Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଗତ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ କରୋନାରୁ ଆରୋଗ୍ୟ ହେଲେ ୨୦୧୦ ସଂକ୍ରମିତ
  • ||
  • ମୋଦୀ ସରକାରଙ୍କ ବଡ ନିଷ୍ପତ୍ତି: ଜାମ୍ମୁ-କାଶ୍ମୀରରେ ଯେ କେହି ବି ଜାଗା କିଣି ପାରିବେ, ବିଜ୍ଞପ୍ତି ଜାରି କଲା ଗୃହ ମନ୍ତ୍ରଣାଳୟ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୩ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, ୧୨୭୨ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୨୪୭ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୨୮୩୯୪୨ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : କେନାଲରୁ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ଶୌଚ ହେବାକୁ ଯାଇ ବୁଡିଯାଇଥିବା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ସ୍ତ୍ରୀର ଚରିତ୍ରକୁ ସନ୍ଦେହ କରି ଠେଙ୍ଗାରେ ପିଟି ପିଟି ମାରିଦେଲା, ଅଭିଯୁକ୍ତ ସ୍ବାମୀ ଫେରାର
  • ||
  • ଅନୁଗୋଳ : ଶ୍ରମିକଙ୍କ ସନ୍ଦେହଜନକ ମୃତ୍ୟୁ, ବିଷାକ୍ତ ମଦ ପିଇ ମୃତ୍ୟୁ ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ଯୁବକଙ୍କ କ୍ଷତ ବିକ୍ଷତ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଲେ ପରିବାର ଲୋକ
  • ||
  • ଜଲାପୁଟ ଜଳ ଭଣ୍ଡାରରେ ମାଛଧରା ଡଙ୍ଗା ବୁଡି ୩ ନିଖୋଜ, ଉଦ୍ଧାର କାର୍ଯ୍ୟ ଜାରି
  • ||
  • ପାକିସ୍ତାନ : ପେଶାଓ୍ୱାରରେ ବୋମା ବିସ୍ଫୋରଣରେ ୭ ମୃତ, ୫୫ ଆହତ
  • ||

ପ୍ରେମିକାକୁ ଦେଖା କରିବାକୁ ସୀମା ପାର୍ କରି ଯାଉଥିଲେ ପାକିସ୍ତାନ : ବିଏସ୍‌ଏଫ୍‌ ହାତରେ ଧରାପଡିଲେ ପ୍ରେମିକ

17/07/2020 at 6:21 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୭/୦୭ : ଗୁରୁବାର ଦିନ ସୀମା ପରୈ କରି ପାକିସ୍ତାନ ଯିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିବା ଜଣେ ୨୦ ବର୍ଷ ବୟସ ଯୁବକଙ୍କୁ ଗୁଜରାଟ ରନ କୁଚ ଅଞ୍ଚଳରୁ ବିଏସଏଫ ଯବାନ ଧରିଥିଲେ | ଯୁବକ ଜଣକ ନିଜ ପ୍ରେମିକାଙ୍କୁ ଦେଖା କରିବାକୁ ଯାଉଥିଲେ ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି | ଯୁବକ ଜଣକ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ପାଖାପାଖି ୧୨୦୦ କିଲୋମିଟର ଯାତ୍ରା କରି ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ଓସମାନାବାଦରୁ କରାଚୀ ଶାହ ଫଇସଲା ଟାଉନକୁ ନିଜ ପ୍ରେମିକାଙ୍କୁ ଦେଖା କରିବାକୁ ଯାଉଥିଲେ |

ଫେସବୁକ ଜରିଆରେ ସିଦ୍ଦିକି ମହମ୍ମଦଙ୍କ ଉକ୍ତ ଯୁବତୀଙ୍କ ସହିତ ବନ୍ଧୁତା ହୋଇଥିଲା | ଏହାପରେ ଉଭୟ ଲଗାତାର ଫେସବୁକ ଓ ହ୍ୱାଟ୍ସଅପ ଜରିଆରେ ପରସ୍ପର ସହ ସମ୍ପର୍କରେ ଅଛନ୍ତି | ସେ ପ୍ରେମିକାଙ୍କୁ ଦେଖା କରିବାକୁ ପାକିସ୍ତାନ ଯିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ | ଏଥିପାଇଁ ସେ ଗୁଗଲ ମ୍ୟାପ ଦେଖି ସୀମା ପାର ହେବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି |

ବିଏସଏଫ ଯବାନ ତାଙ୍କୁ ଅଚେତ ଅବସ୍ଥାରେ ଉଦ୍ଧାର କରିଥିଲେ | ଯବାନ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସିଦ୍ଦିକି କୁଚ ସୀମା ପାର କଲାବେଳେ ଅଚେତ ହୋଇପଡିଥିଲେ | ସିଦ୍ଦିକିଙ୍କ ପାଖରେ ଏଟିଏମ କାର୍ଡ, ଆଧାର କାର୍ଡ, ପାନ କାର୍ଡ ଥିଲା ଯାହା ଯବାନଙ୍କୁ ଯୁବକଙ୍କୁ ଚିହ୍ନିବରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିଥିଲା |

ସର୍ଚ୍ଚ ଅପରେସନସମୟରେ, ବିଏସଏଫ ଯବାନ ଏକ ବାଇକ ପାଇଥିଲେ ଯାହା ସିଦ୍ଦିକି ସୀମା ନିକଟରେ ଥିଲା | ସେହି ବାଇକରେ ସିଦ୍ଦିକି ମହାରାଷ୍ଟ୍ରରୁ ଗୁଜରାଟ ଆସିଥିଲେ | ମହାରାଷ୍ଟ୍ର କ୍ରାଇମ ବ୍ରାଞ୍ଚ ପୋଲିସ ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ ସିଦ୍ଦିକି ଇଣ୍ଡୋ-ପାକ ସୀମାରୁ ପାଖାପାଖି ଦେଢ଼ କିମି ଦୂରରୁ ଉଦ୍ଧାର ହୋଇଥିଲେ | ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ପୋଲିସ ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ପୋଲିସ ଗୁଜରାଟ ପୋଲିସକୁ ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ ଯେ ସିଦ୍ଦିକିଙ୍କ ବାପା ମା ଥାନାରେ ତାଙ୍କର ଏକ ନିଖୋଜ କମ୍ପ୍ଲେନ କରିଛନ୍ତି | ଗୁଜରାଟ ପୋଲିସ ବିଏସଏଫ ଅଫିସରଙ୍କୁ ଏହି ମାମଲାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ କହିଥିଲେ | ବିଏସଏଫ ଅଫିସର ଯୁବକଙ୍କ ମୋବାଇଲ ଫୋନ ଟ୍ରାକ କରିବା ପରେ ସେ ଢୋଲାଭିରା ଅଞ୍ଚଳରେ ଥିବା ଜଣାପଡିଥିଲା | ଅଧିକ ତଦନ୍ତ ପାଇଁ ବିଏସଏଫ ଯବାନ ସିଦ୍ଦିକିଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରି ପୋଲିସକୁ ହସ୍ତାନ୍ତର କରିଛନ୍ତି ଯେପରିକି ମାମଲାର ସତ୍ୟାସତ୍ୟ ଜଣାପଡିବ |

   Related Posts