Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜଧାନୀ ଦିଲ୍ଲୀରେ ‘ଓମିକ୍ରନ’ ଆତଙ୍କ ! ବିଦେଶ ଫେରନ୍ତା ୧୨ ରୋଗୀ LNJPରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୯ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୩୯୧ ମୃତ
  • ||
  • ଓ୍ୱାଙ୍ଖଡେ ଟେଷ୍ଟରେ ମୁହାଁମୁହିଁ ହେବେ ଭାରତ ଓ ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡ : ଫେରିଲେ ବିରାଟ, ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ ରୋମାଞ୍ଚକର ଫାଇଟ୍
  • ||
  • ପାଟଣା ରେଞ୍ଜରେ ହାତୀ ଆତଙ୍କ, ନଷ୍ଟ କରୁଛନ୍ତି ପାଚିଲା ଧାନ
  • ||
  • ଓଡିଶାରେ ବିରଳ ଘଟଣା : ଯୁବକଙ୍କ ପେଟରୁ ବାହାରିଲା ଭ୍ରୂଣ, ୫ ଘଣ୍ଟାର ଅପରେସନ ପରେ ବାହାର କଲେ ଡାକ୍ତର
  • ||
  • ଚିନ୍ତା ବଢାଇଲା ଓମିକ୍ରନ, ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକାରେ ଲକଡାଉନ୍: ଭାରତରେ ମଧ୍ୟ ସ୍ଥିତି ସାଂଘାତିକ
  • ||
  • ଓଡିଶାରେ ଘସି ହୋଇଯିବ ଜଓ୍ୱାଦ ! ଉପକୂଳରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା, ୯୦ କିମି ବେଗରେ ବହିବ ପବନ
  • ||
  • ଚୋରା କାରବାରରେ ନାବାଳକ : ନବମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରଙ୍କ ବ୍ୟାଗରୁ ମିଳିଲା ୨ କେଜି ଅଫିମ
  • ||

ଅତ୍ୟନ୍ତ ନିନ୍ଦନୀୟ ! ବୃଦ୍ଧ ପିତାଙ୍କ ହାତ ଗୋଡ ଧରି ରାସ୍ତାରେ ଘୋସାଡୁଛନ୍ତି ଦୁଇ ପୁଅ, ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ୍ ପରେ ଦୁଇ ପୁଅ ଗିରଫ

24/09/2020 at 1:52 PM

ଗ୍ରେଟର ନୋଏଡା ୨୪/୦୯ : ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶ ଗ୍ରେଟର ନୋଏଡା ଦନକର ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଧନୌରୀ ଗାଁର ଏକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି | ଭିଡିଓକୁ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଖୁବ ନିନ୍ଦା କରାଯାଇଛି । ଭିଡିଓରେ ଦୁଇ ପୁଅ ନିଜର ୭୦ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ବୃଦ୍ଧ ପିତାଙ୍କୁ ରାସ୍ତାରେ ଘୋସାଡୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ବୃଦ୍ଧ ଜଣକ ନିଜକୁ ଛଡ଼େଇବା ପାଇଁ ବହୁତ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ପୁଅମାନେ ତାଙ୍କୁ ମାରପିଟ କରୁଛନ୍ତି । ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡ଼ିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାପରେ ପୋଲିସ ଦୁଇ ଅଭିଯୁକ୍ତ ପୁଅଙ୍କୁ ଗିରଫ କରି ୧୫୧ ଧାରା ଅନୁଯାୟୀ ମାଜିଷ୍ଟ୍ରେଟଙ୍କ ପାଖରେ ହାଜର କରିଛି ।

ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଏହି ଭିଡିଓ ଖୁବ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି । ଘଟଣା ସମୟରେ ଆଖପାଖ ଅଞ୍ଚଳର ଲୋକେ ମୂକଦର୍ଶକ ହୋଇ ଛିଡା ହୋଇଛନ୍ତି । ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବାପରେ ପୋଲିସ ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା । ପୋଲିସ ତଦନ୍ତରୁ ଜଣାପଡିଥିଲା ଯେ ଘଟଣା ମଙ୍ଗଳବାର ସନ୍ଧ୍ୟାର । ଏହି ଦୁଇ ନିର୍ଦୟୀ ଓ ହୃଦୟହୀନ ଯୁବକ ଆଉ କେହି ନୁହେଁ ବରଂ ବୃଦ୍ଧଙ୍କ ଦୁଇ ପୁଅ । ଏହାପରେ ପୋଲିସ ଦୁଇ ଯୁବକଙ୍କୁ ଗିରଫ କରି ମାଜିଷ୍ଟ୍ରେଟଙ୍କ ନିକଟରେ ହାଜର କରିଥିଲା ।

ପୋଲିସ କହିବାନୁଯାୟୀ, ଅଭିଯୁକ୍ତ ପୁଅଙ୍କୁ ପଚରାଉଚୁରା ପରେ ଜଣାପଡିଥିଲା ଯେ ବୃଦ୍ଧ ପିତା ମଦ ନିଶାଶକ୍ତ ଓ ପ୍ରତିଦିନ ମଦ ପିଅନ୍ତି । ମଦ ତାଙ୍କ ପାଇଁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପାଇଁ ହାନିକାରକ । ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ମଧ୍ୟ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଜଣେ ପଡୋଶୀଙ୍କ ସହ ବସି ସେ ମଦ ପିଉଥିଲେ । ପୁଅମାନେ ଆସି ତାଙ୍କୁ ମଦ ପିଇବାକୁ ବାରଣ କରିବା ସହ ଘରକୁ ଯିବାକୁ ଡାକିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ସେ ପୁଅଙ୍କ କଥା ନ ଶୁଣି ଓଲଟା ତାଙ୍କୁ ଗାଳିଗୁଲଜ କରିଥିଲେ । ଏହାପରେ ଦୁଇ ଭାଇ ବୃଦ୍ଧଙ୍କ ଗୋଡ ଓ ହାତ ଟାଣି ତାଙ୍କୁ ନେଇଯାଇଥିଲେ । ସେତେବେଳେ ଜଣେ ଦୋକାନୀ ଘଟଣାର ଭିଡିଓ ରେକଡିଂ କରି ସୋସିଆଲ୍ ମିଡ଼ିଆରେ ଭାଇରାଲ କରିଥିଲେ । ପୋଲିସ ଏହି ମାମଲାରେ ତଦନ୍ତ ଜାରି ରଖିଛି ।

   Related Posts