Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଦିଲ୍ଲୀ ପହଞ୍ଚିବ ସିଡିଏସ୍ ବିପିନ ରାୱତଙ୍କ ମରଶରୀର, ମୋଦୀଙ୍କ ସହ ପ୍ରତିରକ୍ଷା ମନ୍ତ୍ରୀ ଦେବେ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳୀ
  • ||
  • ଭଞ୍ଜନଗର : ମାଇକ୍ରୋ କଣ୍ଟେନମେଣ୍ଟ ଜୋନ୍ ହେଲା ଲାଲସିଙ୍ଗି ପଞ୍ଚାୟତର କିଛି ଅଞ୍ଚଳ, କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ ପରେ ପଦକ୍ଷେପ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବିଧାନସଭା ପରେ ସମସ୍ତଙ୍କର ହେବ RTPCR ଟେଷ୍ଟ : ବାଚସ୍ପତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମହାନଦୀରେ କମିଛି ଜଳ ପ୍ରବାହ, ୫୧୬ ଚେକ୍ ଡ୍ୟାମ୍ କରିଛି ଛତିଶଗଡ : ଜଳସମ୍ପଦ ମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମମିତାକୁ ନ୍ୟାୟ ଦେବାକୁ ବିଜେପିର ଦାବି : ବ୍ୟାରିକେଟ୍ ଭାଙ୍ଗି ବିଧାନସଭା ଘେରାଉ ଉଦ୍ୟମ ବେଳେ ଧସ୍ତାଧସ୍ତି, ପୋଲିସର ଲାଠିଚାର୍ଜ
  • ||
  • ଜୟପୁର : ଜୟପୁର ଏସଡିଜେଏମ୍ କୋର୍ଟରେ NIAର ୨ ଜଣିଆ ଟିମ୍, ମାଓ ନେତା ଦୁବାସୀ ଶଙ୍କରକୁ ପଚରାଉଚରା ପାଇଁ ଲୋଡିଲେ ଅନୁମତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବିଜେଡି ଓ ବିଜେପି ବିକ୍ଷୋଭ ପ୍ରସଙ୍ଗ : କଂଗ୍ରେସ ବିଧାୟକ ମହମ୍ମଦ ମୋକିମ କହିଲେ- ଗୋଟିଏ ମୁଦ୍ରାର ଦୁଇ ପାର୍ଶ୍ବ
  • ||
  • ଟାଙ୍ଗୀ : କେନ୍ଦୁଆ ଜଙ୍ଗଲରୁ ମିଳିଲା ଅଜଣା ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ, ମୃତ୍ୟୁର କାରଣ ଅସ୍ପଷ୍ଟ
  • ||
  • ବଡବିଲ : ଶନି ମନ୍ଦିରରୁ ଲୁଟ୍, ଦାନ ବାକ୍ସ ଉଠାଇନେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • ନିଶ୍ଚିନ୍ତକୋଇଲି : ଛେଳି ଚୋରକୁ ଛେଚିଲେ ଗାଁ ଲୋକେ, ପୋଲିସର ଜିମାଦେଲେ
  • ||

୧୫ ବର୍ଷର ନାବାଳକ ସହ ଯୁବତୀଙ୍କର ହେଲା ପ୍ରେମ ; ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଥିଲା ଶାରୀରିକ ସଂପର୍କ, ଜେଲ୍ ଗଲେ ଯୁବତୀ

1/12/2018 at 2:11 PM

ଇନ୍ଦୋର ୦୧|୧୨: ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶ ଇନ୍ଦୋରରେ ଜଣେ ୨୦ବର୍ଷୀୟ ଯୁବତୀଙ୍କର ୧୫ବର୍ଷୀୟ ନାବାଳକ ସହ ପ୍ରେମ ସଂପର୍କ ଗଢିଉଠିଥିଲା । ନାବାଳକ କିଶୋର ଯୁବତୀଙ୍କର ପଡୋଶୀ ଥିଲେ । ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ମିଳାମିଶା ମଧ୍ୟ ହେଉଥିଲା । ଏମିତି କିଛି ଦିନ ଗଲା ପରେ ଦିନେ ଉଭୟ ଘରଛାଡି ଚାଲିଗଲେ ।

ଉଭୟଙ୍କ ଘରଲୋକ ସେମାନଙ୍କୁ ବହୁ ଖୋଜିଖୋଜି କଲେ । ମାତ୍ର ସେମାନଙ୍କର କୌଣସି ବି ପତ୍ତା ମିଳିଲା ନାହିଁ । ଏହାପରେ ପୁଅଟିର ଘର ଲୋକ ବାଧ୍ୟ ହୋଇ ଥାନାକୁ ଗଲେ । ପୁଅଟିକୁ ନିଜ ପ୍ରେମ ଜାଲରେ ଫସାଇ ଯୁବତୀ ଜଣକ ସାଙ୍ଗରେ ନେଇ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିବା ପରିବାରଲୋକ ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ କଲେ । ପୋଲିସ ଯୁବତୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଅପହରଣ ମାମଲା ଦାୟର କରି ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କଲା । ଅନ୍ୟପଟେ ପରିବାରଲୋକ ମଧ୍ୟ ଉଭୟଙ୍କୁ ଖୋଜାଖୋଜି କରୁଥିଲେ । କିଛି ଦିନ ପରେ ସେମାନଙ୍କ ସହ ପରିବାରଲୋକଙ୍କର ଯୋଗାଯୋଗ ହେଲା । ତେବେ ପରିବାରଲୋକ ସେମାନଙ୍କୁ ଘରକୁ ଫେରିଆସିବା ପାଇଁ କହିଥିଲେ ଏବଂ ସେମାନେ ଯାହା କହିବେ ତାଙ୍କ କଥାରେ ରାଜି ହେବେ ବୋଲି ମଧ୍ୟ କହିଥିଲେ ।

ପରିବାରଲୋକଙ୍କଠାରୁ ଏଭଳି କଥା ଶୁଣି ଉଭୟ ଘରକୁ ଫେରିଆସିଥିଲେ । ଉଭୟଙ୍କୁ ନେଇ ପରିବାରଲୋକ ଥାନାରେ ଆସି ପହଞ୍ଚିଲେ । ମାତ୍ର ଯୁବତୀ ଜଣକ ନିଜ ଜିଦରେ ଅଟଳ ରହିଲେ । ସେ କିଶୋରଙ୍କୁ ଭଲ ପାଉଛନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ବୋଲି କହିଥିଲେ । ଯୁବତୀ ଜଣଙ୍କ ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଥିଲେ ଯେ, କିଶୋର ତାଙ୍କ ସହ ଶାରିରୀକ ସଂପର୍କ ମଧ୍ୟ ରଖିଛନ୍ତି । ଏହାପରେ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିଥିଲା । ପୋକ୍ସୋ ଆକ୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ କୋର୍ଟରେ ତାଙ୍କୁ ହାଜର କରାଯିବା ପରେ ଜେଲ୍ ପଠାଇଦିଆଗଲା ।

   Related Posts