Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ୨୫ ବର୍ଷ ପରେ ଦୁର୍ଲଭ ନାଗାର୍ଜୁନ ବେଶରେ ସଜେଇ ହେବେ ଶ୍ରୀଜିଉ, ଆରମ୍ଭ ହେଲା ପ୍ରସ୍ତୁତି
  • ||
  • କୋଇଲା ଖଣି ଆବଣ୍ଟନ ଦୁର୍ନୀତି ମାମଲାରେ ପୂର୍ବତନ କେନ୍ଦ୍ର ମନ୍ତ୍ରୀ ଦିଲ୍ଲୀପ ରାୟଙ୍କୁ ମିଳିଲା ଜାମିନ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : ମାଟି ତଳୁ ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଅସ୍ତ୍ରଶସ୍ତ୍ର ସହ ବିସ୍ଫୋରକ ସାମଗ୍ରୀ ଜବତ
  • ||
  • ରାଜନଗର : ଭୋଗ ଖାଇ ୧୫୦ ଅସୁସ୍ଥ, ୩୦ ଜଣଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ଗୁରୁତର
  • ||
  • ପାରାଦୀପ : ସମୁଦ୍ରରେ ବୁଡିଗଲା ମାଛଧରା ଟ୍ରଲର, ୫ ମତ୍ସ୍ୟଜୀବୀ ଉଦ୍ଧାର, ୪ ନିଖୋଜ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୪ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୪୮୦କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଟ୍ରେନ୍‌ରେ କଟି ବାପା-ଝିଅ-ପୁଅର ମୃତ୍ୟୁ, ଆତ୍ମହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ବାଇକ୍‌କୁ ଧକ୍କାଦେଲା ହାଇଓ୍ୱା ଟ୍ରକ, ଆରୋହୀ ମୃତ
  • ||

ଅତ୍ୟନ୍ତ ନିନ୍ଦନୀୟ ! ବୃଦ୍ଧ ପିତାଙ୍କ ହାତ ଗୋଡ ଧରି ରାସ୍ତାରେ ଘୋସାଡୁଛନ୍ତି ଦୁଇ ପୁଅ, ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ୍ ପରେ ଦୁଇ ପୁଅ ଗିରଫ

24/09/2020 at 1:52 PM

ଗ୍ରେଟର ନୋଏଡା ୨୪/୦୯ : ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶ ଗ୍ରେଟର ନୋଏଡା ଦନକର ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଧନୌରୀ ଗାଁର ଏକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି | ଭିଡିଓକୁ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଖୁବ ନିନ୍ଦା କରାଯାଇଛି । ଭିଡିଓରେ ଦୁଇ ପୁଅ ନିଜର ୭୦ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ବୃଦ୍ଧ ପିତାଙ୍କୁ ରାସ୍ତାରେ ଘୋସାଡୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ବୃଦ୍ଧ ଜଣକ ନିଜକୁ ଛଡ଼େଇବା ପାଇଁ ବହୁତ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ପୁଅମାନେ ତାଙ୍କୁ ମାରପିଟ କରୁଛନ୍ତି । ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡ଼ିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାପରେ ପୋଲିସ ଦୁଇ ଅଭିଯୁକ୍ତ ପୁଅଙ୍କୁ ଗିରଫ କରି ୧୫୧ ଧାରା ଅନୁଯାୟୀ ମାଜିଷ୍ଟ୍ରେଟଙ୍କ ପାଖରେ ହାଜର କରିଛି ।

ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଏହି ଭିଡିଓ ଖୁବ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି । ଘଟଣା ସମୟରେ ଆଖପାଖ ଅଞ୍ଚଳର ଲୋକେ ମୂକଦର୍ଶକ ହୋଇ ଛିଡା ହୋଇଛନ୍ତି । ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବାପରେ ପୋଲିସ ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା । ପୋଲିସ ତଦନ୍ତରୁ ଜଣାପଡିଥିଲା ଯେ ଘଟଣା ମଙ୍ଗଳବାର ସନ୍ଧ୍ୟାର । ଏହି ଦୁଇ ନିର୍ଦୟୀ ଓ ହୃଦୟହୀନ ଯୁବକ ଆଉ କେହି ନୁହେଁ ବରଂ ବୃଦ୍ଧଙ୍କ ଦୁଇ ପୁଅ । ଏହାପରେ ପୋଲିସ ଦୁଇ ଯୁବକଙ୍କୁ ଗିରଫ କରି ମାଜିଷ୍ଟ୍ରେଟଙ୍କ ନିକଟରେ ହାଜର କରିଥିଲା ।

ପୋଲିସ କହିବାନୁଯାୟୀ, ଅଭିଯୁକ୍ତ ପୁଅଙ୍କୁ ପଚରାଉଚୁରା ପରେ ଜଣାପଡିଥିଲା ଯେ ବୃଦ୍ଧ ପିତା ମଦ ନିଶାଶକ୍ତ ଓ ପ୍ରତିଦିନ ମଦ ପିଅନ୍ତି । ମଦ ତାଙ୍କ ପାଇଁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପାଇଁ ହାନିକାରକ । ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ମଧ୍ୟ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଜଣେ ପଡୋଶୀଙ୍କ ସହ ବସି ସେ ମଦ ପିଉଥିଲେ । ପୁଅମାନେ ଆସି ତାଙ୍କୁ ମଦ ପିଇବାକୁ ବାରଣ କରିବା ସହ ଘରକୁ ଯିବାକୁ ଡାକିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ସେ ପୁଅଙ୍କ କଥା ନ ଶୁଣି ଓଲଟା ତାଙ୍କୁ ଗାଳିଗୁଲଜ କରିଥିଲେ । ଏହାପରେ ଦୁଇ ଭାଇ ବୃଦ୍ଧଙ୍କ ଗୋଡ ଓ ହାତ ଟାଣି ତାଙ୍କୁ ନେଇଯାଇଥିଲେ । ସେତେବେଳେ ଜଣେ ଦୋକାନୀ ଘଟଣାର ଭିଡିଓ ରେକଡିଂ କରି ସୋସିଆଲ୍ ମିଡ଼ିଆରେ ଭାଇରାଲ କରିଥିଲେ । ପୋଲିସ ଏହି ମାମଲାରେ ତଦନ୍ତ ଜାରି ରଖିଛି ।

   Related Posts