Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କ ଘୋଷଣା, ଟି-୨୦ ୱାର୍ଲ୍ଡ କପ୍‌ ପରେ ଛାଡ଼ିବେ କ୍ୟାପ୍ଟେନ୍‌ ପଦ
  • ||
  • ସାନଖେମୁଣ୍ଡି : ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ଆସିଷ୍ଟାଣ୍ଟ ଇଂଜିନିୟର, ଠିକାଦାରଙ୍କଠୁ ନେଉଥିଲେ ୫୦ହଜାର ଟଙ୍କା ଲାଞ୍ଚ
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ବଙ୍ଗୋପସାଗରରେ ଦାନା ବାନ୍ଧୁଛି ଆଉ ଏକ ଲଘୁଚାପ, ୧୯ ଓ ୨୦ରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା : IMD ଡିଜି
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : ମାଲକାନଗିରିରେ ସୁରକ୍ଷାକର୍ମୀ-ମାଓବାଦୀ ଗୁଳିବିନିମୟ, ଛତ୍ରଭଙ୍ଗ ଦେଲେ ମାଓବାଦୀ : କ୍ୟାମ୍ପ୍‌ରୁ ବିପୁଳ ପରିମାଣର ମାଓ ସାମଗ୍ରୀ ଠାବ
  • ||
  • ପୁରୀ : ଶୁକ୍ରବାର ବନ୍ଦ ରହିବ ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର, ବିଶେଷ ନୀତି ଯୋଗୁଁ ଶ୍ରୀଜିଉଙ୍କୁ ଦର୍ଶନ କରିପାରିବେନି ଶ୍ରଦ୍ଧାଳୁ
  • ||
  • ସୋର : ଫୁଲୁଛି କାଂଶ ବାଂଶ ନଦୀ, ବଢୁଛି ଜଳସ୍ତର : ଚିନ୍ତାରେ ତଳିଆ ଅଞ୍ଚଳବାସୀ
  • ||
  • ଖଣ୍ଡପଡା : ରଥିଆ ନାଳରେ ଭାସି ବୃଦ୍ଧ ନିଖୋଜ, ମାଛ ଧରିବାକୁ ଯାଇ ନାଳରେ ଭାସିଯାଇଥିବା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ଜଗତସିଂହପୁର : ମହାନଦୀ ବନ୍ୟାଜଳରେ ବୁଡି ଗାଡି ଚାଳକ ନିଖୋଜ, ଇଟାଭାଟିକୁ ଯାଉଥିବା ବେଳେ ଅଘଟଣ
  • ||
  • ଯାଜପୁର : ପାଣିରେ ଭାସି ଯାଇଥିଲେ ବାପା-ପୁଅ, ଠାବ ହେଲା ମୃତଦେହ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୫୮୦ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||

ପ୍ରେମିକାକୁ ଦେଖା କରିବାକୁ ସୀମା ପାର୍ କରି ଯାଉଥିଲେ ପାକିସ୍ତାନ : ବିଏସ୍‌ଏଫ୍‌ ହାତରେ ଧରାପଡିଲେ ପ୍ରେମିକ

17/07/2020 at 6:21 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୭/୦୭ : ଗୁରୁବାର ଦିନ ସୀମା ପରୈ କରି ପାକିସ୍ତାନ ଯିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିବା ଜଣେ ୨୦ ବର୍ଷ ବୟସ ଯୁବକଙ୍କୁ ଗୁଜରାଟ ରନ କୁଚ ଅଞ୍ଚଳରୁ ବିଏସଏଫ ଯବାନ ଧରିଥିଲେ | ଯୁବକ ଜଣକ ନିଜ ପ୍ରେମିକାଙ୍କୁ ଦେଖା କରିବାକୁ ଯାଉଥିଲେ ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି | ଯୁବକ ଜଣକ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ପାଖାପାଖି ୧୨୦୦ କିଲୋମିଟର ଯାତ୍ରା କରି ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ଓସମାନାବାଦରୁ କରାଚୀ ଶାହ ଫଇସଲା ଟାଉନକୁ ନିଜ ପ୍ରେମିକାଙ୍କୁ ଦେଖା କରିବାକୁ ଯାଉଥିଲେ |

ଫେସବୁକ ଜରିଆରେ ସିଦ୍ଦିକି ମହମ୍ମଦଙ୍କ ଉକ୍ତ ଯୁବତୀଙ୍କ ସହିତ ବନ୍ଧୁତା ହୋଇଥିଲା | ଏହାପରେ ଉଭୟ ଲଗାତାର ଫେସବୁକ ଓ ହ୍ୱାଟ୍ସଅପ ଜରିଆରେ ପରସ୍ପର ସହ ସମ୍ପର୍କରେ ଅଛନ୍ତି | ସେ ପ୍ରେମିକାଙ୍କୁ ଦେଖା କରିବାକୁ ପାକିସ୍ତାନ ଯିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ | ଏଥିପାଇଁ ସେ ଗୁଗଲ ମ୍ୟାପ ଦେଖି ସୀମା ପାର ହେବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି |

ବିଏସଏଫ ଯବାନ ତାଙ୍କୁ ଅଚେତ ଅବସ୍ଥାରେ ଉଦ୍ଧାର କରିଥିଲେ | ଯବାନ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସିଦ୍ଦିକି କୁଚ ସୀମା ପାର କଲାବେଳେ ଅଚେତ ହୋଇପଡିଥିଲେ | ସିଦ୍ଦିକିଙ୍କ ପାଖରେ ଏଟିଏମ କାର୍ଡ, ଆଧାର କାର୍ଡ, ପାନ କାର୍ଡ ଥିଲା ଯାହା ଯବାନଙ୍କୁ ଯୁବକଙ୍କୁ ଚିହ୍ନିବରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିଥିଲା |

ସର୍ଚ୍ଚ ଅପରେସନସମୟରେ, ବିଏସଏଫ ଯବାନ ଏକ ବାଇକ ପାଇଥିଲେ ଯାହା ସିଦ୍ଦିକି ସୀମା ନିକଟରେ ଥିଲା | ସେହି ବାଇକରେ ସିଦ୍ଦିକି ମହାରାଷ୍ଟ୍ରରୁ ଗୁଜରାଟ ଆସିଥିଲେ | ମହାରାଷ୍ଟ୍ର କ୍ରାଇମ ବ୍ରାଞ୍ଚ ପୋଲିସ ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ ସିଦ୍ଦିକି ଇଣ୍ଡୋ-ପାକ ସୀମାରୁ ପାଖାପାଖି ଦେଢ଼ କିମି ଦୂରରୁ ଉଦ୍ଧାର ହୋଇଥିଲେ | ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ପୋଲିସ ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ପୋଲିସ ଗୁଜରାଟ ପୋଲିସକୁ ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ ଯେ ସିଦ୍ଦିକିଙ୍କ ବାପା ମା ଥାନାରେ ତାଙ୍କର ଏକ ନିଖୋଜ କମ୍ପ୍ଲେନ କରିଛନ୍ତି | ଗୁଜରାଟ ପୋଲିସ ବିଏସଏଫ ଅଫିସରଙ୍କୁ ଏହି ମାମଲାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ କହିଥିଲେ | ବିଏସଏଫ ଅଫିସର ଯୁବକଙ୍କ ମୋବାଇଲ ଫୋନ ଟ୍ରାକ କରିବା ପରେ ସେ ଢୋଲାଭିରା ଅଞ୍ଚଳରେ ଥିବା ଜଣାପଡିଥିଲା | ଅଧିକ ତଦନ୍ତ ପାଇଁ ବିଏସଏଫ ଯବାନ ସିଦ୍ଦିକିଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରି ପୋଲିସକୁ ହସ୍ତାନ୍ତର କରିଛନ୍ତି ଯେପରିକି ମାମଲାର ସତ୍ୟାସତ୍ୟ ଜଣାପଡିବ |

   Related Posts