ori homes
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଜେଲରୁ ମୁକୁଳିବେ ପୂର୍ବତନ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ରାଜୀବ ଗାନ୍ଧୀଙ୍କ ହତ୍ୟାକାରୀ, ସୁପ୍ରିମକୋର୍ଟ ଦେଲେ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଖସୁଛି କରୋନା, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୩ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଦେବଗଡ଼ : ଭୁଲିଗଲା ସଂପର୍କ, ମଦ୍ୟପ ବାପାର କଟୁରୀ ଚୋଟରେ ପୁଅ ମୃତ
  • ||
  • ଗଞ୍ଜାମ: ତାରାତାରିଣୀଙ୍କ ପୀଠରେ ନୂତନ ମନ୍ଦିର ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଉତ୍ସବ, ଯୋଗଦେବେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ପୁରୀ : ରଥଯାତ୍ରା ପାଇଁ ଚଳଚଞ୍ଚଳ ରଥଖଳା, ଚକ ନିର୍ମାଣରେ ବ୍ୟସ୍ତ ମୁଖ୍ୟ ବିଶ୍ୱକର୍ମା
  • ||
  • ଉଦଳା: ପ୍ରେମିକାକୁ ଦେଖାକରିବାକୁ ଯାଇଥିଲେ ପ୍ରେମିକ ଧରାପଡିଗଲେ, ଦେଖାଇଲେ ବନ୍ଧୁକ
  • ||

ଜାଲ୍ ଜାତିଗତ ପ୍ରମାଣପତ୍ର ଦେଇ ନାମ ଲେଖାଇବା ପାଇଁ ପ୍ରୟାସ କରୁଥିବା ଦୁଇ ଜଣ ଛାତ୍ର ଚିହ୍ନଟ

7/09/2018 at 5:51 PM

କଟକ ୭/୯ : କଟକ ମଧୁସୂଦନ ଆଇନ ମହାବିଦ୍ୟାଳୟରେ ଜାଲ୍ ଜାତିଗତ ପ୍ରମାଣପତ୍ର ଦେଇ ନାମ ଲେଖାଇବା ପାଇଁ ପ୍ରୟାସ କରୁଥିବା ଦୁଇ ଜଣ ଛାତ୍ରଙ୍କୁ ଚିହ୍ନଟ କରିଛନ୍ତି ମହାବିଦ୍ୟାଳୟ କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷ | ଏହି ଦୁଇ ଜଣ ଛାତ୍ର ହେଲେ ଦେବାଶିଷ ବେହେରା ଓ ରୁଦ୍ରାଶିଷ ବେହେରା | ଦୁଇ ଛାତ୍ର ଜାଲ୍ ଅନୁସୂଚିତ ଜନଜାତି ପ୍ରମାଣପତ୍ର କରି, ଏହାରି ଆଧାରରେ ସଂରକ୍ଷିତ ବର୍ଗରେ ଆଡମିସନ୍ ନେବା ପାଇଁ ଫର୍ମ ଦାଖଲ କରିଥିଲେ | ଆଜି ଆଡମିଶନ୍ ପାଇଁ ଏହି ଦୁଇ ଛାତ୍ର ଉପସ୍ଥିତି ହେବା ପରେ ଦୁଇ ଜଣଙ୍କୁ ଅଟକ ରଖି କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷ ମାଲଗୋଦାମ ଥାନାକୁ ଖବର ଦେଇଥିଲେ | ମାଲଗୋଦାମ ଥାନା କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷ ଉଭୟଙ୍କୁ ଅଟକ ରଖି ପଚରା ଉଚରା କରୁଛି | ଦୁଇ ଆବେଦନକାରୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ରୁଦ୍ରାଶିଷ ଢେଙ୍କାନାଳ ଜିଲ୍ଲାପ ଓଡାପଡା ତହସିଲ୍ ଓ ଦେବାଶିଷ କଟକ ସଦର ତହସିଲ୍ ରୁ ଜାଲ୍ ଜନଜାତି ପ୍ରମାଣପତ୍ର ହାସଲ୍ କରି ଦାଖଲ କରିଥିବା କଲେଜ୍ ରେକର୍ଡରେ ଦର୍ଶାଯାଇଛି | ପ୍ରଥମେ ଦୁଇ ଛାତ୍ର ମହାବିଦ୍ୟାଳୟରେ ଆଡମିଶନ୍ ପାଇଁ ସାଧାରଣ ବର୍ଗରେ ଆବେଦନ କରିଥିଲେ | ମାତ୍ର ସାଧାରଣ ବର୍ଗରେ ଆଡମିଶନ୍ ନମିଳିବାରୁ, ସେମାନେ ଜାତିଗତ ପ୍ରମାଣପତ୍ର ଜାଲିଆତି କରି ଅନୁସୂଚିତ ଜନଜାତି ସାର୍ଟିଫିକେଟ୍ ବାହାର କରି ପୁଣି ଥରେ ସଂରକ୍ଷିତ ବର୍ଗରେ ଆବେଦନ କରିଥିଲେ |ଏହି ଘଟଣାକୁ ନେଇ ମହାବିଦ୍ୟାଳୟ କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷଙ୍କ ସନ୍ଦେହ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିଲା | ସେପଟେ ଆଉ ଦୁଇ ଜଣ ଛାତ୍ରୀ ମଧ୍ୟ ଜାଲ୍ ଜାତିଗତ ପ୍ରମାଣପତ୍ର ଦେଇ ଆଡମିଶନ୍ ପାଇଁ ଆବେଦନ କରିଥିବା ମହାବିଦ୍ୟାଳୟ କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି | ତେବେ ସମ୍ପୃକ୍ତ ଛାତ୍ରୀ ଦୁଇ ଜଣ ଆଜି ଆଡମିସନ୍ ପାଇଁ ରିପୋର୍ଟ କରିନଥିବା ଯୋଗୁଁ ସେମାନଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ଅଧିକ ତଥ୍ୟ ଜଣାପଡିପାରି ନାହିଁ |

   Related Posts