

Amar Ujala Lucknow ಅವರಿಂದ ಈ ದಿನದಂದು ಪೋಸ್ಟ್ ಮಾಡಲಾಗಿದೆ ಭಾನುವಾರ, ಮಾರ್ಚ್ 31, 2019

   Related Posts