Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜସ୍ଥାନ ରୟାଲ୍ସକୁ ୨୨୨ ରନର ବିଶାଳ ବିଜୟ ଲକ୍ଷ୍ୟ ଦେଲା ପଞ୍ଜାବ କିଙ୍ଗସ୍‌ : କେ.ଏଲ. ରାହୁଲ, ଦୀପକ ହୁଡାଙ୍କ ବିସ୍ଫୋରକ ଅର୍ଦ୍ଧଶତକ
  • ||
  • ମୋଦୀଙ୍କୁ ସୋନିଆଙ୍କ ପତ୍ର: ବୟସ ପରିବର୍ତ୍ତେ ଆବଶ୍ୟକତା ଅନୁସାରେ କରୋନା ଟିକା ଦିଆଯାଉ
  • ||
  • ବାଗ୍‌ଚି ଦମ୍ପତ୍ତିଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କଲେ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନ, ଭୁବନେଶ୍ବରରେ କ୍ୟାନସର ହସ୍ପିଟାଲ ଏବଂ କେୟାର ସେଣ୍ଟର ପାଇଁ ସୁବ୍ରତୋ-ସୁସ୍ମିତା ଦେବେ ୪୩୦ କୋଟି ଟଙ୍କା
  • ||
  • ହସ୍ପିଟାଲରୁ ଡିସ୍‌ଚାର୍ଜ ହେଲେ ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ରାମନାଥ କୋବିନ୍ଦ, ମାର୍ଚ୍ଚ ୩୦ରେ ହୋଇଥିଲା ବାଇପାସ୍‌ ସର୍ଜରୀ
  • ||
  • ପାଟଣା : ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ବ୍ରିଜ୍ ଉପରୁ ୨୦ଫୁଟ ତଳକୁ ଖସିଲା ବାଇକ୍, ୨ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ନୀଳଗିିରି : ବିଦ୍ୟୁତ ବିଲ୍ ବୃଦ୍ଧି ପ୍ରତିବାଦରେ ସିପିଆଇର ରାସ୍ତାରୋକ
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ମାଛ ଧରିବାକୁ ଯାଇ ନଦୀରେ ବୁଡିଗଲେ ମାଛ ଧରାଳି, ଚାଲିଗଲା ଜୀବନ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଖରା ପାଇଁ ପାନୀୟ ଜଳ ବିଭାଗର ଛୁଟି ବାତିଲ
  • ||
  • ୨ ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟରେ ନୂଆ କୁଳପତି, ରାଜଭବନ ପକ୍ଷରୁ ବିଜ୍ଞପ୍ତି ପ୍ରକାଶ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଡାକ୍ତରଖାନା ପାଇଁ କୋଭିଡ୍ ଗାଇଡ୍‌ଲାଇନ୍, ଆବଶ୍ୟକତା ନଥିଲେ ସଂକ୍ରମିତଙ୍କୁ ଆଡମିଶନ ମନା
  • ||

୨୦ ଘଣ୍ଟାର ଅସହ୍ୟ ଯନ୍ତ୍ରଣା: ୧୧୦ ଜଣଙ୍କ କାମନାର ଶିକାର ହେଲା ୧୪ ବର୍ଷର ନାବାଳିକା

17/03/2020 at 9:05 PM

ଲଣ୍ଡନ୧୭/୩: ୨୦ ଘଣ୍ଟାରେ ୧୧୦ ଜଣଙ୍କ ଦୁଷ୍କର୍ମର ଶିକାର ହୋଇଛନ୍ତି ୧୪ ବର୍ଷର ନାବାଳିକା। ପୋଲିସ୍ ଏବଂ ପ୍ରଶାସନ ତାଗିଦ ସତ୍ତ୍ବେ ସମାଜରେ ନାରୀମାନେ ଆଜି ଅସୁରକ୍ଷିତ। ଦେଶବିଦେଶରେ ସରକାର ନାରୀମାନଙ୍କ ପାଇଁ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାର ଯୋଜନା ତିଆରି କରୁଛନ୍ତି। ହେଲେ ଦୁନିଆରେ ନାରୀମାନେ ଆଜି ନିର୍ଯାତିତ ଏବଂ ନିଷ୍ପେଶିତ। ୧୪ ବର୍ଷର ଛୋଟ ଝିଅ ସହ ଯାହା ଘଟିଲା ତାହା ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିଛି। ଜଣେ ନାବାଳିକାଙ୍କ ସାଙ୍ଗରେ ଏକାସାଙ୍ଗରେ ୧୧୦ ଜଣ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଛନ୍ତି। ଯାହା କି କୋମଳବତୀ ଝିଅ କେବେ ସ୍ବପ୍ନରେ ଭାବି ନଥିବେ। ନିକଟରେ ଏକ ସାକ୍ଷାତାକାରରେ ପୀଡ଼ିତା ନିଜ ମୁହଁରେ ସବୁ କଥା କହିଥିଲେ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ବ୍ରିଟେନର ମେଗନ ଷ୍ଟିଫନସ୍‌ ୧୪ ବର୍ଷ ବୟସରେ ନିଜ ମାଆଙ୍କ ସହ ଗ୍ରୀସ ବୁଲିବାକୁ ଯାଇଥିଲେ। ସେଠାରେ ଜାକ ନାମକ ଯୁବକ ସହ ତାଙ୍କର ଦେଖା ହୋଇଥିଲା। ଉଭୟଙ୍କ ଦେଖା ସାକ୍ଷାତର କିଛି ଦିନ ୨ ଜଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରେମ ସଂପର୍କ ଗଢ଼ି ଉଠିଥିଲା। ପ୍ରେମ ନିଶାରେ ଜାକ ସହ ରହିବା ପାଇଁ ମେଗନ ତାଙ୍କ ମାଆଙ୍କୁ କହିଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ସେ ଯାହାକୁ ପ୍ରେମ କରୁଛନ୍ତି, ସେ ଜଣେ ଦେହ ଦଲାଲ ବୋଲି ତାଙ୍କୁ ଜଣା ନଥିଲା।

ମେଗନଙ୍କ କହିବା ଅନୁସାରେ, ତାଙ୍କୁ ଜାକ ନିଜ ଜାଲରେ ଛନ୍ଦି, କିପରି ଦେହ ବ୍ୟବସାୟରେ ଲଗାଇବେ ତାର ଥିଲା ମୁଖ୍ୟ ଉଦେଶ୍ୟ। ଅଭିଯୁକ୍ତ ଜାକ ପୂର୍ବ ଯୋଜନା ମୁତାବକ ମେଗନଙ୍କୁ ଏକ ଜନଶୂନ୍ୟ ସ୍ଥାନକୁ ଡାକିଥିଲା। ଜାକକୁ ବିଶ୍ବାସ କରି ମେଗନ ସେହି ସ୍ଥାନରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ। ସେଠାରେ ଜାକ ସମେତ ଆଉ ୧୧୦ ଜଣ ଲୋକ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ। ସେହି ୧୧୦ ଜଣଙ୍କ ସହ ଶାରିରୀକ ସଂପର୍କ ରଖିବାକୁ ଜାକ ବାଧ୍ୟ କରିଥିଲା। ମେଗନଙ୍କ ପାଖରେ ଆଉ କୌଣସି ରାସ୍ତା ନଥିଲା। ବାଧ୍ୟ ହୋଇ ୧୧୦ ଜଣଙ୍କ ସହ ସେ ଶାରିରୀକ ସଂପର୍କ ରଖିଥିଲେ। ଏହି ୨୦ ଘଣ୍ଟାର ଅସହ୍ୟ ଯନ୍ତ୍ରଣା ପ୍ରତିମୂହୁର୍ତ୍ତରେ ତାଙ୍କ ମନେ ପଡ଼ୁଛି ବୋଲି ମେଗନା କହିଛନ୍ତି।

   Related Posts