Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଫେବୃଆରୀ ପାଇଁ କୋଭିଡ୍ ଗାଇଡ୍ଲାଇନ୍: ଏବେ ସିନେମା ହଲ୍ରେ ବସି ପାରିବେ ୫୦%ରୁ ଅଧିକ ଦର୍ଶକ, ସଭିଙ୍କ ପାଇଁ ଖୋଲିଲା ସ୍ଵିମିଂ ପୁଲ୍
  • ||
  • ଜାମିନ ସତ୍ତ୍ଵେ ଜେଲ୍‌ରେ ରହିବେ ପାଠକ ବାପ-ପୁଅ
  • ||
  • ପାଠକ ବାପ-ପୁଅଙ୍କୁ ମିଳିଲା ଜାମିନ‌
  • ||
  • ବିସିସିଆଇର ଘୋଷଣା-ଫେବୃଆରୀ ୧୮ରେ ଚେନ୍ନାଇରେ ହେବ ଆଇପିଏଲ ୨୦୨୧ ପାଇଁ ଖେଳାଳିଙ୍କ ନିଲାମୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ‘ପରୀକ୍ଷା ଦର୍ପଣ’ ପୁସ୍ତକ ଉନ୍ମୋଚିତ, ମାଟ୍ରିକ୍ ପରୀକ୍ଷାର୍ଥୀ ହେବେ ଉପକୃତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୩୮ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍‌, ୩୩୪୬୬୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଜି.ଉଦୟଗିରି : ବାଇକ୍-ଅଟୋ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା : ଜଣେ ମୃତ, ତିନି ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ଭୁବନେଶ୍ବର ବ୍ଲକ୍ କନିଷ୍ଠ ଯନ୍ତ୍ରୀ ଶୁଭେନ୍ଦୁ କୁମାର ପ୍ରଧାନ, ଆୟ ବହିର୍ଭୂତ ସମ୍ପତ୍ତି ଠୁଳ ଅଭିଯୋଗରେ ଚଢାଉ
  • ||
  • ଦିଲ୍ଲୀ ପୋଲିସର ଆକ୍ସନ : ଟ୍ରାକ୍ଟର ରାଲି ବେଳେ ହିଂସା ପରେ ୨୨ଟି ମାମଲା ରୁଜୁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଅଟୋକୁ ଧକ୍କା ଦେଲା କାର୍, ୪ ଗୁରୁତର
  • ||

“୨୦୧୯ ନିର୍ବାଚନ କେବଳ ନିର୍ବାଚନ ନୁହେଁ ବରଂ କୌରବ ପାଣ୍ଡବ ଯୁଦ୍ଧ” : ମେନକା ଗାନ୍ଧୀ

31/03/2019 at 6:06 PM

ଲକ୍ଷ୍ନୌ ୩୧/୩ : କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ ତଥା ସୁଲତାନପୁର ବିଜେପି ପ୍ରାର୍ଥୀ ମେନକା ଗାନ୍ଧୀ ଆଜି ଏକ ଜନସଭାକୁ ସମ୍ବୋଧିତ କଲାବେଳେ କହିଥିଲେ ଯେ, ୨୦୧୯ ସାଧାରଣ ନିର୍ବାଚନ କେବଳ ଏକ ନିର୍ବାଚନ ନୁହେଁ ବରଂ କୌରବ ପାଣ୍ଡବ ଯୁଦ୍ଧ | ଭଲ ଏବଂ ଖରାପ ମଧ୍ୟରେ ଯୁଦ୍ଧ | ସେଥିପାଇଁ ଜନତାଙ୍କୁ ତାଙ୍କୁ ହିଁ ଭୋଟ ଦେବା ଉଚିତ ଯିଏ ବିକାଶ କଥା କହୁଛନ୍ତି | ଜନତା କିଭଳି ମାହୋଲ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ସେହି ନିଷ୍ପତ୍ତି ଜନତାଙ୍କୁ ହିଁ ନେବାକୁ ପଡିବ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ମେନକା | ଯେଉଁମାନେ ଜନତାଙ୍କୁ ଡରାଉଛନ୍ତି, ଧମକ ଦେଉଛନ୍ତି, ଲୋକଙ୍କ ଠାରୁ ଟଙ୍କା ଅସୁଲ କରୁଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କୁ ଭୋଟ ନଦେଇ ବରଂ ଯିଏ ଜନତାଙ୍କ ଉନ୍ନତି କରିପାରିବ ସେହିଭଳି ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କୁ ଭୋଟ ଦେବା ପାଇଁ ଲୋକଙ୍କୁ ପ୍ରେରଣା ଯୋଗାଇଥିଲେ ମେନକା |

2019 का चुनाव कौरव-पांडव की लड़ाई है: केंद्रीय मंत्री मेनका गांधी

केंद्रीय मंत्री व सुल्तानपुर से भाजपा की उम्मीदवार मेनका गांधी ने रविवार को जिले में एक जनसभा को संबोधित करते हुए कहा कि 2019 का चुनाव सिर्फ चुनाव नहीं बल्कि कौरव-पांडव की लड़ाई है। यहां पढ़ें पूरी खबर:https://www.amarujala.com/lucknow/menka-gandhi-campaigning-in-sultanpur

Amar Ujala Lucknow ಅವರಿಂದ ಈ ದಿನದಂದು ಪೋಸ್ಟ್ ಮಾಡಲಾಗಿದೆ ಭಾನುವಾರ, ಮಾರ್ಚ್ 31, 2019


ସେ କହିଥିଲେ ଯେ, ଯେଉଁଠାରେ ସେ ଚାଲନ୍ତି ସେଠାରେ ବନ୍ଧୁକ ଚାଲେନାହିଁ, ଗୁଣ୍ଡାଗର୍ଦି ହୁଏନାହିଁ | ସେଥିପାଇଁ ଏମିତି ପ୍ରାର୍ଥୀ ଚୟନ କରିବେ ଯିଏ ସାଧାରଣ ଜନତାଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ ସହଯୋଗ କରୁଥିବା | ମେନକା ଗାନ୍ଧୀ ବିଜେପିର ପ୍ରଶଂସା କରି କହିଥିଲେ ଯେ, ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦିଙ୍କ ଶାସନକାଳରେ ମହିଳାଙ୍କୁ ସମ୍ମାନ ମିଳିଛି | ଅନେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ମହିଳାଙ୍କୁ ଅଗ୍ରାହ୍ୟ ଦିଆଯାଇଛି | ସ୍ୱଚ୍ଛତା ଉପରେ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦିଆଯାଇଛି | ଗାଁ, ସହରକୁ ସ୍ୱଚ୍ଛ ରଖିବା ପାଇଁ ଶୌଚାଳୟ ତିଆରି କରାଗଲା | ମହିଳାଙ୍କ ସୁବିଧା ପାଇଁ ଗ୍ୟାସ ସିଲିଣ୍ଡର ଦିଆଗଲା | ଅନେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଦେଶର ବହୁ ଉନ୍ନତି ହୋଇଛି | ସେଥିପାଇଁ ବିଜେପିକୁ ଚୟନ କରିବା ସବୁଠାରୁ ଠିକ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ମେନକା ଗାନ୍ଧୀ |

मेनका गांधी ने सुल्तानपुर में जनसभा संबोधित की।

मेनका गांधी ने सुल्तानपुर में जनसभा संबोधित की। यहां पढ़ें पूरी खबर:https://www.amarujala.com/lucknow/menka-gandhi-campaigning-in-sultanpur #MenkaGandhi #LokSabhaElections2019 #BJP

Amar Ujala Lucknow ಅವರಿಂದ ಈ ದಿನದಂದು ಪೋಸ್ಟ್ ಮಾಡಲಾಗಿದೆ ಭಾನುವಾರ, ಮಾರ್ಚ್ 31, 2019

   Related Posts