Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର : ଗଞ୍ଜାମର ସବୁ ଧର୍ମାନୁଷ୍ଠାନ ୭ଦିନ ବନ୍ଦ, ସର୍ବସାଧାରଣରେ ମେରୁ ଯାତ୍ରା ଓ ପଣା ସଂକ୍ରାନ୍ତି ପାଳନ ବାରଣ
  • ||
  • ନୟାଗଡ : ପ୍ରେମରେ ପ୍ରତାରଣା, ପ୍ରେମିକ ଦୁଆରେ ପ୍ରେମିକା, ନ୍ୟାୟ ପାଇଁ ଦେଇଛି ଧାରଣା
  • ||
  • କଟକ : ଗିରଫ ହେଲା ହାଇଦରର ସହଯୋଗୀ ୟାକୁବ୍, ସୋମବାର ଚାଉଳିଆଗଞ୍ଜ ଥାନାରେ କରିଥିଲା ଆତ୍ମସମର୍ପଣ
  • ||
  • ସୋର : ଘରେ କେହି ନଥିବା ବେଳେ ଭାଙ୍ଗିଲେ ତାଲା, ଲୁଟିନେଲେ ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କାର ସୁନା-ରୂପା ଅଳଙ୍କାର ସହ ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କା
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ଜାଲ୍ ସାର୍ଟିଫିକେଟ୍ ଦେଇ ୨୫ ଶିକ୍ଷକ ବହିଷ୍କୃତ
  • ||
  • ଚାନ୍ଦବାଲି : ଭଡା ଘରୁ ମିଳିଲା ପ୍ରବାସୀ ଶ୍ରମିକଙ୍କ ମୃତଦେହ, ମୃତ୍ୟୁ ପାଇଁ କମ୍ପାନୀ କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷ ଦାୟୀ ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ କରୋନା ନେଲା ଆଉ ୨ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ୧୯୩୦ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ମହାକାଳପଡା : ଗୋଷ୍ଠୀ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକେନ୍ଦ୍ରରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତ ବୁଦ୍ଧି ପାଇଁ ଟଳିଗଲା ବଡ ବିପଦ
  • ||
  • କରଞ୍ଜିଆ : ଏକାଠି ଶୋଇଥିଲେ ସ୍ତ୍ରୀ ଓ ପ୍ରେମିକ, କଟୁରୀରେ ହାଣିଲା ସ୍ୱାମୀ
  • ||
  • ବଢୁଛି ସଂକ୍ରମଣ : ରାଜ୍ୟରେ ୩୦ଜିଲ୍ଲାରୁ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ସଂକ୍ରମିତ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୧୭୮୪ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||

ମନ୍ଦିରକୁ ଯାଇ ଫେରିଲେନି ଦୁଇ ମହିଳା

4/05/2018 at 10:02 AM

ମଙ୍ଗଳାଙ୍କ ଦର୍ଶନ ପାଇଁ ଯାଉଛୁ କହି ପିଲାଙ୍କୁ ଧରି କୋଉଁଆଡେ ଚାଲିଯାଇଛନ୍ତି ଦୁଇ ଜଣ ମହିଳା । ଜଗତସିଂହପୁର ନାଉଗାଁ ଅନ୍ତର୍ଗତ ଶିଖର ଗାଁ ର ଏହି ଘଟଣାକୁ ନେଇ ଆଲୋଡନ । ମାର୍ଚ୍ଚ ୧୩ ତାରିଖ ଦିନ ଶିଖର ଗାଁର ସୟ ନାୟକଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ପଦ୍ମିନୀ ନାୟକ ଓ ତପନ ନାୟକଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ଗୀତାଲୀ ନାୟକ ସେମାନଙ୍କର ଦୁଇ ନାବାଳକ ପୁଅଙ୍କୁ ଧରି କାକଟପୁର ମଙ୍ଗଳା ମନ୍ଦିର ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟରେ ବାହାରିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ସେଦିନଠୁ ସେମାନେ ଗାଁକୁ ଫେରି ନାହାନ୍ତି । ଘଟଣାଦିନ ସୟ ନାୟକ କିମ୍ବା ତାଙ୍କ ବୋଉ ଘରେ ନଥିଲେ । ଚେନ୍ନାଇରେ କାମ କରୁଥିବା ଗୀତାଲୀଙ୍କ ସ୍ବମୀ ତପନ ବି ନଥିଲେ । ସେଦିନଠୁ ଦୁଇ ମହିଳାଙ୍କ ମୋବାଇଲ ସ୍ବିଚ୍ଚଅଫ୍ । ମାର୍ଚ୍ଚ ୧୪ ଓ ୨୨ ତାରିଖରେ ନାଉଗଁ ଥାନାର ଉଭୟ ପରିବାର ଅଲଗା ଅଲଗା ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି । ଦୁଇ ମହିଳା ଗାଁରେ ଗଠିତ ଜଗନ୍ନାଥ ମହିଳା ସ୍ବୟଂ ସହାୟୀକା ଗୋଷ୍ଟିର ସଭାପତି ଓ ସଂପାଦକ ଥିଲେ । ସେମାନେ ଘରୁ ଟଙ୍କା ପଇସା ଓ ଗହଣା ଆଦି ଧରି ଚାଲିଯାଇଥିବାରୁ ଏହା ପଛରେ କିଛି ଯୋଜନା ବଦ୍ଧ ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ ଏବଂ କାହାରି ଚକ୍ରାନ୍ତ ଥିବା ସନ୍ଦେହ କରୁଛନ୍ତି ନିଖୋଜ ମହିଳାଙ୍କ ସ୍ବାମୀ ।
ଦୁଇ ମହିଳା କାକାଟପୁର ମଙ୍ଗଳାଙ୍କ ପାଖକୁ ଯିବାକୁ କହି ଅଟୋ ଡାକିଥିଲେ ବି ,ପୁରୀ ବସ୍‌ରେ ଯିବେ କହି ବସ୍‌ ଷ୍ଟାଣ୍ଡରେ ଅଟୋ ଛାଡିଥିଲେ । ଏପଟେ ଅଭିଯୋଗ ରଖିଥିବା ନାଉଗାଁ ପୋଲିସର ଭୂମିକା ନେଇ ସନ୍ଦେହ । ବିଭିନ୍ନ ଥାନାକୁ ମେସେଜ୍ ପାସ୍ କରି ପୋଲିସ ଚୁପ୍ । ଖୋଦ ତଦନ୍ତକାରୀ ଅଧିକାରୀ ଏକଥା କହୁଥିବା ବେଳେ, ତଦନ୍ତ ତରିକା ନେଇ ସ୍ପଷ୍ଟ ଉତ୍ତର ଦେଇ ନାହାନ୍ତି ।
ଘରେ କଳି ତକରାଳ ନଥିଲା । ସେପଟେ ଗୀତାଲୀ ଏକ ଚିଠିରେ ଘର ଛାଡିବା ନେଇ କେହି ଦାୟୀ ନୁହନ୍ତି ଲେଖିବା ବି ସନ୍ଦେହଜନକ । ସାର୍ଟିଫିକେଟ, ସୁନା ଗହଣା, ଟଙ୍କା ସହ ପୁଅକୁ ଧରି ଦୁଇ ମହିଳା ଘରଛାଡିବା ଘଟମାରେ କିଛି ନା କିଛି ମନ୍ଦ ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ ସନ୍ଦେହ ସ୍ବାଭାବିକ । ଏହା ପଛରେ କିଛି ମହିଳା- ଶିଶୁ ଚାଲାଣ ରାକେଟର ସଂପୃକ୍ତି ନାହିଁତ ? ସବୁ ପ୍ରଶ୍ନର ଉତ୍ତର ନେଇ ନଜର ପୋଲିସ ଉପରେ ।

Leave a Reply

   Related Posts