Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମୃତ୍ୟୁ ହାରରେ ସାମାନ୍ୟ ହ୍ରାସ : ରାଜ୍ୟରେ ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ କରୋନା ନେଲା ୩୯ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ୩୪୭୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୋଟ୍‌ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • କାମାକ୍ଷାନଗରରେ ଦୁଇ ସାହି ମଧ୍ୟରେ ଗୋଷ୍ଠୀ ସଙ୍ଘର୍ଷ : ଜଣେ ମୃତ, ୨ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ନୟାଗଡ : ୫ ଦିନ ପରେ ମିଳିଳା ନିଖୋଜ ଶିଶୁକନ୍ୟାର ମୃତଦେହ, ଶରୀରଠୁ ଅଲଗା ହୋଇ ପଡିଛି ମୁଣ୍ଡ
  • ||
  • ଖୋର୍ଦ୍ଧା : ଠାକୁରପଡ଼ାରେ ଯୁବକଙ୍କୁ ନିର୍ମମ ହତ୍ୟା ଘଟଣା, ୩ ଗିରଫ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ୧୮ ଓ ୧୯ରେ ବଢିବ ବର୍ଷା, ୨୦ରୁ ବଦଳିବ ପାଗ
  • ||
  • କମୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ରାଜ୍ୟରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୩୬୩୧ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||

ସଡକ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ କର୍ଣ୍ଣଲ ଏମ୍‌ଏସ୍ ଚୌହାନଙ୍କ ସମେତ ଦୁଇ ସେନା ଅଧିକାରୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, ଲକ୍ଷ୍ୟ ଫିଲ୍ମରେ ହ୍ରିତିକ୍‌ଙ୍କ ସହ ନଜର ଆସିଥିଲେ

12/09/2020 at 3:13 PM

ଵିକାନେର ୧୨/୦୯ : ରାଜସ୍ଥାନ ଵିକାନେର ଜିଲ୍ଲାରେ ଏକ ବଡ ଦୁର୍ଘଟଣା ଘଟିଛି । ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଦୁଇ ସେନା ଅଧିକାରୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି । ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଆଉ ଦୁଇ ସେନା ଅଧିକାରୀ ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି । ଦୁର୍ଘଟଣା ପରେ ଆଖପାଖ ଅଞ୍ଚଳରେ ହଇଚଇ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିଲା । ସୂଚନା ପାଇ ସେନା ଅଧିକାରୀ ଓ ସ୍ଥାନୀୟ ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ । ଦୁଇ ଆହତ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ମିଲିଟାରୀ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି । ରକ୍ଷା ପ୍ରବକ୍ତା କର୍ଣ୍ଣଲ ସମ୍ବିତ ଘୋଷ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ୨୯ତମ ଇନଫେଣ୍ଟାରୀ ରେଜିମେଣ୍ଟର ସିଓ ମନୀଷ ସିଂହ ଚୌହାନ ଓ ମେଜର ନିରଜ ଶର୍ମାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି । ମନୀଷ ସିଂହଙ୍କୁ ଅଭିନେତା ହ୍ରିତିକ୍ ରୋଶନଙ୍କ ସହ ଲକ୍ଷ୍ୟ ଡୀଲମରେ କ୍ୟାଡେଟ ଚରିତ୍ରରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ।

ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ସେରୁଣା ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଯୋଧପୁର ଗାଁରେ ଦୁର୍ଘଟଣା ହୋଇଛି । ସେନାର ସଫାରୀ ଗାଡିରେ କିଛି ଅଧିକାରୀ ଵିକାନେରରୁ ଶ୍ରୀଡୁଙ୍ଗରଗଡ଼ ଯାଉଥିଲେ । ଯୋଧପୁର ଗାଁ ନିକଟରେ ଗାଡି ଅନିୟନ୍ତ୍ରିତ ହୋଇ ଓଲଟି ଯାଇଥିଲା । ଶନିବାର ସକାଳୁ ଯୋଧପୁର ଗାଁ ନିକଟରେ ହଠାତ ସଫାରୀ ଗାଡିର ଟାୟାର ଫାଟି ଯିବାରୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ହରାଇ ଗାଡି ଓଲଟି ଯାଇଥିଲା ।

   Related Posts