Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବ୍ୟାଟସମ୍ୟାନଙ୍କ ପରେ ବିଫଳ ହେଲେ ଆରସିବି ବୋଲର, ‘କର ବା ମର’ ମ୍ୟାଚରେ ୫ ଓ୍ୱିକେଟରେ ଜିତିଲା ହାଇଦ୍ରାବାଦ
  • ||
  • ଗହଣା ଦୋକାନରୁ ଚୋରି, ଛାତ କଣା କରି ଲୁଟିନେଲେ ୨ କିଲୋର ସୁନା ଅଳଙ୍କାର
  • ||
  • ସାରୁଅ ଜମି କେଳେଙ୍କାରୀ : ଓଡିଶା ଇନଫ୍ରାଟେକ୍‌ର ଦୁଇ କର୍ମଚାରୀ ଗିରଫ, ଶ୍ରମିକଙ୍କୁ ଧମକ ଅଭିଯୋଗରେ ବାନ୍ଧିଲା ବାଘମାରୀ ପୋଲିସ
  • ||
  • IPL 2020: ବୁମରା ଓ ବୋଲ୍ଟଙ୍କ ଶାଣିତ ବୋଲିଂ ପରେ ଇଶାନଙ୍କ ଅର୍ଦ୍ଧଶତକ, ୯ ଓ୍ଵିକେଟ୍‌ରେ ଜିତିଲା ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ, ଦିଲ୍ଲୀର କ୍ରମାଗତ ଚତୁର୍ଥ ପରାଜୟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଆସିଲା ଅନଲକ୍ ୬.୦ ଗାଇଡ଼ଲାଇନ୍‌
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୨ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ୧୪୭୦ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ୧୬ତାରିଖରେ ଖୋଲିବ ସ୍କୁଲ, ନବମରୁ ଦ୍ୱାଦଶ ଶ୍ରେଣୀ ଯାଏଁ ପିଲା ପଢିବାକୁ ଆସିବେ
  • ||
  • ଝରକା ତାଡ଼ି ବ୍ୟାଙ୍କରୁ ଲୁଟ୍ ! ପୋଲିସର ତଦନ୍ତ ଜାରି
  • ||
  • ଭୟଙ୍କର ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ତୁର୍କୀ ଓ ଗ୍ରୀସ : ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୧୭କୁ ବୃଦ୍ଧି, ୭ ଶହରୁ ଅଧିକ ଆହତ
  • ||

ନିଜକୁ ଭଗବାନ ରାମଚନ୍ଦ୍ରଙ୍କର ବଂଶଜ ବୋଲି କୁହନ୍ତି ଏହି ୨୧ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ଯୁବକ : ୨୦,୦୦୦କୋଟି ଟଙ୍କା ସମ୍ପତ୍ତିର ମାଲିକ

9/11/2019 at 1:44 PM

ଜୟପୁର ୯/୧୧: ମାତ୍ର ୨୧ବର୍ଷ ବୟସରେ ଜଣେ ଯୁବକ ୨୦ହଜାର କୋଟି ସମ୍ପତ୍ତିର ମାଲିକ ,ଏହା ଶୁଣିବାକୁ ବିଚିତ୍ର ଲାଗୁଥାଇପାରେ। କିନ୍ତୁ ଏହା ପୂରା ସତ୍ୟ। କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ଏହି ଯୁବକ ନିଜକୁ ଭଗବାନ ରାମଚନ୍ଦ୍ରଙ୍କ ବଂଶଜ ବୋଲି କହୁଛନ୍ତି।

ଏହି ଯୁବକଙ୍କ ନାଁ ପଦ୍ମନାଭ ସିଂହ ଏବଂ ସେ ଜୟପୁର ରାଜବଂଶର। ସେ ଜୟପୁରର ରାଜପରିବାରର ୩୦୩ତମ ବଂଶଧର। ସେ ଜଣେ ମଡେଲ୍,ପୋଲୋ ଖେଳାଳି ଏବଂ ପରିବ୍ରାଜକ। ସେ ବୁଲିବାକୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଆନ୍ତି। ସବୁଠୁ ଅଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ ସେ ବୁଲିବା ପାଇଁ କରନ୍ତି।

କୁହାଯାଏ ଯେ ଜୟପୁରର ପୂର୍ବତନ ରାଜା ଭବାନୀ ସିଂହ ଭଗବାନ ରାମଚନ୍ଦ୍ରଙ୍କ ପୁଅ କୁଶଙ୍କ ୩୦୯ତମ ବଂଶଧର। ଏହି ରାଜବଂଶର ପଦ୍ମିନୀ ଦେବୀ ନିଜେ ଏକ ଟିଭି ଚ୍ୟାନେଲର ସାକ୍ଷାତକାରରେ ଏହି କଥା କହିଥିଲେ। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଏହି ରାଜବଂଶ ନିଜ ଅଫିସିଆଲ ସାଇଟରେ ମଧ୍ୟ ଏହାର ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି।

ନିଜ ରାଜକୀୟ ଜୀବନଶୈଳୀ ପାଇଁ ଜଣାଯାଉଥିବା ପଦ୍ମନାଭ ସିଂହଙ୍କର ଜୟପୁରର ରାମ ନିବାସରେ ନିଜର ସୁନ୍ଦର ଆପାର୍ଟମେଣ୍ଟ ରହିଛି। ଏହି ଆପାର୍ଟମେଣ୍ଟରେ ଏକ ବେଡରୁମ୍,ସାଇଟ ବାଥରୁମ୍,ଡ୍ରେସିଙ୍ଗ ରୁମ୍,ପ୍ରାଇଭେଟ ଡାଇନିଙ୍ଗ ରୁମ୍,ପ୍ରାଇଭେଟ କିଚେନ,ବାରଣ୍ଡା ଏବଂ ସୁଇମିଙ୍ଗ ପୁଲ ରହିଛି।

୨୦୧୧ମସିହାରେ ଏହି ରାଜବଂଶର ମୋଟ ସମ୍ପତ୍ତି ୬୨୧.୮ମିଲିୟନ ଅର୍ଥାତ୍ ୪୪ଆରବ ଟଙ୍କାଠୁ ମଧ୍ୟ ଅଧିକ ଥିଲା, ଯାହା ଏବେ ବଢ଼ି ୪୮ ଆରବଠୁ ଅଧିକ ହୋଇଯାଇଛି।

   Related Posts